Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Wpisy
Sortowanie :
Przedsiębiorstwo JPL Group, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy, oferuje kontrahentom dużą różnorodność świadczeń związanych z audytem, doradztwem a także komputerowych. Do dyspozycji naszych klientów są doświadczeni pracownicy o bardzo wysokich kwalifikacjach. Współpracujemy z kancelarią prawną, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję doskonałej jakości oferowanych usług. Indywidualnie rozpatrujemy każdy kłopot zgłoszony przez kontrahenta. Ofertę cenową usług przedstawiamy po poznaniu profilu działalności firmy oraz po zebraniu informacji o oczekiwaniach.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo MG PREMIUM SP. Z O.O., którego siedziba znajduje się w stolicy Małopolski, specjalizuje się w pomocy związanej z uzyskiwaniem środków europejskich. Mamy kilkuletnie doświadczenie w branży, które zapewnia świetną jakość świadczeń. Usługi oferujemy klientom z obszaru całego kraju. Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu możemy zapewnić każdemu klientowi kompleksową obsługę. Dodatkowo proponujemy specjalistyczną pomoc prawną w bardzo szerokim zakresie. Uszczegółowione informacje dotyczące naszej działalności znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pojawiły się kłopoty z finansami? Stwierdzasz, że jesteś niewypłacalny? Nic straconego, gdyż jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej, to do takich osób skierowana jest właśnie upadłość konsumencka. Takie bankructwo jest pozytywnym tego słowa znaczeniu, gdyż po spłacie wszystkich zobowiązań finansowych, możesz swoje życie zacząć od nowa, jednocześnie mając czystą kartkę. Tak bowiem głosi prawo upadłościowe i naprawcze.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Od czego zacząć przygotowania na wyjazd do pracy do Szwecji? Oczywiście zaraz po znalezieniu dobrej oferty pracy, należy się zainteresować wynajęciem mieszkania i znalezieniem odpowiedniego lokum na dłuższy pobyt w mroźnej Szwecji. Na portalu "Dom bez Granic" nieruchomości na świecie - znajdziesz dział poświęcony Szwecji, gdzie znajdują się posty i wypowiedzi Polaków mieszkających w Szwecji. Ogłoszenia od osób oferujących mieszkania na wynajem w Sztokholmie, Malmo i innych szwedzkich metropoliach. A jeżeli Ty szukasz informacji o cenach i zasadach wynajmu mieszkańców Szwecji może również warto zamieścić tam swój post i zadać pytania Polakom w Szwecji. Skuteczny portal i forum informacyjne o nieruchomościach w Szwecji.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 1 Ranking: 3.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Work Express to jedna z największych w Polsce agencji zatrudnienia i doradztwa personalnego oferująca szereg interesujących ofert zatrudnienia w kraju i zagranicą. Naszym klientom oferujemy najlepsze propozycje pracy tymczasowej oraz stałej w wielu popularnych krajach europejskich. Praca w Niemczech, praca we Francji i Belgii to tylko niektóre oferty z naszej bogatej bazy propozycji zatrudniania. Wszystkim zatrudnionym przez nas pracownikom gwarantujemy zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę z ciągłością zatrudnia oraz zakwaterowaniem i wyżywienie na miejscu.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona internetowa funduszu venture capital, który zajmuje się poszukiwaniem nowatorskich projektów z rynku nowoczesnych technologii i mediów. Inwestujemy w spółki pochodzące z obszarów Europy Środkowo-Wschodniej oraz Izraela i zależy nam na spółkach w fazie seed i early-stage, które są perspektywiczne. Charakteryzujemy się nie tylko profesjonalizmem i doświadczeniem, ale również szerokim zakresem kwot, jakie możemy zainwestować w daną spółkę w ramach kapitału inwestycyjnego. Wejdź na stronę i przekonaj się, że nasz zespół składa się profesjonalistów, którzy bardzo dobrze znają rynek.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo MG Premium to Kancelaria Doradztwa Prawnego i Europejskiego. Nasz obszar działalności obejmuje m.in. przygotowywanie umów, doradztwo w negocjacjach, pomoc w windykacji. Zatrudnieni przez nas fachowcy dają kontrahentom prowadzącym działalność gospodarczą poczucie bezpieczeństwa prawnego. Dodatkowo oferujemy doradztwo przy prywatnych inwestycjach oraz w wielu aspektach prawa. Zachęcamy także do skorzystania z usług z zakresu odszkodowań. Podmioty prowadzące działalność drogą elektroniczną też znajdą u nas pomoc.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli kontrahent spóźnia się z płatnością, a szybko potrzebujemy pieniędzy, możemy dług wystawić na giełdzie długów. Często bowiem usługi takie jak windykacja są bardzo kosztowne i czasami zbyt długo trwają. Jeżeli komuś nie podoba się windykacja w Polsce to może właśnie skorzystać z takiej giełdy długów. Z pewnością znajdzie się jakaś osoba, która odkupi dług wierzyciela i sprawi, że w naszym przypadku windykacja Gliwice nie będzie w ogóle konieczna.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nie lubisz własnej pracy? Musisz ją wreszcie zmienić! Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać, na naszej stronie poznasz sposoby na zwiększenie motywacji, dowiesz się jak profesjonalnie przygotować CV czy jak podejść do rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli wciąż zastanawiasz się w jakiej pracy czułbyś się dobrze, rozwiąż nasze testy zawodowe, które pomogą Ci podjąć decyzję.
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Lubelskie Centrum Consultingu prowadzi działalność w zakresie szkoleń i doradztwa, obsługi handlu w Europie i na świecie a także projektów inwestycyjnych. Oferowane przez nas szkolenia są prowadzone przez doskonale wykwalifikowanych trenerów. Posiadamy rozbudowaną sieć partnerską i współpracujemy z najlepszymi ośrodkami certyfikującymi. Proponujemy szkolenia z dofinansowaniem, które są dostosowane do wymagań rynku a także osób biorących udział. Zapraszamy również do udziału w szkoleniach certyfikowanych, które poza gruntowną wiedzą dają możliwość otrzymania certyfikatów zawodowych i zaświadczeń potwierdzających uzyskane kompetencje.
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl