Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22761
415
7
65506

bhp


 
Opis Oficjalna strona firmy świadczącej profesjonalne usługi bhp. Szkolenia bhp , Wdrażanie systemów zarządzania bhp, certyfikowanie systemów zarządzania bhp. Zarządzanie ryzykiem zawodowym. Postępowanie powypadkowe i poinspekcyjne. Prowadzenie całości spraw związanych z bhp

 

Słowa kluczowe bhp   ISO   18001   wdrażanie systemu zarządzania bhp   certyfikowanie systemu zarządzania bhp   szkolenia bhp   zarządzanie stresem   zarządzanie ryzykiem zawodowym   postępowanie powypadkowe
Url http://www.bhp.iq.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Edukacja Nauka > Kursy
Firmy wg branż > Usługi i sprzęt przeciwpożarowy
Data wpisu Dec 21, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Praca-chrzanow.info to miejsce, gdzie poszukujący pracy na terenie Chrzanowa i okolic znajdą kilkaset ofert. Natomiast dla pracodawców to doskonałe miejsce do poszukiwania właściwych kandydatów do pracy. Zachęcamy użytkowników serwisu do wykorzystania możliwości, jakie stwarza nasz portal. Proces przesłania i publikacji oferty pracy zajmuje zaledwie kilka chwil i jest naprawdę bardzo tanie. Codziennie pojawiają się u nas nowe oferty pracy od różnych firm na różnorodne stanowiska pracy. Polecamy Państwu śledzenie naszego serwisu oraz skorzystanie z naszego newslettera.
Kategoria:

Strona internetowa praca-piekary.pl przedstawia szereg propozycji pracy, które pochodzą od zatrudniających funkcjonujących na terenie Piekar Śląskich albo w sąsiednich gminach. W prowadzonym przez nas serwisie znajdą Państwo ciekawe oraz dokładnie przedstawione oferty zatrudnienia. Duże zainteresowanie naszym serwisem przekłada się na chęć współpracy ze strony wielu pracodawców. Dodatkowym atutem są niskie opłaty, pobierane za dodanie ogłoszenia. Opcje abonamentowe zostały wymyślone dla firm pośredniczących w zatrudnieniu oraz firm, umieszczających regularnie ogłoszenia, dla zmniejszenia opłat.
Kategoria:

Firma Marvel Personal Consulting działa w branży od kilkunastu lat. Proponujemy kontrahentom świadczenia związane z pośrednictwem pracy poza granicami naszego kraju. Wyspecjalizowaliśmy się w znajdowaniu zatrudnienia na terenie Holandii a także Niemiec. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia, co gwarantuje legalność naszych czynności. Oferujemy doradztwo w wyszukaniu pracy stałej, jak i sezonowej. Współpracujemy z uznanymi pracodawcami, dzięki czemu możemy zagwarantować obsługiwanym przez nas klientom odpowiednie warunki pracy. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Kategoria:

Obecny rynek pracy jest bardzo wymagający. Wielu przedsiębiorców staje w obliczu problemu braków kadrowych. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skorzystanie z usług fachowej agencji pracy, jak na przykład bisar.pl. Firma specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych, załatwia formalności kadrowo-podatkowe, a także zapewnia logistykę zasobów ludzkich. To nieoceniona pomoc dla każdego pracodawcy, poszukującego wartościowych pracowników.
Kategoria:

Darmowe oferty pracy w serwisie praca Kraków. Dodaj darmowe ogłoszenie do serwisu. Serwis dla pracodawców oraz poszukujących pracę. Oferty i ogłoszenia z różnych specjalności. Warto zajrzeć, codziennie pojawiają się ogłoszenia wielu pracodawców. Przewodnik poszukującego pracy. Praca dla każdego. Darmowy portal pracy, najnowsze oferty pracy, najlepsza praca!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl