Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Ars Med Legnica - dentysta, stomatolog, stomatologia, gabinet dentystyczny, gabinet stomatologiczny


 
Opis Gabinet Stomatologiczny ARSMED Senatorska Legnica. Stomatologia dla Ciebie i Twojej rodziny. Piękny uśmiech jest wizytówką sukcesu i zdrowia. Pozwól, my o to zadbamy. Przekonaj się, że leczenie stomatologiczne może przebiegać bezboleśnie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie stomatologii i wiemy jak leczyć skutecznie. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu już dziś.

 

Słowa kluczowe stomatolog legnica   stomatologia legnica   gabinet stomatologiczny legnica   dentysta legnica   gabinet dentystyczny legnica   stomatolodzy legnica   dentyści legnica   Dolny Śląsk   wypełnianie ubytków legnica   profilaktyka legnica   endodoncja legnica   leczenie
Url http://www.arsmeddent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Apr 19, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Firma NZOZ Dental rozpoczęła działalność w 1997r. Od 2004r. przyjmujemy naszych pacjentów w nowoczesnej przychodni wyposażonej w najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne. Posiadamy cztery niezależne stanowiska stomatologiczne znajdujące się klimatyzowanych pomieszczeniach.
Dzięki profesjonalnej aparaturze rentgenowskiej (pantomograf, cefalostat, radiowizjografia) jesteśmy w stanie natychmiast zdiagnozować większość przypadków klinicznych. Działalnością wiodącą naszej firmy jest chirurgia implantologiczna oraz implantoprotetyka. Pierwszy zabieg implantacji przeprowadziliśmy w 2001r.
Kategoria:

Opieka ginekologiczna, kompleksowa profilaktyka schorzeń kobiecych bądź diagnostyka i leczenie niepłodności to jedne z usług świadczonych przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gemini. Funkcjonujemy od przeszło 10 lat w województwie małopolskim. Prowadzimy również diagnostykę USG w schorzeniach jamy brzusznej i tarczycy. Zakład przeprowadza badania stawów biodrowych u niemowląt lub biopsje cienkoigłowe. Sprzęt naszego Centrum pochodzi od firmy ALOKA. W godzinach od 8.00 do 19.00 odbywa się rejestracja telefoniczna. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe Zakładu są dostępne na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Pragnąłbyś skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie? Zapraszamy do naszej placówki medycznej. Oferujemy zestawienie wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji naszych profesjonalistów z użyciem najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Stawiamy na nowatorskie metody diagnozowania i leczenia schorzeń. Znamionuje nas duża skuteczność. Realizujemy rzetelne i skrupulatne badania EMG i USG w całkowitym zakresie. Oferujemy Ci wygodne okoliczności leczenia oraz stałą troskę i poradę specjalistów. Umów się na rozmowę z naszym fachowcem już dziś. Czekamy na kontakt z twojej strony.
Kategoria:

Witamy serdecznie w studiu urody Lorena. Dzięki nam każda kobieta będzie mogła się poczuć jeszcze piękniejsza i szczęśliwsza. Naszym klientom zapewniamy popartą doświadczeniem, profesjonalną obsługę miłą atmosferę i pełną dyskrecję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

FOCUS RF - światowa nowość w zakresie bezinwazyjnego liftingu twarzy, usuwania zmarszczek oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Vacu Activ - 4x szybsze spalanie kalorii. Kosmetyki DIBI. ZAPRASZAMY !!!
Kategoria:

Jesteśmy gabinetem specjalizującym się w depilacji laserowej. Oferujemy Państwu zabiegi wykonywane za pomocą najskuteczniejszego na rynku urządzenia jakim jest laser diodowy LightSheer ET/100J. Model ten charakteryzuje się udoskonalonym układem chłodzenia końcówki, mocą zwiększoną do 100J/cm2 oraz możliwością wydłużenia impulsu do 400ms, co pozwala na bezpieczną depilację skóry opalonej oraz skóry o ciemnej karnacji.
Połączenie najlepszego sprzętu oraz dokładności wykonywanych zabiegów pozwala nam osiągnąć bardzo wysoką skuteczność.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl