Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19429
415
1
64495

Ars Med Legnica - dentysta, stomatolog, stomatologia, gabinet dentystyczny, gabinet stomatologiczny


 
Opis Gabinet Stomatologiczny ARSMED Senatorska Legnica. Stomatologia dla Ciebie i Twojej rodziny. Piękny uśmiech jest wizytówką sukcesu i zdrowia. Pozwól, my o to zadbamy. Przekonaj się, że leczenie stomatologiczne może przebiegać bezboleśnie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie stomatologii i wiemy jak leczyć skutecznie. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu już dziś.

 

Słowa kluczowe stomatolog legnica   stomatologia legnica   gabinet stomatologiczny legnica   dentysta legnica   gabinet dentystyczny legnica   stomatolodzy legnica   dentyści legnica   Dolny Śląsk   wypełnianie ubytków legnica   profilaktyka legnica   endodoncja legnica   leczenie
Url http://www.arsmeddent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Apr 19, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Jesteśmy gabinetem specjalizującym się w depilacji laserowej. Oferujemy Państwu zabiegi wykonywane za pomocą najskuteczniejszego na rynku urządzenia jakim jest laser diodowy LightSheer ET/100J. Model ten charakteryzuje się udoskonalonym układem chłodzenia końcówki, mocą zwiększoną do 100J/cm2 oraz możliwością wydłużenia impulsu do 400ms, co pozwala na bezpieczną depilację skóry opalonej oraz skóry o ciemnej karnacji.
Połączenie najlepszego sprzętu oraz dokładności wykonywanych zabiegów pozwala nam osiągnąć bardzo wysoką skuteczność.
Kategoria:

Jeśli Twoje dziecko panicznie boi się dentysty, odwiedź Centrum Medyczne Makrodent. Przywitają Was uśmiechnięci lekarze, którzy, którzy mają odpowiednie podejście do dzieci i sprawią, iż w trakcie wizyty Wasza pociecha, zamiast odczuwać stres, będzie się dobrze bawić. Wielosmakowe żele znieczulające, kolorowe wypełnienia, wesołe opowieści sprawią, że dziecko będzie czekało na kolejną wizytę. Cechuje nas pełen profesjonalizm i najwyższa jakość wykonywanych zabiegów. Dbamy o to aby pacjent czuł się u nas wyjątkowo. Świadczymy pełen obszar usług wszystkich dziedzin stomatologii. Odwiedź gabinety Makrodent na warszawskim Ursynowie oraz w Mysiadle/Nowej Iwicznej. Więcej o nas na stronie internetowej:
Kategoria:

Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyna Specjalistyczna w Sopocie powstał przeszło czterdzieści lat temu, bo już w 1966 roku. Od tego czasu placówka uległa istotnemu powiększeniu, zdobywając kolejnych specjalistów, pozyskując nowatorskie metody leczenia oraz nowoczesny sprzęt. W tej chwili na terenie ośrodka przeprowadzane są badania USG/Doppler i wykonuje się zdjęcia RTG. Medycyna Specjalistyczna przykłada dużą wagę do diagnostyki i zabiegów ambulatoryjnych. Posiadamy nowocześnie urządzone gabinety zabiegowe oraz punkty szczepień i pobrań. W naszej kadrze znaleźć można specjalistę nieomalże każdej dziedziny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Gabinet Veno-Med zaprasza pacjentów, którzy dostrzegają niepokojące objawy starzenia na zabiegi pozwalające kamuflować upływ czasu. Jak wiadomo objawy te dotyczą zarówno Pań jak i Panów, jednak to Panie bardziej przywiązują uwagę wyglądu i to one częściej korzystają z zabiegów usuwających zmarszczki. Z biegiem czasu jednak coraz więcej Panów przekonuje się do tego typu zabiegów i odwiedza gabinety dermatologiczne. U nas mile widziani są pacjenci obojga płci. Zapraszamy.
Kategoria:

Wydobywanie blasku i piękna, tkwiącego w każdej z nas, to nasza specjalność.
Zapewnienie komfortu, relaksu i wypoczynku w miłej atmosferze tylko podczas fachowych zabiegów.
U nas zdystansujesz się, nabierzesz potrzebnej do codziennego życia energii, zadbasz o pogodę ducha.
Studio kosmetyczne do Państwa dyspozycji.
Serdecznie zapraszam na stronę www.studiopaula.ig.pl gdzie znajda państwo szczegółowo opisana ofertę studia.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl