Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19630
415
1
64574

Ars Med Legnica - dentysta, stomatolog, stomatologia, gabinet dentystyczny, gabinet stomatologiczny


 
Opis Gabinet Stomatologiczny ARSMED Senatorska Legnica. Stomatologia dla Ciebie i Twojej rodziny. Piękny uśmiech jest wizytówką sukcesu i zdrowia. Pozwól, my o to zadbamy. Przekonaj się, że leczenie stomatologiczne może przebiegać bezboleśnie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie stomatologii i wiemy jak leczyć skutecznie. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu już dziś.

 

Słowa kluczowe stomatolog legnica   stomatologia legnica   gabinet stomatologiczny legnica   dentysta legnica   gabinet dentystyczny legnica   stomatolodzy legnica   dentyści legnica   Dolny Śląsk   wypełnianie ubytków legnica   profilaktyka legnica   endodoncja legnica   leczenie
Url http://www.arsmeddent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Apr 19, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Prezentujemy Państwu Przychodnię Medycyny Rodzinnej, działającej od wielu lat na rynku śląskim. Ten Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej został założony w miejscowości Myszków w 1999 roku. Gwarantujemyprofesjonalne usługi medyczne na dużym poziomie. Dotyczą one tak podstawowej opieki medycznej, jak również ambulatoryjnej opieki długoterminowej, medycyny pracy oraz wielu innych dziedzin. Dbając o zdrowie naszych pacjentów, dbamy o wzbogacenie naszego zaplecza technicznego, wciąż inwestując w zaopatrzenie gabinetów w profesjonalny sprzęt medyczny. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży medycznej to nasz dodatkowy mocny walor. Dzięki niemu możemy zapewnić naszym pacjentom kompleksowąa takżesumienną obsługę ikompetentne usługi doradcze. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową placówki.
Kategoria:

Urolog Warszawa Dr Jarosław Malczyński Gabinet Prywatny. Zapraszamy wszystkich pacjentów z okolic Warszawa Bemowo Żoliborz Bielany Łomianki na konsultacje urologiczne oraz usg układu moczowego. Wykonujemy również badanie usg prostaty, badanie usg nerek Warszawa ul Twardowska 3. Posiadamy 30 lat doświadczenia w leczeniu schorzeń urologicznych. Specjalizujemy się w leczeniu zapalenia pęcherza moczowego, leczymy równiez kamice układu moczowego, kolke nerkową, raka prostaty.
Kategoria:

Ortodoncja i Stomatologia Joanny i Pawła Szczurowskich Zaprasza Państwa do swojego gabinetu przy ulicy Kluczborskiej 31/56 tel. 0-12 661-22-89 Kraków
Oferujemy najnowsze, sprawdzone metody leczenia
zachowawczego przeprowadzane z użyciem
nowoczesnych materiałów stomatologicznych.
Zmierzamy do tego, aby każdy z naszych pacjentów
był zadowolony z oferowanej mu kompleksowej,
bezstresowej opieki stomatologicznej.
Kategoria:

dzięki dodatkowej redukcji dawek promieniowania o 30%, krótki czas oczekiwania na wynik, miła i rzetelna obsługa, wieloletnie doświadczenie w branży, wysoka jakość zdjęć. Zdjęcia punktowe, panoramiczne, zgryzowe. Zdjęcia wykonujemy w różnych projekcjach, dla dzieci dla dorosłych, dla osób z szerszym niż normalnie łukiem zębowym. Wykonujemy również zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych i zatok szczękowych.
Kategoria:

Pierwsza wizyta u stomatologa to bardzo ważne wydarzenie zarówno dla dzieci jak i dla ich rodziców. W gabinecie stomatologicznym ARTIDENT dbamy o to by było to przeżycie miłe i budzące przyjemne skojarzenia. Poprzez umiejętne połączenie zabawy i nauki, sprawiamy, że dzieci same proszą o wyleczenie ząbków i z uśmiechem wracają na kolejne wizyty. Aby w pełni zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na stronę!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl