Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20460
415
3
64924

Ars Med Legnica - dentysta, stomatolog, stomatologia, gabinet dentystyczny, gabinet stomatologiczny


 
Opis Gabinet Stomatologiczny ARSMED Senatorska Legnica. Stomatologia dla Ciebie i Twojej rodziny. Piękny uśmiech jest wizytówką sukcesu i zdrowia. Pozwól, my o to zadbamy. Przekonaj się, że leczenie stomatologiczne może przebiegać bezboleśnie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie stomatologii i wiemy jak leczyć skutecznie. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu już dziś.

 

Słowa kluczowe stomatolog legnica   stomatologia legnica   gabinet stomatologiczny legnica   dentysta legnica   gabinet dentystyczny legnica   stomatolodzy legnica   dentyści legnica   Dolny Śląsk   wypełnianie ubytków legnica   profilaktyka legnica   endodoncja legnica   leczenie
Url http://www.arsmeddent.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Apr 19, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Centrum stomatologiczne wapdent w Krakowie oferuje swoim pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną.
Nasz dentysta zadba, aby leczenie było komfortowe i bezbolesne. Oferujemy także implanty stomatologiczne, które uzupełnią braki w uzębieniu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowy opis naszej oferty.
Kategoria:

Terra jest profesjonalnym gabinetem, jaki znajduje się w Kozach. Świadczy różne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Pośród świadczonych zabiegów znajdują się peelingi, dermabrazja korundowa i diamentowa, zabiegi wykorzystujące naturalne preparaty roślinne i laseroterapia, które mają ogromne zastosowanie i leczą objawy trądziku i inne problemy skórne, poprawiają wygląd cery, redukują przebarwienia i zmarszczki. Do efektywnego likwidowania objawów starzenia się cery, redukcji zmarszczek oraz wiotkości, stosowane jest wypełnianie kwasem hialuronowym, toksyną botulinową oraz wolumetria twarzy nićmi hialuronowymi. Każdy zabieg dobierany jest indywidualnie, po wcześniejszym wykluczeniu wszystkich przeciwskazań. Dodatkowo świadczymy wszechstronne zabiegi na całe ciało oraz egzotyczne masaże. Pełną ofertę zamieściliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:

Na obszarze województwa lubelskiego świadczy usługi Centrum Stomatologii Estetycznej MULTIMED. Jednostka funkcjonuje na rynku od 1991 roku. W naszym gabinecie Pacjenci mają dostęp do wielu zabiegów z obrębu leczenia zachowawczego czy profilaktyki. W oparciu o ratyfikowaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia wykonujemy zabiegi darmowo. Z usług Centrum można korzystać od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 21:30 oraz w sobotę w godzinach 8:00 do 14:00. Dla uzyskania większej ilości informacji odnośnie naszej działalności osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony internetowej.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Przychodnię Medycyny Rodzinnej, działającej od wielu lat na rynku śląskim. Ten Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej został założony w miejscowości Myszków w 1999 roku. Gwarantujemyprofesjonalne usługi medyczne na dużym poziomie. Dotyczą one tak podstawowej opieki medycznej, jak również ambulatoryjnej opieki długoterminowej, medycyny pracy oraz wielu innych dziedzin. Dbając o zdrowie naszych pacjentów, dbamy o wzbogacenie naszego zaplecza technicznego, wciąż inwestując w zaopatrzenie gabinetów w profesjonalny sprzęt medyczny. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży medycznej to nasz dodatkowy mocny walor. Dzięki niemu możemy zapewnić naszym pacjentom kompleksowąa takżesumienną obsługę ikompetentne usługi doradcze. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową placówki.
Kategoria:

Linia Zdrowia zajmuje się kompleksową terapią skierowaną do dzieci i osób dorosłych.

Osoby dorosłe zapraszamy na konsultacje u psychologa, rehabilitanta oraz psychiatry.

Dla dzieci przygotowaliśmy szeroki zakres terapii. Dzieci przyjmują u nas psycholog dziecięcy, logopeda, pedagog specjalny, terapeuta integracji sensorycznej, hipoterapeuta, fizjoterapeuta.

Naszą ofertę dziecięcą kierujemy przede wszystkim do dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju, np. ADHD czy zespół Aspergera. Zapraszamy także dzieci nieśmiałe, z problemami w szkole czy wychowawczymi. Pomagamy także rodzicom, którzy nie radzą sobie z wychowaniem dzieci.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl