Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
15
64690


 
Opis Szukasz pomocy w trudnych sprawach?
Nasza kancelaria: kancelariatopolowa.com oferuje Ci szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie. Znajdujemy się w centrum Krakowa.
Prawo pracy, rodzinne, administracyjne, handlowe - doświadczony adwokat Kraków oferuje kompleksową i wieloaspektową obsługą zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców!

 

Słowa kluczowe adwokat kraków   kancelaria adwokacka kraków
Url http://kancelariatopolowa.com
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo
Data wpisu Jun 22, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Gierszewski Robert Kancelaria Radcy Prawnego - kancelaria adwokacka Bydgoszcz. Porady prawne dla firm i osób prywatnych. Pisma procesowe (pisanie pism), zastępstwa procesowe, odszkodowania i windykacja należności. Zapraszamy - prawnik, adwokat Bydgoszcz. Skorzystaj z oferty, prawnicy zapraszają - kancelarie adwokackie w Bydgoszczy. Pomoc prawna świadczna zarówno w siedzibie kancelarii jak i osobiście u klienta.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Jacek Szewczyk mieści się w Krakowie oraz Skawinie. Świadczy usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych w zakresie takich dyscyplin jak: prawo cywilne, rodzinne, karne. Adwokat ma niezbędne uprawnienia pozwalające na reprezentowanie Klientów w sądach i przed przeróżnymi organami administracji, na wszystkich etapach postępowania. Często zajmuje się sprawami z zakresu sprawa rodzinnego, w tym o unieważnienie małżeństwa, separacje, przyznanie alimentów i innymi. Przygotowuje opinie prawne, prowadzi negocjacje, a także sporządza przeróżnego rodzaju akty prawne, pisma procesowe oraz pozwy. Szczegółowe wiadomości zostały opublikowane na stronie.
Kategoria:

Decydując się na usługę firmy adwokackiej Kopczyńska klienci będą mogli skorzystać przykładowo z rozbudowanych usług w zakresie prawa karnego. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, jednakowoż nie bagatelizuje spraw klientów z odmiennego obszaru prawa, w tym na przykład opiekuńczego, albo też cywilnego. Interesanci zwracając się o pomoc do adwokata najpierw dostają wnikliwą analizę przypadku oraz dowiadują się o rzeczywistych szansach rozstrzygnięcia danego przypadku. Adwokat przyjmuje klientów po wcześniejszym uzgodnieniu czasu wizyty drogą telefoniczną.
Kategoria:

Szukasz kompleksowej i fachowej porady prawnej dotyczącej prawa cywilnego? Wybierz usługi zespołu Jarosława Klimonta. Zajmujemy się w szczególności obrotem nieruchomościami, ustalaniem prawa własności (zasiedzenie, uwłaszczenie), sprawami spadkowymi, odszkodowaniami czy sprawami o zapłatę (roszczenia z umów, bezpodstawne wzbogacenie). Wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie.
Kategoria:

Radcy prawni z kancelarii Kołodziejska & Mindykowski służą pomocą w formułowaniu korespondencji z instytucjami państwowymi, oferują ochronę prawną, zastępstwo procesowe, analizę pism, opiniowanie i sporządzanie umów. Specjalizujemy w prawie cywilnym administracyjnym, korporacyjnym, jak również internetowym czy autorskim. Więcej informacji na stronie firmy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl