Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
19
65048

Adam Gnych. Szkolenia NLP, biznesowe, rozwojowe. Testy psychologiczne ONLINE.


 
Opis Szkolenia biznesowe, rozwojowe i NLP. Pierwsza w Polsce Platforma Testów i kwestionariuszy psychologicznych ONLINE. http://www.adamgnych.pl/29,testy-online.html Opracowana przez psychologów-psychometrów pod superwizją naukową Kierownika Specjalizacji Psychometria Stosowana Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Szkolenia biznesowe z trzech obszarów: negocjacje, sprzedaż i obsługa klienta oraz umiejętności osobiste w biznesie. Szkolenia rozwojowe to: Kurs Praktyk, Mistrz i Trener NLP, oraz autorskie szkolenia ujęte w KSIĘGĘ SZKOLEŃ. http://www.adamgnych.pl/4,szkolenia-rozwojowe.html

 

Słowa kluczowe szkolenia   szkolenia rozwojowe   szkolenia biznesowe   testy psychologiczne   psychotesty   negocjacje   sprzedaż   NLP   psychologia   rozwój osobisty   testy online
Url http://www.adamgnych.pl
Kategorie Edukacja Nauka
Edukacja Nauka > Szkolenia
Zdrowie Uroda > Psychologia
Data wpisu Jul 21, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka
Akademia Sztuki i Rękodzieła Malowana Kuźnia od początku swojego istnienia jest niepubliczną placówką edukacji artystycznej zlokalizowaną na terenie Poznania. Nasz niesamowity charakter sprawia, iż entuzjastycznie uczestniczą w naszych zajęciach osoby dorosłe, młodzież, a także dzieci. Już od przeszło 8 lat działamy na rzecz rozwoju artystycznego naszych uczniów. Specjalnie opracowany projekt ćwiczeń umożliwia odkrycie kultury, sztuki oraz rzemiosła artystycznego. Nasi wykładowcy starają się udowodnić, że sztuka może pozostać znakomitym sposobem na uzewnętrznienie własnych emocji. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi działaniami to zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Otouczelnie to serwis www, który powstał z myślą o użytkownikach, którzy są w trakcie wyboru uczelni wyższej lub kierunku studiów I lub II stopnia. Odwiedzający w jednym miejscu znajdą ofertę ponad 200 uczelni z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania oraz innych największych ośrodków akademickich w Polsce. Dzięki zaawansowanym wyszukiwarkom dopasują swoją przyszłą uczelnię oraz kierunek studiów do swoich oczekiwań i zainteresowań. Wszystkie informacje dodane do portalu są redagowane przez same uczelnie, dzięki czemu są one najbardziej aktualne oraz nie zawierają błędów merytorycznych.
Autorzy portalu otouczelnie nie zapomnieli również o osobach, które właśnie planują swoją karierę zawodową. Specjalnie dla nich powstał dział z poradnikami, które pomogą im zminimalizować błędy w poruszaniu się na rynku pracy. To jednak nie wszystko, gdyż na stronie można znaleźć oferty praktyk, staży oraz pracy w renomowanych firmach polskich i międzynarodowych.
Kategoria:

Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz - lektura szkolna z szczegółowym opracowaniem i streszczeniem, opisem motywów i biografią autora. Strona zawiera materiały pomocnicze dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Maturę zdasz z nami!
Kategoria:

Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to szkoła, która specjalizuje się w edukowaniu wychowanków szkół średnich w zakresie wielu kierunków specjalistycznych. W naszej szkole przystępne są kierunki związane z architekturą takie jak projektowanie obiektów mieszkalnych, projektowanie obiektów biurowych i usługowych oraz projektowanie terenów wiejskich. Te oraz wiele innych rozwojowych kierunków związanych z zawodem architekta, ekonomisty czy pedagoga dogodne są w naszej szkole. Jesteśmy przekonani, że każdy odnajdzie w naszej szkole kierunek na miarę własnych oczekiwań. Gwarantujemy wysoką jakość nauczania w rozsądnej cenie. Więcej na WWW.
Kategoria:

Dżuma - Albert Camus - lektura szkolna z szczegółowym opracowaniem i streszczeniem, opisem motywów i biografią autora. Strona zawiera materiały pomocnicze dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Matura - z nami zdasz!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl