Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832


 
Opis Z przyjemnością prezentujemy Ci ofertę naszej firmy i chcemy, żebyś dołączył do grona naszych zadowolonych klientów. Jeżeli tylko szukasz specjalistów od dostarczania kontenerów na gruz kraków i jeśli dbasz o środowisko naturalne, to lepiej nie mogłeś trafić. Chętnie do Ciebie przyjedziemy zabierzemy odpady w bezpieczny sposób poddamy je utylizacji. Mamy doświadczenie i dysponujemy odpowiednim sprzętem.

 

Słowa kluczowe wywóz gruzu   wywóz odpadów   kontenery na gruz
Url http://gruzzer.pl
Kategorie Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Data wpisu Mar 6, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Fachowy skup każdego rodzaju surowców wtórnych SUR-WTÓR Sp. z o.o. od 1990 r. podejmuje się kooperacji zarówno z Klientami Indywidualnymi, jak również Instytucjami. Jednostka proponuje darmowo prywatny transport metali kolorowych oraz złomu i stali bądź makulatury oraz innych skupowanych poprzez firmę materiałów. oprócz tego możliwe jest przyjmowanie oraz skupowanie kabli miedzianych czy też wiązek samochodowych. SUR-WTÓR proponuje elektroniczne ważenie towaru u Klienta na terenie Starych Babic, Warszawy, Błonia bądź Ożarowaalbo Łomianek oraz okolic. Po wnikliwą propozycję zapraszamy na stronę internetową skupu surowców wtórnych.
Kategoria:

Jesteśmy firmą usługową z wieloletnim doświadczeniem w zakresie czyszczenia i prania dywanów, wykładzin oraz wszelkiego rodzaju tapicerek meblowych i samochodowych.Działamy na terenie Poznania i okolic.Czyścimy na miejscu w swojej profesjonalnej pralni oraz dojeżdżamy do klienta. Powierzając nam swój dywan macie Państwo pewność, że trafił w dobre ręce.
Dywany do czyszczenia, można przywozić bezpośrednio do pralni przy ul Kopanina 28/32 w Poznaniu lub skorzystać z naszego transportu. Pragniemy podkreślić, że z czyszczonych powierzchni usuwamy wszelkie roztocza groźne dla dolnych i górnych dróg oddechowych, aby pozostawić prane powierzchnie bez bakterii zalegających w długo nie czyszczonych tapicerkach meblowych i podłożach podłogowych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i niezbędną wiedzą do tego by zadbać o Twoją wykładzinę, dywany czy tapicerkę. W użyciu mamy sprzęt i środki chemiczne renomowanych marek takich jak: Karcher oraz Tersus.
Kategoria:

Westa - gosposie, opiekunki do dzieci,
pomoc domowa, nianie, sprzątaczki, profesjonalne opiekunki do osób
starszych. Serdecznie zapraszamy Państwa..
Kategoria:

Najczęściej wynajmowana firmą sprzątającą jest firma Roguszewski, dla której sprzątanie w Warszawie jest codziennym wyzwaniem. Do swojej pracy firma używa zawsze, od lat, jedynie najlepszych dostępnych środków czyszczących oraz posługuje się najlepszym i nowoczesnym sprzętem dla uzyskania lepszego efektu końcowej. Wykwalifikowana kadra pracownicza dba o każdy, nawet najmniejszy detal. Najważniejsza dla firmy jest przede wszystkim uczciwość oraz konkurencyjne ceny, które są dla klientów najważniejszymi czynnikami, często determinującymi wybór.
Kategoria:

Gliwicki Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji jest specjalista w swojej specjalności, a swoje usługi kieruje w stronę zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, czy zakładów. Proponujemy usługi monitorujące budynki oraz pomieszczenia chroniące przed inwazją gryzoni oraz insektów, które umożliwiają użytek działań profilaktycznych dodatkowo pozwalają szybko reagować w przypadku wykrycia. W sytuacji, kiedy zagrożenie zostało zidentyfikowane używamy odpowiednio dobraną metodę, aby efektywnie pozbyć się drobnoustrojów, bakterii, insektów lub gryzoni. Przyznano nam liczne certyfikaty, jakie potwierdzają nasze kompetencje. Nasze atuty to skuteczność, kadra fachowców oraz akcje promocyjne na świadczone usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można poczytać o działalności przedsiębiorstwa.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl