Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
12
65048


 
Opis Posiadająca siedzibę w Szczecinie firma Wigorool-LR gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn budowlanych renomowanych firm. Wykonujemy też przeglądy techniczne, ocenę stanu, naprawy oraz remonty urządzeń a oprócz tego prowadzimy sprzedaż części zamiennych. W branży działamy już od 1997 roku, mamy zatem duże doświadczenie poparte zadowoleniem wielu Klientów. Gwarantujemy fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny i miłą obsługę. Aby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z firmą, wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe naprawa zagęszczarek płytowych szczecin   serwis zagęszczarek płytowych szczecin   autoryzowany serwis silników Honda szczecin   naprawa silników Honda szczecin   naprawa skoczków ubijaków szczecin   naprawa agregatów szczecin   naprawa sprężarek szczecin   naprawa mas
Url http://www.wigropol.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu Jul 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego SELVE mieści się w Krakowie przy ulicy Nad Serafą 51a. W naszej ofercie znajdziecie Państwo podnośniki teleskopowe, ładowarki, agregaty prądotwórcze, zagęszczarki, młoty hydrauliczne, koparki, walce i wiele innych.
Wykonujemy również wszelkiego rodzaju prace ziemne. Wykonujemy m. in.: wykopy pod ławy fundamentowe, wykopy pod budynki, korytowanie dróg, niwelacja terenu, wykopy szeroko przestrzenne, wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, rozładunek i przewóz towarów na paletach, roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu a także roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe.

Dysponujemy dużym potencjałem transportowym i maszynowym, co w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszych pracowników pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług i stosunkowo niskich cen.
Wynajem ciężkiego i lekkiego sprzętu budowlanego.
Kategoria:

Firma FilJan jest ekspertem w budowaniu budynków w technologii drewnianej. Na wszystkie nasze realizacje udzielamy Państwu 30 lat zapewnienia bezawaryjności. Zrealizowaliśmy już wiele zleceń, które świadczą o naszej rzetelności oraz są potwierdzeniem bogatego doświadczenia. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać dla klienta dom w czasie 2 tygodni. Wszystkie nasze budowle charekteryzuje wysoki współczynnik energooszczędności. Stosujemy wyłącznie doskonałej jakości drewno, które posiada stosowne atesty.
Kategoria:

Biokominki to najnowszy hit sezonu! Wywodzi się prosto ze skandynawskich krain. Firma Arte ABC jest przykładem przedsiębiorstwa idącego z duchem czasu. Kominki, które wykonujemy oraz rozprowadzamy po całej Polsce, to ekologiczny trend stosowany przy nowoczesnym budownictwie oraz przy planowaniu wystroju wnętrz. Do palenia w naszych kominkach użytkujemy biopaliwo czyli bioetanol. Wszystko to zakupicie w naszej firmie. Mieścimy się w Szczecinie, gdzie podejmujemy Klientów z Pomorza a także całej Polski. Nasza promocyjna, niezmiernie korzystna oferta dostępna jest również na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Domy z bali czy domy drewniane to rozwiązanie, które wcale nie musi pozostawać w sferze Waszych marzeń i westchnień. Dom drewniany wcale nie musi być drogi, a jeśli brać by pod uwagę czas budowy, ciepło, a przede wszystkim właściwości zdrowotne i mieszkaniowe to naprawdę domy drewniane są idealnym rozwiązaniem dla każdej rodziny. Sprawdź naszą ofertę, zobacz projekty i realizację i zdecyduj się już dziś na najlepsze rozwiązanie dla swoich najbliższych.
Kategoria:

Każdy, kto planuje budowę domu oraz zastanawia się nad wyborem firmy, która profesjonalnie wykona konstrukcję dachu, zapewne doceni kompleksową ofertę przedsiębiorstwa KOM&BUD, jakiego siedziba jest zlokalizowana w Osielsku. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy branżowej wykonujemy także remonty oraz wymieniamy pokrycia dachowe na współczesnych oraz zabytkowych budynkach. Ponadto zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, które pochodzą od wiodących producentów. W szerokim asortymencie posiadamy dachówki, blachodachówki, gonty, rynny, systemy kominowe, okna dachowe, akcesoria dachowe oraz wile innych. Ponieważ liczy się dla nas każde zamówienie, jesteśmy postrzegani, jako rzetelna firma oraz posiadamy wielu Klientów. Posiadamy również wymagane ubezpieczenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przedsiębiorstwa na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl