Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

www.verde-druk.pl


 
Opis Banery reklamowe, folie samoprzylepne, także folie okienne i oklejanie pojazdów, fototapety i oraz poligrafia reklamowa to tylko niektóre propozycje jakie posiada w swojej ofercie Drukarnia VERDE DRUK z Łodzi. Specjalizujemy się w druku cyfrowym, wielkoformatowym i offsetowym. Zajmujemy się kompleksową obsługą, dysponując studiem graficznym dzięki czemu nasi klienci mogą na miejscu skonsultować swoje projekty z wykwalifikowanym grafikiem. Obsługujemy klientów z całej Polski, a zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin od realizacji. W kwestii szczegółów zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu telefonicznego.

 

Słowa kluczowe baner łódź   tablice bhp łódź   tablice bhp   wizytówki łódź   ulotki łódź   oklejanie samochodów łódź   roll up łódź   naklejki łódź   fototapety łódź
Url http://verde-druk.pl
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Drukarnie
Data wpisu Oct 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Produkcją pomp i hy¬dro¬forów od przeszło 20 lat zajmuje się PHU DAMBAT w Kampinosie. Poza produkcją, kompletujemy, im¬por¬tu-je¬my, eks¬por¬tu¬jemy i dys¬trybu¬uje¬my pompy, a nasze produkty pochodzą od naj-lep¬szych pro¬du¬cen¬tów na świe¬cie. Mamy szerokie doświadczenie na międzynarodowym rynku, co umacnia naszą pozycję, a dzięki wiedzy, klient może otrzymać od nas jeden z naj¬lep¬szych pro¬duktów w Eu¬ro¬pie w bar¬dzo kon-ku¬ren¬cyj¬nej cenie. Świadczymy fachowe doradztwo w doborze pomp i osprzętu. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą i skorzystania z naszych usług.
Kategoria:

Lakman to firma z tradycjami, funkcjonuje na rynku już przeszło 20 lat. Aby spełnić oczekiwania swoich klientów, przedsiębiorstwo stale dynamicznie się rozwija. Usługi firmy świadczone są wszechstronnie. Wykwalifikowany personel wspiera Klientów zarówno na etapie kreatywnego projektowania systemów reklamowych i opakowań, jak i ich nowoczesnej produkcji oraz dystrybucji. W bogatej ofercie firmy Lakman można wyróżnić: usługi sklejania maszynowego oraz ręcznego, a także hot stamping. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej. W razie wątpliwości albo pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Kategoria:

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu firmę K.B.S. DIAMENT-SERWIS zlokalizowaną w Psarach. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia prowadzi działalność powiązaną z cięciem piłami tarczowymi oraz linami diamentowymi betonu, żelbetu oraz asfaltu. Realizujemy usługi obejmujące frezowanie, śrutowanie, groszkowanie oraz szlifowanie. Co więcej podejmujemy się prac związanych z zastosowania wierteł koronowych w obróbce betonu i innych materiałów. Jakość oferowanych usług potwierdza duże grono usatysfakcjonowanych Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Kategoria:

W Schodni Nowej znajdą Państwo Zakład pogrzebowy Norbert Machnik. Polecamy kompleksowe usługi w ramach organizacji pochówków. Starając się wspierać krewnych i przyjaciół zmarłego, zajmujemy się transportem i profesjonalnym przygotowaniem ciała do pochówku. Dodatkowo wykonujemy kremacje. Sami przygotowujemy nekrologii i służymy transportem, dla obsługi oraz uczestników ceremonii pogrzebowej. Zapewniamy nasza pomoc we wszystkich kwestiach związanych z pogrzebem, a także pomagamy w wyborze trumien, urn i odzieży. W naszym zakładzie mogą znaleźć Państwo, poza tym inne akcesoria pogrzebowe oraz wieńce, wiązanki oraz szarfy. Szczegółowe wiadomości na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy do bliższego zaznajomienia się z bogatym wachlarzem usług proponowanych przez rekomendowaną na rozległą skalę firmę Insektpol. Jesteśmy wiodącą marką, która na polskim rynku działa od lat, będąc doświadczonym przedstawicielem branży. Proponujemy gazowanie domu, zwalczanie owadów wszelkiego rodzaju, sprzątanie po zgonach czy fumigację w Gdyni i okolicy. Z nami nie będzie problemu z fachowym doczyszczeniem wszelkich obiektów i pomieszczeń. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl