Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310

www.verde-druk.pl


 
Opis Banery reklamowe, folie samoprzylepne, także folie okienne i oklejanie pojazdów, fototapety i oraz poligrafia reklamowa to tylko niektóre propozycje jakie posiada w swojej ofercie Drukarnia VERDE DRUK z Łodzi. Specjalizujemy się w druku cyfrowym, wielkoformatowym i offsetowym. Zajmujemy się kompleksową obsługą, dysponując studiem graficznym dzięki czemu nasi klienci mogą na miejscu skonsultować swoje projekty z wykwalifikowanym grafikiem. Obsługujemy klientów z całej Polski, a zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin od realizacji. W kwestii szczegółów zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu telefonicznego.

 

Słowa kluczowe baner łódź   tablice bhp łódź   tablice bhp   wizytówki łódź   ulotki łódź   oklejanie samochodów łódź   roll up łódź   naklejki łódź   fototapety łódź
Url http://verde-druk.pl
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Drukarnie
Data wpisu Oct 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Hollindia Polska z siedzibą w Łodzi. Nasza główna branża to sprzedaż barwników, pigmentów i środków pomocniczych. Na rynku istniejemy od 2000 roku. Jesteśmy spółką zależną Hollindia International BV z siedzibą w Nieuwegein, Holandia. Proponujemy barwniki: reaktywne, kwasowe, metalokompleksowe, bezpośrednie, tłuszczowe, kadziowe, zawiesinowe, zasadowe. Zapewniamy Państwu niepowtarzalność i bardzo wysoką postać sprzedawanych przez nas artykułów. Nasz asortyment jest stale rozszerzany, pochodzi od najlepszych producentów. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Transformatory toroidalne, cewki, dławiki, przetwórstwo tworzyw sztucznych, oświetlenie. Zajmujemy się również sprzedażą asortymentu oświetleniowego zewnętrznego oraz wewnętrznego. Sprzedajemy dzwonki, domofony, videodomofony.
Kategoria:

Firma CPC z Nadarzyna k. Warszawy jest prężnie funkcjonującym przedsiębiorstwem, z zakresu precyzyjnego cięcia strumieniem wody o bardzo wysokim ciśnieniu, dochodzącym nawet do 4137 bar. Doświadczony personel, doskonała znajomość rynku i specyfiki dziedziny, a także dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych sprawiają, iż dostarczamy na polski rynek ofertę na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy dotyczące cięcia materiałów spoza naszej listy ofertowej. Czas realizacji ustalamy indywidualnie z każdym zleceniodawcą. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą piercing kolczyków, sprzętu do tatuażu oraz biżuterii. Na rynku istnieje od 2008 roku. Pomimo tego, że jest bardzo młodą firmą, bardzo aktywnie się rozwija i proponouje klientom coraz większą ofertę towarów.

kolczyki, bodypiercing, kolczykowanie, biżuteria, kolczyki do pępka, kolczyki do języka, bodyjewelry, tatuaż, tatoo
Kategoria:

Kompleksowa obsługa celna podmiotów gospodarczych to obszar działalności Agencji Celnej CEL-MAR, jakiej oddziały mieszczą się w Kielcach oraz Końskich. Od powyżej 20 lat zajmujemy się obsługą celną handlu zagranicznego i wspólnotowego, w zakresie importu, eksportu, tranzytu, Intrastat oraz akcyzy. Nasza wiedza pozwala również udzielać fachowych porad w ramach przepisów celnych i podatkowych (podatek VAT oraz podatek akcyzowy). Nasza firma od 2010 roku jest Upoważnionym Przedsiębiorcą AEO. Przez wszystkie lata pracy zdobyliśmy wielu Klientów, jacy docenili nasz profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Więcej dokładnych informacji o agencji i jej usługach znalazło się na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl