Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

www.verde-druk.pl


 
Opis Banery reklamowe, folie samoprzylepne, także folie okienne i oklejanie pojazdów, fototapety i oraz poligrafia reklamowa to tylko niektóre propozycje jakie posiada w swojej ofercie Drukarnia VERDE DRUK z Łodzi. Specjalizujemy się w druku cyfrowym, wielkoformatowym i offsetowym. Zajmujemy się kompleksową obsługą, dysponując studiem graficznym dzięki czemu nasi klienci mogą na miejscu skonsultować swoje projekty z wykwalifikowanym grafikiem. Obsługujemy klientów z całej Polski, a zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin od realizacji. W kwestii szczegółów zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu telefonicznego.

 

Słowa kluczowe baner łódź   tablice bhp łódź   tablice bhp   wizytówki łódź   ulotki łódź   oklejanie samochodów łódź   roll up łódź   naklejki łódź   fototapety łódź
Url http://verde-druk.pl
Kategorie Firmy wg branż
Firmy wg branż > Drukarnie
Data wpisu Oct 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Pieczatki.pl to strona z pieczątkami wysokiej jakości. Firma oferuje pieczątki online, datowniki, pieczątki lekarskie, eleganckie pieczątki firmowe oraz modele kieszonkowe. Wszystkie oferowane pieczątki i stemple wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów oraz wykazują dużą trwałość. Firma oferuje również pieczątki Trodat oraz pieczątki z hasłami reklamowymi i logo.
Kategoria:

Firma OGNIOTECH - Centrum Usług Przeciwpożarowych wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, oferuje nowoczesne oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne oraz wiele innych produktów BHP. Firma prowadzi sprzedaż opraw oświetlenia awaryjnego z własnym zasilaniem(jednostronne oraz dwustronne), moduły oświetlenia awaryjnego, systemy monitoringu oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego DATA-S oraz montaż nowych i serwis już istniejących systemów oświetlenia awaryjnego, zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, atrakcyjne warunki cenowe oraz szybkie terminy realizacji zlecenia.
W naszej ofercie znajdą Państwo również:
>Znaki bezpieczeństwa i ppoż.
>Gaśnice
>Sprzęt gaśniczy: węże, hydranty, szafki na gaśnice
>Drzwi dymoszczelne
>Czujniki dymu
> Instrukcje z zakresu BHP i ppoż.
> Zestawy zabezpieczające przed zagrożeniem biologicznym
Kategoria:

Profesjonalny Zakład dezynfekcji dezynsekcji i deratyzacji z Opola proponuje swoje usługi już od wielu lat. Dzięki temu posiada duże doświadczenie i obszerne umiejętności, które wykorzystuje w kompleksowych usługach z zakresu niszczenia szkodliwych owadów m.in.: karaluchów, prusaków, pcheł, pluskiew, mszyc, jak również mrówek faraona. Zajmuje się także profesjonalnym i skutecznym usuwaniem gniazd os i szerszeni oraz odkomarzanie. Swoje usługi realizuje na terenach zielonych w tym parki, trasy spacerowe, kempingi i pola namiotowe, jak również w pomieszczeniach zamkniętych np. szpitale, zakłady produkcyjne i gastronomiczne, lokale handlowe i mieszkalne. Wszystkie zabiegi realizowane są za pomocą specjalistycznych preparatów chemicznych posiadających atesty stosowalności w Polsce i UE. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ?Agpol? mające swoją siedzibę w Toruniu, zajmuje się świadczeniem usług polegających na dokonywaniu konserwacji i przeglądów oprzyrządowaniem do ochrony górnych dróg oddechowych, dokonywaniu legalizacji tego sprzętu a także sprzedażą tego typu sprzętu, pośród którego oferujemy maski twarzowe, ubrania gazoszczelne, aparaty powietrzne, kompresory i mnóstwo innych. Działając od roku 1994 wyrobiliśmy sobie reputację solidnego oraz zaufanego przedsiębiorcy, popartą zyskanym na rynku doświadczeniem, a także zdobyliśmy uznanie naszych klientów. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ?Agpol? z siedzibą w Toruniu zapewnia swoim klientom najwyższy standard jakości usług. Naszym głównym celem jest zapewnienie kupujacym bezpieczeństwa stosowanego przyrządu, stąd też skupiamy się szczególnie na sprawnym i solidnym serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Z pełną ofertą naszej firmy możecie zapoznać się Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

MICROS Systems, Inc to firma, która jest powszechnym liderem w obrębie dostarczania nowoczesnych rozwiązań informatycznych, czyli aplikacji jak i oprogramowania dla takich sektorów jak hotelarstwo, gastronomia i turystyka. Firma ta ma swoich dostawców na całym świecie, w tym także w Polsce. W kraju, rozwiązania prezentowanej firmy oferuje spółka Micros Fidelio Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kompleksowe oraz nowoczesne rozwiązania firmy MICROS stanowią ofertę dla przedsiębiorców zarówno tych niewielkich i średnich, jak i międzynarodowych korporacji. Pozwalają one na usprawnienie oraz poprawienie działalności tychże firm. Szczegółowe informacje na temat kompleksowych rozwiązań firmy MICROS znajdują się na stronie:
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl