Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22090
415
1
65196


 
Opis Firma BRAT-BET oferuje dużą różnorodność zbiorników betonowych. W naszej ofercie klienci odnajdą wyłącznie towary z każdymi wymaganymi prawem dokumentami aprobującymi. Gwarantujemy szczelność naszych towarów. W trosce o najwyższą jakość produktu, korzystamy tylko ze sprawdzonego betonu, od kontrahenta z którym współpracujemy wiele lat. Wszystkie oferowane zbiorniki mają dwuletni okres gwarancji. Gwarantujemy szybką oraz bezpłatną ofertę cenową na produkty, po kontakcie mailowym lub telefonicznym z naszym pracownikiem.

 

Słowa kluczowe szamba   przydomowe oczyszczalnie   szamba betonowe   ekologiczne szamba   szambo betonowe
Url http://szambabetonowe-brat-bet.pl
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Data wpisu Apr 8, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Zapraszamy do współpracy. Zapewniamy kompleksową ofertę narzędzi skrawających. Jesteś zainteresowany asortymentem od wiodących polskich i zagranicznych producentów? Odwiedź naszą stronę www i sprawdź ją koniecznie. U nas narzędzia frezarskie i tokarskie, które zapewnią Ci wygodną pracę, optymalizację produkcji, rewelacyjne wyniki. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne oraz konkurencyjny cennik.
Kategoria:

Specjalizujemy się w produkcji ponad trzystu prefabrykatów związanych między innymi: z uzbrojeniem terenu, drogownictwem, budownictwem mieszkaniowym (beton, stropy, nadproża, bloczki). Produkujemy również bardzo atrakcyjną kostkę brukową oraz oferujemy szeroki wachlarz produktów galanterii ogrodowej.
Kategoria:

Materiały budowlane niezmiennie stanowią ważny element handlu. Nie wpływa na to nawet kryzys w branży budowlanej. Kierując naszym przedsiębiorstwem w sposób przemyślany oraz starając się spełnić wymagania stawiane przez Klientów osiągnęliśmy sukces. Ale nie byłby on możliwy gdyby nie produkty najwyższej próby takie jak materiały budowlane, systemy dociepleń oraz materiały stolarskie. Rozbudowana oferta usług i niskie ceny sprawiają, że stajemy się atrakcyjni dla potencjalnych Klientów.
Kategoria:

Firma Balkon Profil pochodzi ze Szwecji. Stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalne podejście do klienta. System zabudowy balkonów który proponujemy umożliwia zabudowę balkonów, werand, basenów, loggii, pokoi zimowych oraz wnętrz i i przeszkleń wewnątrz pomieszczeń. System jest łatwy w montażu i nie wymaga konserwacji. Cechuje go wysoka jakość i atrakcyjność, co więcej profile okienne gwarantują ze znakomitym skutkiem ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych i hałasem.
Kategoria:

Margo Prefabrykaty dostarcza wyroby betonowe i żelbetowe dla budownictwa. W ofercie beton towarowy, płyty jomb i meba, ściany oporowe, schody robocze, prefabrykaty betonowe, nadproża, przepusty żelbetowe, strop żerański oraz strop filigran. Producent zaprasza - bloczki betonowe, płyta YOMB, płyty betonowe i inny prefabrykaty betonowe. Strop prefabrykowany, jomb, płyta parkingowa i płyta przejazdowa - płyty drogowe, chodnikowe, parkingowe oraz płyty stropowe i żerańskie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl