Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21287
415
7
65016


 
Opis Firma BRAT-BET oferuje dużą różnorodność zbiorników betonowych. W naszej ofercie klienci odnajdą wyłącznie towary z każdymi wymaganymi prawem dokumentami aprobującymi. Gwarantujemy szczelność naszych towarów. W trosce o najwyższą jakość produktu, korzystamy tylko ze sprawdzonego betonu, od kontrahenta z którym współpracujemy wiele lat. Wszystkie oferowane zbiorniki mają dwuletni okres gwarancji. Gwarantujemy szybką oraz bezpłatną ofertę cenową na produkty, po kontakcie mailowym lub telefonicznym z naszym pracownikiem.

 

Słowa kluczowe szamba   przydomowe oczyszczalnie   szamba betonowe   ekologiczne szamba   szambo betonowe
Url http://szambabetonowe-brat-bet.pl
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Data wpisu Apr 8, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Nasza firma jest miejscem, w jakim mogą Państwo liczyć na deski kompozytowe na taras, elewacje kompozytowe, ogrodzenia z deski kompozytowej, jak i również tarasy kompozytowe. Wszystkim klientom oferujemy przy tym fachowe doradztwo w dziedzinie wyboru odpowiedniego rodzaju materiałów, sposobu zabudowy, akcesoriów oraz innych rozwiązań technicznych. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.
Kategoria:

Firma Drewler jest specjalistą w produkcji wyrobów tartacznych jak równieżz zakresu suszenie drewna, produkcja wyrobów stolarskich, ciesielskich jak i elementów używanych w budownictwie czy przemyśle meblarskim. Doświadczenie a też ogromna staranność wykonywanych elementów daje na pewność jakości zadowalającej każdego, najbardziej wymagającego nawet klienta. Fachowa pomoc i obsługa umożliwia na dostosowanie wyboru właściwych towarów
Kategoria:

Jeznach Artur poleca atrakcyjnych cenach sprzedaż i wynajem szalunków do wykopów, transport z hds szalunków i materiałów budowlanych. Grodzice, szalunki do wykopów (ziemne) - zabezpieczanie wykopów szalunkami cenionych producentów, szalunki stropowe - wysokiej jakości obudowy i zabezpieczanie stropów, podpory stalowe malowane lub ocynkowane. Osoby zainteresowane zapraszamy po systemy szalunkowe - szalunki budowlane oraz szalunki systemowe - wypożyczalnia szalunków Warszawa. Rozpory wykopów - zadbaj o zabezpieczenie wykopu lub stropu.
Kategoria:

Materiały budowlane: Cegły szlifowane i blokowe EDER o najniższych współczynnikach przenikania ciepła poniżej U=0,3 W/(m2K), Stropy gęstożebrowe EDER, Nadproża oraz cegły pełne i kratowe a także osłony U-kształtne i pełen system przeznaczony do budowy energooszczędnego domu. Produkty EDER to najwyższa jakość i najniższe współczynniki przenikania ciepła na rynku materiałów budowlanych. Dzięki wysokiej jakości wykonania i najniższym współczynnikom przenikania ciepła dla materiałów budowlanych, cegły EDER są jednym z największych konkurentów dla cegieł i pustaków Poroton firmy Röben i Porotherm firmy Wienerberger oraz bloczków z betonu komórkowego Ytong, a także innych wyrobów budowlanych z gazobetonu lub keramzytobetonu. Dom budowany w pełnym systemie EDER nie wymaga ocieplania styropianem, co obniża koszty budowy domu, zaś ściany mogą być natychmiast tynkowane. A dzięki doskonałej jakości wykonania cegieł nośnych i działowych oraz pustaków i belek stropowych EDER, wnętrza domu nie trzeba wykańczać płytami gipsowo-kartonowymi, tylko od razu można je tynkować i następnie malować, co obniża koszty wykańczania wnętrz.
Kategoria:

W sklepie internetowym Eleganckie Łazienki działającym od wielu lat na polskim rynku można zaopatrzyć się w najlepsze płytki, gres, klinkier, ceramikę sanitarną i chemię budowlaną najlepszych renomowanych marek. Asortyment jest stale udoskonalany i rozbudowywany, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wybrednych odbiorców. Z użyciem płytek Rako, Zirconio, Domino, Cerrad, Końskie, Nowa Gala, Imola, Argento, Paradyż i innych można wykończyć łazienkę w wymarzonym stylu klasycznym lub nowoczesnym. Autem sklepu Eleganckie Łazienki jest z pewnością profesjonalna obsługa i szybka dostawa towaru, a także konkurencyjne ceny produktów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl