Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952


 
Opis Firma BRAT-BET oferuje dużą różnorodność zbiorników betonowych. W naszej ofercie klienci odnajdą wyłącznie towary z każdymi wymaganymi prawem dokumentami aprobującymi. Gwarantujemy szczelność naszych towarów. W trosce o najwyższą jakość produktu, korzystamy tylko ze sprawdzonego betonu, od kontrahenta z którym współpracujemy wiele lat. Wszystkie oferowane zbiorniki mają dwuletni okres gwarancji. Gwarantujemy szybką oraz bezpłatną ofertę cenową na produkty, po kontakcie mailowym lub telefonicznym z naszym pracownikiem.

 

Słowa kluczowe szamba   przydomowe oczyszczalnie   szamba betonowe   ekologiczne szamba   szambo betonowe
Url http://szambabetonowe-brat-bet.pl
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Data wpisu Apr 8, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Firma produkcyjno-handlowa ŚRUBRES s.c oferuje szeroki asortyment najwyższej jakości elementów złącznych pochodzących zarówno od wiodących producentów krajowych jak i również z zagranicy w atrakcyjnych dla Klienta cenach. Serdecznie zapraszamy do zapozanian się z naszą ofertą.
Kategoria:

Styrolandia zaprasza Państwa do zakupu elementów dekoracji styropianowej przeznaczonej na elewacje. Nasza oferta asortymentowa obejmuje różnego rodzaju elementy sztukateryjne takie jak listwy, bonie czy gzymsy. Sprzedawane przez firmę Styrolandia artykuły wykonane są z najwyższej klasy styropianu. Nasze produkty mają zastosowanie na różnego rodzaju budynkach. Stosowane przez nas tynki przygotowane są na bazie naszej receptury. Każdą osobę zainteresowaną naszą ofertą traktujemy indywidualnie, dlatego też wykonujemy dla każdego osobne projekty elementów dekoracyjnych. Wykonujemy także projekty w różnych formatach nadesłane przez klientów.
Kategoria:

Wszystkich ludzi, którzy zainteresowani są pracami brukarskimi zachęcamy do odwiedzenia naszej strony. Cechuje nas długoletnie doświadczenie i kompetentne podejście do wykonywanej pracy oraz pasja, którą realizujemy wykonując prace na Państwa zlecenie. W profil naszych usług wpisują się między innymi prace brukarskie jak chociażby układanie kostki brukowej, lecz również roboty ziemne, takie jak niwelacja terenu. Prowadzimy także sprzedaż kostki brukowej w niezwykle atrakcyjnych cenach. Jeśli ciekawią Państwa nasze usługi zapraszamy do kontaktu - wszelkie dane kontaktowe można znaleźć w zakładce kontakt. Zachęcamy też do , które otrzymaliśmy od osób korzystających już z oferowanych przez nas usług.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Alfapanel ma dwudziestoletnie doświadczenie na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w proponowaniu systemów opartych o konstrukcje stalowe. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą między innymi blachy trapezowe, płyty warstwowe, płyty izolacyjne i wiele innych interesujących produktów. Nasze usługi mają charakter kompleksowy. Oferujemy kontrahentom sposobność wykonania projektu, zamówienia i przywozu konkretnych materiałów a także wykonania określonych konstrukcji i ich późniejszego serwisowania. Zapewniamy świetną klasę świadczeń.
Kategoria:

Zakład ceramiki z 20 letnią tradycją na polskim rynku oferuje wysokiej jakości kafle. Znajdują one zastosowanie w obudowach nowoczesnych wkładów grzewczych jak również tradycyjnych piecach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.kafle-ceramika.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl