Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
12
65081


 
Opis Firma BRAT-BET oferuje dużą różnorodność zbiorników betonowych. W naszej ofercie klienci odnajdą wyłącznie towary z każdymi wymaganymi prawem dokumentami aprobującymi. Gwarantujemy szczelność naszych towarów. W trosce o najwyższą jakość produktu, korzystamy tylko ze sprawdzonego betonu, od kontrahenta z którym współpracujemy wiele lat. Wszystkie oferowane zbiorniki mają dwuletni okres gwarancji. Gwarantujemy szybką oraz bezpłatną ofertę cenową na produkty, po kontakcie mailowym lub telefonicznym z naszym pracownikiem.

 

Słowa kluczowe szamba   przydomowe oczyszczalnie   szamba betonowe   ekologiczne szamba   szambo betonowe
Url http://szambabetonowe-brat-bet.pl
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Data wpisu Apr 8, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Sklep e-budowlany w swojej niezwykle bogatej ofercie posiada: silikony, pianki i akryle – piankę montażową niskoprężną, silikon sanitarny, akryl szpachlowy; systemy ociepleń – styropian grafitowy, klej do styropianu; farby – farby do fasad, farby do wnętrz; suchą zabudowę – sufit podwieszany, płyty gipsowe. Cała oferta znajduje się na stronie internetowej sklepu – www.e-budowlany.eu.
Kategoria:

Oferujemy Państwu sprzedaż rusztowań nowych i używanych. Dogodne warunki płatności, system zakupów na raty, w leasingu oraz wyjątkowe rabaty dla stałych Klientów. Mamy spore doświadczenie w sprzedaży z wykorzystaniem dotacji Unijnych. Na Państwa życzenie przeszkolimy pracowników w zakresie eksploatacji naszych rusztowań tzw. Instruktaż stanowiskowy BHP.

Oferujemy również wypożyczanie naszych rusztowań, zsypów budowlanych oraz systemu podpór stropowych Peri. Za indywidualnie dopasowaną cenę można korzystać z usługi wraz z montażem i transportem (Tarnowskie Góry, Opole oraz okolice). Nasza wykwalifikowana ekipa montażystów poradzi sobie z każdą elewacją.
Kategoria:

Oferta produktowa naszej firmy obejmuje elementy stalowe oraz systemy fasadowe, drzwiowe i okienne. Przy wszystkich produktach skupiamy się na tym, aby były one najwyższej jakości i dzięki temu mogły każdej osobie posłużyć przez bardzo długi czas. Serdecznie zapraszamy więc do zdecydowania się na naszą ofertę i dostępne u nas produkty, które będą w stanie zachwycić swoją jakością. Z naszych rozwiązań możliwe będzie czerpanie bardzo dużej radości i zadowolenia.
Kategoria:

RESOVER Sp. z o.o. z siedzibą w Płazie posiada w ofercie handlowej kruszywa wapienne pochodzące z kamieniołomu w Płazie znajdujących zastosowanie do podbudów stabilizowanych mechanicznie, podbudów pomocniczych, dla dolnych i górnych warstw nasypowych oraz warstw mrozoodpornych. Nadto w budownictwie drogowym do budowy i utrzymania warstwowych konstrukcji jezdni, dróg, ulic i innych ciągów komunikacyjnych. Kamień wapienny - kruszywa budowlane i drogowe w postaci mieszanki 0-31 mm; 0-63 mm oraz tłucznia 31-63 mm. Najniższe ceny w regionie, sprawnie działający system dostaw samochodowych, gwarancja jakości i powtarzalności dostaw to nasze główne atuty.
Kategoria:

Artykuły metalowe Gdańsk. Sklep internetowy Dźwignia, woj. pomorskie. Sklep metalowy Dźwignia oferuje: artykuły metalowe, śruby, gwoździe, kołki rozporowe, nakrętki, podkładki, blachowkręty, wkręty, nity zrywane, wkładki gwintowe. Kołki i wkręty firm Bufab, Fischer oraz Spax. Zapraszamy po gwoździe i śruby.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl