Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
11
65544


 
Opis Przedsiębiorstwo Stan-Trans Wojciech Staniek, którego siedziba znajduje się w Krakowie, proponuje klientom usługi związane z przewozem w Polsce a także międzynarodowym. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz dostarczenie na czas wszystkich realizowanych dostaw. Zabezpieczeniem interesów klienta jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które obejmuje każdy ładunek. W dwie doby dostarczamy palety na terenie całego kraju. Proponujemy także usługi outsourcingu przewozowego, które pozwalają na przewożenie specjalistycznych towarów, które muszą mieć odpowiednie warunki.

 

Słowa kluczowe Transport międzynarodowy   Firma przewozowa   Stan-Trans   Warszawa
Url http://www.stan-trans.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu May 10, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Polmat z siedzibą w Zielonce niedaleko Bydgoszczy. Zajmujemy się sprzedażą i skupem palet. Polecamy również transport międzynarodowy na obszarze Polski oraz całej Unii Europejskiej. W sprzedaży Mamy: palety typu Euro, przemysłowe, typu DIN, typu CP, plastikowe, nadstawki paletowe, kosze metalowe, zbiorniki plastikowe. Bez ustanku poszerzamy zakres naszej działalności. Od początku istnienia firmy najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, zatem gwarantujemy szybką realizację zleceń oraz fachowe doradztwo. W celu uzyskania bliższych informacji o firmie zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Pełna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przeprowadzka w Łodzi może być niezwykłym utrapieniem, lecz może również pójść sprawnie i szybko. Wszystko zależy od tego w jaki sposób przygotujemy się do zmiany miejsca zamieszkania.

Jeszcze do niedawna przygotowania do przeprowadzki wiązały się z wielogodzinnym wertowaniem stron internetowych w poszukiwaniu informacji. Dziś sytuacja jest dużo prostsza ponieważ powstał niezależny serwis o przeprowadzkach w Łodzi, na którym zmieniające miejsce zamieszkania osoby mogą wymieniać się informacjami.

Nad całością serwisu pilną pieczę sprawują moderatorzy (są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży). To właśnie dzięki nim w serwisie publikowane są tylko i wyłącznie wysokiej jakości artykuły, o dużym znaczeniu merytorycznym.
Kategoria:

Jeśli poszukują Państwo firmy, która zajmuje się profesjonalnym przewozem materiałów płynnych na terenie całej Europy, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Barbarex z Rybna. Działamy na rynku od przeszło 30 lat, świadcząc bezpieczny przewóz alkoholi, ich roztworów oraz ciekłych substancji spożywczych: soków, syropów, koncentratów, itp.. Jesteśmy w stanie zrealizować transport dużych ilości substancji ciekłych. Posiadamy kwasoodporne cysterny o kubaturze od 26000 dm3 do 30000 dm3. Świadczymy wszechstronne usługi, oprócz przewozu umożliwiamy również załadunek oraz rozładunek materiałów do różnych zbiorników docelowych. Gwarantujemy wprawną, wykwalifikowaną załogę pracowników oraz konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Krajowe i zagraniczne usługi transportowe. Firma działa na rynku od 21 lat. Dysponuje rozbudowaną i dobrze wyposażoną flotą samochodów. Dodatkowo, jakość świadczonych usług potwierdzają liczne certyfikaty. Autoinwest gwarantuje podjęcie paczki na terenie całej Europy po 2 godzinach od zarejestrowania zlecenia. Szczegółowa oferta i cennik znajdują się na oficjalnej stronie firmy.
Kategoria:

Clicktrans.pl to serwis, który umożliwia łatwo i szybko znaleźć tani transport samochodów, motocykli i innych pojazdów. Idea serwisu jest prosta: Osoba szukająca taniego transportu (np. samochodów) wystawia ogłoszenie na clicktrans.pl, które trafia do zarejestrowanych w serwisie firm transportowych. Firmy te przedstawiają swoje oferty na stronie ogłoszenia. Serwis jest również wyjątkowo przydatny gdy interesują nas samochodów, transport mebli, motocykla, sprzętu AGD czy przeprowadzka. Tego rodzaju usługi są na ogół bardzo drogie i znalezienie taniej oferty w zwykły sposób jest często czasochłonne i trudne. Dzięki clicktrans.pl jest to łatwe i szybkie.Zamiast porównywać dziesiątki ofert, wykonywać masę telefonów, możesz po prostu umieścić za darmo swoje ogłoszenie na clicktrans.pl, a przewoźnicy sami przedstawią Ci swoje oferty. Firmy transportowe licytują się o Twoje zlecenie na zasadzie „aukcji w dół”, masz więc duże szanse na uzyskanie oferty taniego transportu swojego samochodu..Dzięki temu, że ogłoszenie trafia od razu do wielu firm transportowych, trafia również do firm, które i tak już planują przejazd na podobnej trasie. Firmy te mogą zaproponować bardzo korzystne ceny transportu samochodu, aby zapewnić sobie ładunek na trasę powrotną i uniknąć pustych przebiegów.Clicktrans.pl jest szczególnie pomocny przy sprowadzaniu samochodów i motocykli z zagranicy : transport z Anglii, Niemiec i innych krajów.To ekonomiczne i ekologiczne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl