Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

SPAW-STAL ADAM MISIEK CHARSZNICA izolacja natryskowa kraków


 
Opis Firma AM-PUR zajmuje się termo oraz hydroizolacją różnorodnego typu pomieszczeń oraz budynków przy użyciu nowoczesnej i skutecznej pianki poliuretanowej. Przedsiębiorstwo oferuje bezwonne oraz lekkie ocieplenie oraz aktywne ochrona przeciw wilgoci. Zawodowcy z AM-PUR służą się tylko certyfikowanymi surowcami renomowanych producentów. Pianka poliuretanowa nie chłonie wilgoci oraz podobnie jak w warunkach mieszkalnych jak i industrialnych potwierdza się o sporo lepiej aniżeli anachroniczne metody dociepleń za pomocą wełny mineralnej czy styropianu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej firmy AM-PUR.

 

Słowa kluczowe hydroizolacje   systemy izolacyjne   ocieplanie pianką   izolacja natryskowa
Url http://www.am-pur.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Żwirownia Tychów specjalizuje się w wydobyciu kruszyw budowalnych. Oferujemy sprzedaż podsypki (piasku wielofrakcyjnego), piasku płukanego 0-2 mm, żwiru 2-8 mm oraz 8-16 mm, a także ziemi. Dostarczamy produkty dobrej jakości, produkowane w systemie zgodności 4, idealnie nadające się do różnego typu prac w budownictwie, zapraw murarskich, wykonywania nasypów oraz zasypywania wykopów. Pochlebne opinie oraz rekomendacje, a także dostarczanie materiałów spełniających najwyższe standardy przysporzyły nam już wielu zadowolonych Klientów z całego województwa łódzkiego. Gwarantujemy dogodne warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny. Bardziej szczegółowych informacji dostarczy strona internetowa żwirowni.
Kategoria:

Jeśli szukasz zweryfikowanego parkingu lotniskowego, który znajduje się najbliżej lotniska w Gdańsku to parking lotniskowy w Rębiechowie spełni Twoje wymagania. Jest usytuowany zaledwie 200 m od terminalu, a dla osób, które zdecydują się pozostawić auto na okres podróży czeka gratisowy transport na lotnisko. Dzienny i nocny monitoring, fachowa ochrona oraz możliwość internetowego sprawdzania, tego, co się dzieje na parkingu to jedne z wielu udogodnień, które firma przygotowała dla swoich klientów. Wejdź na stronę firmową i sprawdź nasz cennik oraz najnowsze promocje. Parking jest pod stałą ochroną i świetnie ubezpieczony, z tego powodu nie musisz troszczyć się o bezpieczeństwo własnego pojazdu.
Kategoria:

W Szczecinie mieści się firma Grzegorz Szastaj.pl Usługi Wysokościowe, jaka profesjonalnie wykonuje prace na wysokości. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie, ale nasze usługi kierujemy też do Klientów z innych miejsc w kraju. Dzięki bogatemu doświadczeniu, posiadanym kwalifikacjom, podejmujemy się prac wymagających wykorzystania technik alpinistycznych czy też podnośników, takich jak montaż reklam, instalacji i dekoracji, malowanie oraz czyszczenie elewacji, dachów, przycinanie drzew, oczyszczanie rynien i wiele innych prac. Prócz tego zajmujemy się wynajmem podnośników koszowych. Każde zlecenie wykonywane jest profesjonalnie, a z naszej strony oferujemy kompetentną pomoc i zapewniamy dotrzymanie ustalonych terminów. Dodatkowe informacje odnośnie oferty opublikowaliśmy na stronie.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się ofertą przedstawioną przez przedsiębiorstwo Art Bud z siedzibą w Zabrzu. Nasza oferta pokrywa swoim zasięgiem cały kraj nie ograniczając się jedynie do terenu Śląska. Wyremontujemy każdy niemal obiekt, który takiej interwencji wymaga. Jeśli poprzednia ekipa źle położyła Twoje płytki - poprawimy. Jeżeli nie podoba Ci się kolor ścian- przemalujemy. Położymy też nowe podłogi. Postawimy ściany gipsowo- kartonowe, przykleimy tapety i zrobimy wszystko, co Twoim zdaniem niezbędne jest, aby mieszkanie było piękne i było Ci w nim przyjemnie. Pracujemy błyskawicznie i dokładnie, biorąc pod uwagę wszelkie życzenia naszych Klientów. Najlepszym miernikiem naszego profesjonalizmu jest stale rosnąca grupa zadowolonych Klientów, jacy polecają nas swoim znajomym. Wszystkich wiadomości dostarczy nasza strona.
Kategoria:

Firma

oferująca usługi wiertniczo-geologiczne HYDROEL, to pewny lider

w branży. Dzięki swojej wieloletniej tradycji i doświadczeniu zyskała liczne grono stałych

klientów, jak również dużo pochlebnych

referencji. Firma prowadzi współpracę nie tylko z instytucjami i przedsiębiorstwami, chętnie pracuje

również z klientami indywidualnymi. Do każdego podchodzi z wyjątkową uwagą, pomaga

wybrać najlepsze rozwiązanie, w zależności od potrzeb. Bardzo chętnie służy pomocą przy

realizacjach inwestycji budowlanych. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt zleceń geologiczno-
inżynierskich. Szeroka oferta obejmuje kompleksowe prace wiertnicze (studnie, otwory,

kanalizacje). Konkurencyjnie niskie ceny, oraz terminowość to niepodważalne atuty HYDROEL. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl