Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
3
64830

SPAW-STAL ADAM MISIEK CHARSZNICA izolacja natryskowa kraków


 
Opis Firma AM-PUR zajmuje się termo oraz hydroizolacją różnorodnego typu pomieszczeń oraz budynków przy użyciu nowoczesnej i skutecznej pianki poliuretanowej. Przedsiębiorstwo oferuje bezwonne oraz lekkie ocieplenie oraz aktywne ochrona przeciw wilgoci. Zawodowcy z AM-PUR służą się tylko certyfikowanymi surowcami renomowanych producentów. Pianka poliuretanowa nie chłonie wilgoci oraz podobnie jak w warunkach mieszkalnych jak i industrialnych potwierdza się o sporo lepiej aniżeli anachroniczne metody dociepleń za pomocą wełny mineralnej czy styropianu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej firmy AM-PUR.

 

Słowa kluczowe hydroizolacje   systemy izolacyjne   ocieplanie pianką   izolacja natryskowa
Url http://www.am-pur.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Przedstawiamy Państwu Zakład brukarski Eugeniusz Baranowicza, który zlokalizowany jest w Bydgoszczy. Proponujemy fachowe porady branżowe, sporządzamy kosztorysy i oferujemy kompleksowe usługi brukarskie. Układamy przeróżne nawierzchnie z kostki brukowej, kamiennej oraz betonowej, a także z płytek chodnikowych i ażurowych. Dysponujemy sprzętem pozwalającym na zrealizowanie remontów i budowę dróg, chodników, ścieżek dla rowerzystów, zjazdów, parkingów i placów. Zajmujemy się również innymi pracami ziemnym, ustawianiem krawężników, obrzeży, palisad i elementów małej architektury. Nasza oferta skierowana jest dla klientów prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Gwarantujemy najlepszą jakość usług za atrakcyjne ceny. Jesteśmy jednym z członków Kujawsko-Pomorskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Na stronie internetowej umieściliśmy szczegółowy opis działalności.
Kategoria:

Protom pracownia projektowo-konstrukcyjna - ekspertyzy budowlane i ekspertyzy konstrukcyjne. Inspektor nadzoru inwestorskiego Warszawa - projekty posadzek przemysłowych, inwentaryzacje oraz przeglądy budynków (wzmacnianie konstrukcji, wzmocnienie stropu i obciążenia stropu), optymalizacja konstrukcji, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, projekty budowlane Warszawa - zapraszamy do zapoznania się z ofertą - Tomasz Prokopiak.
Kategoria:

Oferta firmy Polonex to projekty i budowa hal stalowych. Firma oferuje konstrukcje stalowe, hale stalowe, hale przemysłowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale sportowe, sale gimnastyczne, salony samochodowe, centra logistyczne, hangary i wiaty.
Konstruktorzy firmy Polonex opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji nie wykluczają się. Wspólnie z wybitnymi inżynierami wdrożyli nowoczesny system spawania konstrukcji. Firma posiada specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym.
System lekkich konstrukcji stalowych Polonex powstał na bazie licencji projektowej, opartej na innowacyjnych rozwiązaniach amerykańskiej firmy Behlen. Szczegóły techniczne zostały zaadoptowane do polskich warunków i norm, a także do wymagań inwestorów i architektów. Największą zaletą systemu Polonex jest jego uniwersalność i możliwość łączenia z tradycyjnymi technologiami budowlanymi.
Polonex działa nie tylko na terenie całej Polski, ale także w krajach Unii Europejskiej.
Kategoria:

Firma Domax z Zawiercia istnieje od 1996r. i posiada w swojej ofercie markowe parkiety, panele podłogowe oraz różne materiały parkieciarskie i budowlane, w tym szlifierki, polerki, listwy, lakiery, szpachle, itp. Wykonujemy również usługi parkieciarskie w tym: montaż parkietów oraz renowacje parkietów. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i usług oraz najatrakcyjniejsze ceny w całej okolicy - sprawdź.
Kategoria:

Nowoczesne hale z drewna klejonego - Tenistal Gdańsk - konserwacja sztucznej trawy, korty ziemne. Budowa hal drewnianych, budowa hal tenisowych i sportowych. W ofercie całoroczne hale o konstrukcji drewnianej, sportowe hale drewniane, tenisowe oraz namiotowe, korty ziemne, hale tenisowe (mączka ceglana i sztuczna trawa). W ofercie także renowacja kortów i czyszczenie sztucznej trawy. Skorzystaj z oferty - czyszczenie sztucznej trawy, hale sportowe, hala tenisowa i korty ziemne - nawierzchnie z mączki ceglanej, renowacja kortów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl