Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20076
415
3
64743

SPAW-STAL ADAM MISIEK CHARSZNICA izolacja natryskowa kraków


 
Opis Firma AM-PUR zajmuje się termo oraz hydroizolacją różnorodnego typu pomieszczeń oraz budynków przy użyciu nowoczesnej i skutecznej pianki poliuretanowej. Przedsiębiorstwo oferuje bezwonne oraz lekkie ocieplenie oraz aktywne ochrona przeciw wilgoci. Zawodowcy z AM-PUR służą się tylko certyfikowanymi surowcami renomowanych producentów. Pianka poliuretanowa nie chłonie wilgoci oraz podobnie jak w warunkach mieszkalnych jak i industrialnych potwierdza się o sporo lepiej aniżeli anachroniczne metody dociepleń za pomocą wełny mineralnej czy styropianu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej firmy AM-PUR.

 

Słowa kluczowe hydroizolacje   systemy izolacyjne   ocieplanie pianką   izolacja natryskowa
Url http://www.am-pur.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Produkcja domów z drewna - Damir Warszawa. Producent oferuje całoroczne domy drewniane, domy kanadyjskie - projekty, budowa i montaż domów z drewna. Prefabrykacja domów umożliwia nam montaż budynku przez cały rok, ściany są składane w fabryce przed montażem na placu budowy, dzięki czemu wszystko jest precyzyjnie przygotowane i w najwyższej jakości, do której przywiązujemy największą wagę. Na stronie oferta oraz pokazane zdjęcia domów z drewna oferowane przez firmę.
Kategoria:

Wszelkiego rodzaju projekty budynków użytkowych, takich jak hale, biura, zakłady produkcyjne czy magazyny, znajdziecie Państwo w ofercie Pracowni Projektowej ?PROJBUD?. Nasz zakres działań zawiera również przygotowanie kosztorysów, nadzór budowlany i autorski. Od 1993 roku, specjalizujemy się również w realizacji wszelkiego typu zleceń związanych z projektowaniem budynków jednorodzinnych. Więcej szczegółowych wiadomości odnośnie propozycji znajdziecie Państwo na stronie firmy.
Kategoria:

P.P.U. KOM zajmuje sie produkcją dachów stalowych opartych na kratownicach, wiązarach i dźwigarach kratowych. Nasza specjalizacja to projektowanie, produkcja i montaż konstrukcji dachowych. Wykonujemy dachy i zadaszenia na hale, wiaty i obiekty magazynowe.
Kategoria:

Jeśli zajrzysz na stronę internetową firmy MAKSEL-STYL, na pewno szybko zauważysz, że wyróżnia się ona wyjątkowo bogatą, różnorodną a jednocześnie nowoczesną i innowacyjną ofertę. Odnajdziesz tutaj, bowiem różnorodne modele sufitów napinanych, z których to bez wątpienia wybierzesz ten, jaki będzie dla ciebie adekwatny i taki, który w twoim mieszkaniu z całą pewnością będzie wyglądał wyjątkowo i pięknie. Wiele osób decyduje się dziś na sufity napinane WALL, które to pozwalają na stworzenie dowolnego kształtu ścian. Nader często wybierane są także modele o nazwie COLORLIGHT, charakteryzujące się nowoczesną i innowacyjną technologią, jaka to pomaga bez wątpienia rozświetlić każde pomieszczenie.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Kuźnię Pałysz, która oferuje usługi związane z tradycyjnym i nowoczesnym kowalstwem. Wykonuje się tutaj metalowe elementy do ogrodzeń, bram, furtek, balustrad, poręczy i krat okiennych i do drzwi. Jesteśmy producentem solidnych oraz estetycznych elementów ogrodzeniowych, skrzynek na listy, lamp, koszy, a także oryginalnych ozdób z metalu, takich jak kwiaty, rozety czy też liście. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem oraz są kupowane przez osoby prywatne oraz przedsiębiorców zarówno z okolicy, jak i innych miejsc w Polsce. Zapewniamy wysoką jakość i precyzyjne wykonanie. Proponujemy korzystne warunki współpracy, doradztwo wykwalifikowanych pracowników oraz atrakcyjne ceny. W celu uzyskania większej ilości informacji o naszym asortymencie zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl