Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
53
65007

SPAW-STAL ADAM MISIEK CHARSZNICA izolacja natryskowa kraków


 
Opis Firma AM-PUR zajmuje się termo oraz hydroizolacją różnorodnego typu pomieszczeń oraz budynków przy użyciu nowoczesnej i skutecznej pianki poliuretanowej. Przedsiębiorstwo oferuje bezwonne oraz lekkie ocieplenie oraz aktywne ochrona przeciw wilgoci. Zawodowcy z AM-PUR służą się tylko certyfikowanymi surowcami renomowanych producentów. Pianka poliuretanowa nie chłonie wilgoci oraz podobnie jak w warunkach mieszkalnych jak i industrialnych potwierdza się o sporo lepiej aniżeli anachroniczne metody dociepleń za pomocą wełny mineralnej czy styropianu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej firmy AM-PUR.

 

Słowa kluczowe hydroizolacje   systemy izolacyjne   ocieplanie pianką   izolacja natryskowa
Url http://www.am-pur.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 7, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
W ramach oferty naszej Irmy zapewniamy szeroki zakres najwyższej jakości usług budowlanych, jak izolacja fundamentu. Posiadamy nowoczesny sprzęt budowlany, który pozwala nam zapewnić, że każda izolacja pionowa będzie wykonywana rzetelnie. Jednocześnie klientom indywidualnym oferujemy wykonanie takich prac jak izolacja piwnicy. Każda izolacja posadzki w naszej firmie wykonywana jest terminowo. W naszej firmie wykonywana jest również izolacja ścian fundamentowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!
Kategoria:

Greenord jest firmą deweloperską, zajmującą się sprzedażą działek, budową domów oraz pracami wykończeniowymi. Ma doświadczenie w zakresie realizacji budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego. Firma współpracuje z wykwalifikowanymi biurami projektowymi oraz solidnymi wykonawcami, co pozwala na sprawną i profesjonalną realizację inwestycji. Deweloper oferuje działki budowlane 11 km od Olsztyna w miejscowości Patryki, a także w wiosce Węgój koło Biskupca.
Kategoria:

Profesjonalna Budowa i montaż tarasów drewnianych - Egzodrew Wielkopolska - produkcja i montażu elementów architektonicznych wykonanych z drewna, w tym elewacje z drewna egzotycznego i tarasy z drewna egzotycznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty na nowoczesne tarasy drewniane i elewacje drewniane - Konin, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław oraz inne miasta. Elewacja drewniana na wysokim poziomie - woj. Wielkopolskie.
Kategoria:

Szukasz profesjonalnego wyposażenia do swojej łazienki bądź kuchni? Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem artykułów dostępnych w sklepach Leg-Sanit. U nas zakupisz nowoczesne oraz eleganckie kabiny prysznicowe, wanny, umywali, baterie łazienkowe i kuchenne oraz płytki ceramiczne i gresy. Dysponujemy sprzętem cenionych marek, w tym Cersanit, Aquaform. W wskazanym terminie dostarczymy zakupione towary, a nasi pracownicy chętnie doradzą w zakresie urządzenia łazienki bądź kuchni. Przykładowe aranżacje wykonane przez naszych projektantów możecie Państwo obejrzeć w naszych punktach sprzedaży. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

szukasz nie tylko projektu danej inwestycji, ale całościowej usługi obejmującej także nadzór nad powstawaniem konstrukcji oraz odpowiednie ekspertyzy, opinie techniczne oraz dokumentację? Dobrze trafiłeś! Przedsiębiorstwo AMS Projekt przygotuje dla Ciebie projekt nawet w największym stopniu skomplikowanej instalacji lub sieci sanitarnej. Nasza rezydencja mieści się w Koziegłowach, ale nie ogranicza to terenu naszych działań- wykonujemy założenia w całej Polsce. Specjalizujemy się w przygotowywaniu oraz realizowaniu projektów założeń sanitarnych, jednak niestraszne nam są nawet najtrudniejsze zlecenia. Możemy podjąć się wykonania nawet skomplikowanych robót ziemnych, lub wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia ślusarskie. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której można odkryć wszystkie niezbędne informacje.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl