Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24603
415
32
65945

Skrzypek - Oprawa muzyczna uroczystości


 
Opis Witam Serdecznie! Głębia płynącej ze skrzypiec muzyki sprawia, że każda chwila staje się delikatnym, pełnym uczucia tchnieniem. Dźwięki skrzypiec nadają uroczystości niezapomnianego uroku i budzą w na...

 

Słowa kluczowe skrzypek   ślub   oprawa muzyczna ślubów   wesele   kościół   kościelny ślub   muzyka na wesele   klasyka   muzyka poważna   muzyka popularna   dowolny repertuar
Url http://www.skrzypek.witryna.info/
Kategorie Kultura Sztuka > Muzyka
Kultura Sztuka > Muzyka > Zespoły
Data wpisu Mar 26, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kultura Sztuka > Muzyka
Krakowska agencja artystyczna media art zajmuje się organizacją imprez takich jak: recitale krakowskich artystów, bankiety, koncerty jazzowe, muzyki klasycznej i ludowej. Zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną bankietów, konferencji, zjazdow, oraz wesel. Zapewniamy także profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprez. W ofercie znajduje się także pomoc w nagrywaniu i wydawaniu płyt, w tym demo a także redagowanie i przepisywanie nut.
Kategoria:

Na naszym blogu możesz wejść w świat techniki estradowej od strony wzmacniaczy estradowych. Tego typu urządzenia są blisko krawędzi możliwości technologicznych i potrafią wygenerować w urządzeniu o wadze 10 kg moc 20kW! Jeśli jesteś hobbystą tej tematyki lub pracujesz w branży nagłośnieniowej zapraszamy do nas. Znajdziesz u nas :
-Informacje o nowościach produktowych na rynku oraz ich producentach
-Opisy parametrów technicznych wzmacniaczy dzięki czemu będziesz wiedział na co trzeba uważać przy kupnie.
-Informacje o rozdaniach nagród i premierach odbywających się na targach branżowych na całym świecie !
Wkrótce również będziemy publikowali recenzje video wzmacniaczy - jeśli interesuje Cię jakiś konkretny wzmacniacz napisz do nas a my go opiszemy.
Kategoria:

Zapraszamy do spędzenia z nami czasu, zapoznając się z jedyną w swoim rodzaju, fascynującą ofertą muzyki relaksacyjnej, leczniczej, wspomagającej uczenie się, etnicznej.
Posłuchaj próbek mp3 około 100 różnorodnych tytułów płyt CD stworzonych przez profesjonalistów, artystów uznanych za światowe autorytety na polu terapii muzyką
i dźwiękiem, obejrzyj filmy You Tube z ich koncertów.
Ananda Music jest na polskim rynku od 20 lat - znajdziesz więc tu muzykę instrumentalną i wokalną, barwne, kunsztowne kompozycje na instrumenty akustyczne, instrumenty ludowe wielu kultur, przestrzenne utwory na instrumentach klawiszowych oraz oryginalne pieśni i rytmy różnych tradycji duchowych. Zapoznasz się z sylwetkami artystów, których muzykę oferujemy oraz z artykułami na temat leczniczego działania dźwięku, informacjami o szerokich możliwościach zastosowania tej muzyki.
Są także relacje z organizowanych przez nas koncertów Ani Williams, Michaela Stillwatera, Józefa Skrzeka. Obecnie realizujemy przedsięwzięcie sprowadzenie japońskiego kompozytora, instrumentalisty Kitaro do Polski, na tym niepowtarzalnym koncercie wystąpi także z Józef Skrzek.
Serdecznie zapraszamy zatem na naszą witrynę internetową www.anandamusic.pl z aktualną, bogatą ofertą. Jest tu zarówno ciekawa muzyka alternatywna, jak i znakomita muzyka relaksacyjna, stanowiąca doskonałe narzędzie do wszelkiego rodzaju terapii, m.in. muzykoterapia, psychoterapia, świetny relaks przy reiki, Wellness, SPA. Mistrzowska muzyka lecznicza, która łagodzi zabiegi medyczne, poprawia zdrowie i pracę mózgu.
Kategoria:

Pragniemy Państwu zaprezentować profesjonalne studio nagrań w Krakowie. Nasz zgrany zespół składający się z kompetentnych osób jest przygotowany na oryginalne wyzwania tudzież technologie. Wspólnymi siłami utworzyliśmy w pełni specjalistyczne studio nagrań Kraków, w którym można za pomocą najlepszego sprzętu tworzyć swoją muzykę. Zachęcamy do współpracy wszystkich, bez względu na rodzaj nagrywanej muzyki, wiek bądź poglądy. Świetna lokalizacja sprawia, że dojazd zajmie mało czasu.
Kategoria:

Witam Serdecznie! Głębia płynącej ze skrzypiec muzyki sprawia, że każda chwila staje się delikatnym, pełnym uczucia tchnieniem. Dźwięki skrzypiec nadają uroczystości niezapomnianego uroku i budzą w na...
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl