Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka > Muzyka > Media

Wpisy
Sortowanie :
MOVIESET to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu filmowego. Oferujemy profesjonalne zabezpieczanie małego i średniego planu filmowego. Posiadamy sprzęt na bazie optyki Canon, Nikon, Zeiss oraz kamery takich firm jak RED, Sony i Canon. Nasza oferta jest ciągle aktualizowana i rozszerzana poprzez zakup sprawdzonego i markowego sprzętu. Przykładowe sety filmowe znajdują się na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy. Dla stałych klientów indywidualne oferty cenowe.
Kategorie:

Data dodania: Apr 5, 2016 Wejść: 0 Ranking: 3.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Portal poświęcony tylko i wyłącznie muzyce metalowej. Znaleźć tu można najnowsze wieści z krajowej i światowej sceny metalowej. Dodatkowo wywiady z liderami zespołów, zapowiedzi nowości płytowych, recenzje, daty imprez oraz koncertów. Ciekawe artykuły, relacje z ważniejszych wydarzeń. Jednym słowem wszystko o czym powinien wiedzieć prawdziwy fan metalu w jednym miejscu. Metal w najlepszym wydaniu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Studio Muzyczna Kreacja to miejsce gdzie zrealizujesz projekty związane z dźwiękiem i jego obróbką: nagrania lektorskie, wokalne, instrumentalne, edycję i miks materiału do płyt CD, jingle radiowe, reklamy radiowe, spoty audio, materiały audio do prezentacji multimedialnych oraz muzykę i efekty do gier i oprogramowania. Muzyczna Kreacja działa na całym Dolnym Śląsku i nie tylko.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Trancefanatics.net to strona, która zajmuje się publikowaniem do sieci wszystkich newsów oraz nowości muzycznych. Odwiedzamy krajowe imprezy i eventy takie jak: Sunrise Festival, Afterparty, Mayday, Electrocity by pokazać innym fanom muzyki jak można się bawić przy rytmach muzyki. Fotorelacje jakie toworzymy na imprezach oraz zrobione zdjęcia są umieszczane w naszej galerii i publikowane. Reklamujemy wszystkie imprezy, piszemy z nich relacje oraz dokładnie recenzujemy ich przebiegiem gdy potrzeba przedstawiamy ich mity i fakty. Staramy się zachować wszystkie ważne i cenne informacje oraz przedstawić ludziom jak najwięcej wiadomości muzycznych. Do tego przeprowadzamy wywiady z artystami, opisujemy wszystkie artykuły o nich. Opisujemy ich nowo wydane single, płyty i albumy muzyczne by przedstawić czytelnikom fachowym okiem wartość danego wydania. Udostępniamy legalne sety i seciki muzyczne a także tworzymy konkursy z biletami i karnetami do wygrania.
Kategorie:

Data dodania: Jan 13, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

U Call That Love jest serwisem internetowym skoncentrowanym na niezależnym hip hopie i muzyce instrumentalnej.

Na stronie znajdziemy artykuły dotyczące głównie niezależnych artystów i wytwórni płytowych pochodzących z zagranicy. Publikowane są tutaj zapowiedzi imprez kulturalnych, informacje o nowościach na rynku fonograficznym, wywiady z muzykami, recenzje płytowe, relacje z wydarzeń artystycznych. Częste aktualizacje serwisu pozwalają na zapoznanie się z wieloma tematymi związanymi z tematyką poruszaną na U Call That Love. Istotną częścią serwisu są działy Hall of Fame i Classic Hip Hop Videos, zawierające wpisy o historii kultury hip hopowej. Prosta nawigacja dostosowana do użytkowników serwisu ułatwia poruszanie się po witrynie.

Hip Hop with soul.
Kategorie:

Data dodania: Jan 24, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Radio w internecie musi odtwarzać muzykę, aby mieć stałych słuchaczy i fanów. Niestety wiąże się z tym konieczność podpisania umowy z ZaiKSem i dokonywania na ich rzecz comiesięcznych opłat, za wyemitowane na antenie utwory. Opłaty te nie są wysokie jeśli radio nie będzie emitowało reklam, ale i tak są barierą dla wielu osób chcących założyć internetową rozgłośnię.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Isis Gee to pseudonim pięknej kobiety, o gołębim sercu, której życiową pasją jest muzyka. Isis nie tylko sama wykonuje swoje piosenki, ale również sama je komponuje, pisze teksty, a nawet rozpisuje partie smyczkowe. Jej talent jest olbrzymim darem, który Isis realizuje poprzez swoje płyty i single. Już niebawem ukaże się jej drugi studyjny album, promowany przez najnowszy singiel How about that. Utwór zostanie wydany 24 stycznia i zaskoczy z pewnością niejednego fana!
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szwedzka gwiazda September jest znana szerszej publiczności dzięki jej niekwestionowanym hitom jak Cry for you czy Satellites. Już niebawem do tego zacnego grona dołączą jej najnowsze przeboje, które znajdą się na jej najnowszym krążku zatytułowanym Love CPR. Mowa o piosenkach jak Me and my Microphone czy Party in my head. Oficjalna strona szwedzkiej piosenkarki September zaprasza!
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

POL-AUDIO to firma nagłośnieniowa zajmująca się dostarczaniem rozwiązań akustycznych najwyższej jakości na koncerty, konferencje imprezy masowy i okolicznościowe. Obsługę sprzętu zapewnia doświadczone i wykwalifikowana ekipa techniczna. Firma posiada specjalistyczne nagłośnienie do nagłośnienie konferencji i studiów telewizyjnych, jego charakterystyczne cechy to bardzo wysoka zrozumiałość mowy oraz niewielki rozmiar i estetyczna obudowa. Do nagłośnienia dużych widowisk POL-AUDIO wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania techniki nagłośnieniowej - koncertowe systemy liniowe SLA. Dzięki nim można uzyskać znacznie lepsze pokrycie dźwiękiem obszaru na którym przebywa publiczność niż w przypadku tradycyjnego nagłośnienia. Dla imprez organizowanych na terenie Warszawy i okolic firma zapewnia dodatkową zniżkę związaną z odległością od bazy firmowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Radio online w dzisiejszym świecie wyszukiwarek internetowych daje niesamowitą możliwość słuchania wielu rodzajów stacji radiowych w jednym miejscu. Bez konieczności wychodzenia z domu czy temu podobnych. Wystarczy znaleźć na stronie swoje ulubione radio i po prostu kliknąć słuchaj. Wtedy połączymy się ze światem najlepszych brzmień jakie tylko możemy sobie wyobrazić. Posłuchaj i sprawdź bo warto!
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl