Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

SDKAM Biuro szkoleń


 
Opis Jeśli po zakończeniu nauki chcesz mieć jednocześnie gwarancję podjęcia wysokopłatnej pracy zachęcamy do zapoznania się z ofertą Studium Doskonalenia Kadr z Gdyni. Prowadzimy kursy kwalifikacyjne i kompetencyjne pracowników floty morskiej. Zróżnicowanie kursów jest niezwykle duże, od podstawowych po te profesjonalne, umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych. Proponujemy kursy przygotowujące do zdania egzaminu na oficera wachtowego, starszego oficera pokładowego, kapitana żeglugi wielkiej, starszego oficera mechanika oraz wiele innych. W studium działa również Gdyńska Szkoła Morska, jaka kształci przyszłych oficerów nawigacji, a także na kierunkach mechanika i budowa maszyn (spec. eksploatacja siłowni okrętowych) i elektrycznym (spec. elektroautomatyka okrętowa). Bliższe informacje można odnaleźć na stronie.

 

Słowa kluczowe szkoła morska   Biuro szkoleń mechanicznych   Biuro szkoleń elektrycznych   Biuro szkoleń przeciwpożarowych   Biuro szkoleń
Url http://sdk.am.gdynia.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Oct 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Jako profesjonalista w domenie weryfikowania autentyczności pieniędzy czy dokumentów, firma DCB S.A w Olsztynie oferuje towary i usług na wysokim poziomie. Rozpowszechniane przez nas lampy realizują wszystkie normy i służą przez wiele lat. Jako że priorytetem są dla nas bezpieczne oraz zaufane transakcje gotówkowe, urządzamy także szkolenia z najwyższą troską o przekazanie uczestnikom wiedzy i umiejętności koniecznych do posługiwania się specjalistycznym sprzętem. Fachowość oraz gotowość do każdego zlecenia to cechy odróżniające firmę DCB S.A. na polskim rynku. Dla poznania pełnej propozycji, zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:

Coaching , szkolenia, headhunting sił sprzedażowych. Branże FMCG, Farmacja, B2B, usługi. Wykorzystywane metody: PortfolioCoachingTM, BackgroundScreening. Szkolenia dla klientów firm: komunikacja interpersonalna, internet XXI wieku, rozwój umiejętności osobistych.
Jestem certyfikowanym trenerem z zakresu PTLD.
Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy.
Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów w Bydgoszczy.

Coach, trener, headhunter.

Specjalizuję się w coachingu, rekrutacji, szkoleniach skierowanych do menedżerów średniego i wyższego szczebla w branżach FMCG, Usługi, B2B.

Jako headhunter stosuję niekonwencjonalne metody dotarcia do kandydatów. Podstawą oceny kandydatów jest Background Screening czyli dogłębny wywiad na temat zgodności faktów, CV z deklaracjami przyszłego pracownika.
Nic nie ujdzie mojej uwadze.

John Naisbitt, Alvin Toffler, Howard Rheingold to autorzy, którzy są dla mnie inspiracją w dziedzinie Megatrendów i wpływu technologii na nasze zachowania, procesy biznesowe itp.
Zapraszam na moje blogi, które opisują temat businessfiction.
Kategoria:

Szkoła rysunku odrecznego w Krakowie, przygotowanie kandydatów na architekturę, architekturę krajobrazu, formy przemysłowe i kierunki pokrewne. Osoby zainteresowane kursem przygotowawczym na studia zapraszamy na nasza strone internetowa, nuczamy z powodzeniem.
Kategoria:

Firma Tebion prowadzi zapisy na szkolenia z podstawowych programów biurowych m.in. word, excel, powerpivot. Oprócz szkoleń nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym controllingiem i budżetowaniem w firmach. Jeśli Twoja firma przestała podejmować efektywnych decyzji dotyczących najważniejszych spraw w firmie koniecznie skontaktuj się z nami - przeprowadzimy profesjonalny audyt Twojej firmy, wprowadzimy niezbędne zmiany i oczywiście zaraportujemy wszystkie zmiany jakie dzięki naszej pomocy zostały osiągnięte.
Kategoria:

Nie jesteś usatysfakcjonowany ze swojego życia osobistego i zawodowego? Zmień je! Dyplomowany coach zaprasza na sesje w Bydgoszczy. Pomogę Ci podjąć trudne życiowe wole i odnaleźć się w zmienionym środowisku. Pokażę Ci, jak kolosalne są Twoje możliwości, jak wiele możesz uzyskać. Dzięki coachingowi zwiększysz poczucie własnej wartości. U mnie masz gwarancję poufności oraz partnerskiej relacji. Moim zadaniem jest pomóc Ci w znalezieniu motywacji do zmiany oraz utrwalenie dobrych nawyków, które doprowadzą Cię tam, gdzie chciałbyś się znaleźć. Dotyczy to zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. Już na początku naszych spotkań nauczysz się lepiej zarządzać czasem oraz czerpać satysfakcję z podejmowanych działań. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na moją stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl