Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081

SDKAM Biuro szkoleń


 
Opis Jeśli po zakończeniu nauki chcesz mieć jednocześnie gwarancję podjęcia wysokopłatnej pracy zachęcamy do zapoznania się z ofertą Studium Doskonalenia Kadr z Gdyni. Prowadzimy kursy kwalifikacyjne i kompetencyjne pracowników floty morskiej. Zróżnicowanie kursów jest niezwykle duże, od podstawowych po te profesjonalne, umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych. Proponujemy kursy przygotowujące do zdania egzaminu na oficera wachtowego, starszego oficera pokładowego, kapitana żeglugi wielkiej, starszego oficera mechanika oraz wiele innych. W studium działa również Gdyńska Szkoła Morska, jaka kształci przyszłych oficerów nawigacji, a także na kierunkach mechanika i budowa maszyn (spec. eksploatacja siłowni okrętowych) i elektrycznym (spec. elektroautomatyka okrętowa). Bliższe informacje można odnaleźć na stronie.

 

Słowa kluczowe szkoła morska   Biuro szkoleń mechanicznych   Biuro szkoleń elektrycznych   Biuro szkoleń przeciwpożarowych   Biuro szkoleń
Url http://sdk.am.gdynia.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Oct 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Jeśli szukasz zawsze aktualnych i sprawdzonych szkoleń i kursów biznesowych odwiedź serwis www.szkolenia.eventis.pl W naszych zasobach znajduje się ponad 3000 szkoleń organizowanych przez kilkaset firm szkoleniowych w całej Polsce, m.in. w miastach: Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Szczecin.
Nasza strona umożliwia nie tylko znalezienie interesującego Cię szkolenia, ale również zapoznanie z jego programem, warunkami udziału i zgłoszenia uczestnictwa online.
Kategoria:

Strona Grupy Trenerskiej - zespołu trenerów NLP, coachów, nauczycieli, terapeutów, specjalistów oferujących szkolenia, szkolenia biznesowe, szkolenia NLP. Grupa Trenerska to oferta firmy szkoleniowej realizowana przez najlepszych specjalistów.
Kategoria:

Zapraszamy firmy i organizacje do szkoleń w następujących obszarach (alfabetycznie):
Coaching, Czas w pracy, Elastyczne formy zatrudnienia, Integracja, Kierowanie zespołem, Komunikacja,Marketing, Negocjacje, Prezentacje i wystąpienia,Obsługa klienta, Rozwiązywanie konfliktów i asertywność, Savoir Vivre w biznesie, Sprzedaż,Telefoniczna obsługa, Trening trenera,Zarządzanie Projektami.
Kategoria:

Szkolenia i kursy organizowane przez naszą firmę. Wśród proponowanych kursów są : programowanie, magistrala can, abc-key oraz tunning. Podczas szkolenia programowania jak sama nazwa wskazuje uczestnicy mają okazję nauczyć się o podstawach elektroniki, programowaniu pamięci i obsłudze programatorów. W trakcie abc-can kursanci poznają magistralę can, interfejs can, nadawanie i odbieranie ramek. Uczestnicy ABC-KEY szkolą się z zakresu dorabiania kluczy na przykładzie stacyjek. Zapraszamy do zapoznania się z opisem kursu
Kategoria:

Wierzymy, że nawet w najgorszych przypadkach wystarczy odrobina motywacji, by poradzić sobie z problemem. Właśnie dlatego organizujemy szkolenia motywujące dla przedsiębiorstw w kraju. Dzięki kontaktom z naszymi ekspertami zapewniasz sobie otwartą drogę do sukcesu. Nauczymy Cię gdzie szukać szans i możliwości oraz w jaki sposób je wykorzystywać. Z pomocą od nas dojdziesz tam, gdzie nawet nie śniłeś.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl