Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20356
415
2
64870

SDKAM Biuro szkoleń


 
Opis Jeśli po zakończeniu nauki chcesz mieć jednocześnie gwarancję podjęcia wysokopłatnej pracy zachęcamy do zapoznania się z ofertą Studium Doskonalenia Kadr z Gdyni. Prowadzimy kursy kwalifikacyjne i kompetencyjne pracowników floty morskiej. Zróżnicowanie kursów jest niezwykle duże, od podstawowych po te profesjonalne, umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych. Proponujemy kursy przygotowujące do zdania egzaminu na oficera wachtowego, starszego oficera pokładowego, kapitana żeglugi wielkiej, starszego oficera mechanika oraz wiele innych. W studium działa również Gdyńska Szkoła Morska, jaka kształci przyszłych oficerów nawigacji, a także na kierunkach mechanika i budowa maszyn (spec. eksploatacja siłowni okrętowych) i elektrycznym (spec. elektroautomatyka okrętowa). Bliższe informacje można odnaleźć na stronie.

 

Słowa kluczowe szkoła morska   Biuro szkoleń mechanicznych   Biuro szkoleń elektrycznych   Biuro szkoleń przeciwpożarowych   Biuro szkoleń
Url http://sdk.am.gdynia.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Oct 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Paw-Art z Legionowa. Od 2002 roku zajmujemy się wszechstronną obsługą w obszarze bhp, ppoż., pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ochroną środowiska. Prowadzimy szkolenia BHP, PPOŻ, kurs pierwszej pomocy, udział w zespole powypadkowym, doradztwo w obszarze przepisów BHP i PPOŻ., udział w komisji BHP. Oferujemy także: wykonywanie kontroli stanu BHP, opracowywanie oceny ryzyka zawodowego, tworzenie dokumentacji BHP i PPOŻ. Chcemy podołać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych fachowców, którzy stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Naszą gwarancją jest ogromna jakość dostarczanych przez nas usług. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń, kursów i ośrodków szkoleniowych, a także firm szkoleniowych oferujących szkolenia z różnych dziedzin. Szkolenia te odbywają się w formie zamkniętej, otwartej, a także e-learningowe i szkolenia EFS. Oferta szkoleń dostosowana jest do klienta indywidualnego jak i dużych, małych i średnich firm.Od szkoleń językowych, poprzez informatyczne, aż po hobbystyczne.
Kategoria:

Calculatic to grupa ludzi, która jest autorem narzędzia calculatic.pl. To jedyna taka aplikacja na rynku, która kompletnie wspiera codzienne korzystanie i naukę aplikacji Microsoft Excel. Drugą kluczową gałęzią naszej działalności podstawowej jest przeprowadzanie szkoleń w biurze klienta dotyczących użytkowania aplikacji Microsoft Excel i pakietu Microsoft Office.
Kategoria:

RedPill jest niezależną firmą oferującą usługi szkoleniowe i doradcze w zakresie analizy i projektowania systemów IT. Naszym klientom oferujemy wiedzę i doświadczenie konsultantów, którzy są praktykami w branży IT oraz wykładowcami z zamiłowania. Specjalizujemy się w modelowaniu procesów biznesowych, analizie obiektowej i języku UML, XML-u, Javie i technologiach pokrewnych. Pomagamy definiować wymagania i wybierać dostawców systemów IT, prowadzimy audyty prac analitycznych i projektowych.

Prowadzimy autorskie szkolenia z zakresu: analizy obiektowej i modelowania w języku UML, języka XML, jego zastosowań i technologii pokrewnych oraz z programowania w języku Java/J2EE. Większość czasu podczas szkoleń poświęcamy na praktyczne ćwiczenia.
Pojedyncze osoby mogą uczestniczyć w szkoleniach otwartych, większym grupom oferujemy zamknięte sesje szkoleniowe po konkurencyjnych cenach.
Kategoria:

Szkoła snowboardowa Tramontana organizuje szkolenia dla dzieci oraz dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. W ofercie znajdują się rodzinne wyjazdy na narty, snowboard, imprezy firmowe, a także zielone szkoły. Kursy odbywają się na terenie Polski, we Włoszech i w Austrii. Tramontana tworzona jest przez pasjonatów, którzy kochają sporty zimowe i każdą wolną chwilę spędzają w górach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl