Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

SDKAM Biuro szkoleń


 
Opis Jeśli po zakończeniu nauki chcesz mieć jednocześnie gwarancję podjęcia wysokopłatnej pracy zachęcamy do zapoznania się z ofertą Studium Doskonalenia Kadr z Gdyni. Prowadzimy kursy kwalifikacyjne i kompetencyjne pracowników floty morskiej. Zróżnicowanie kursów jest niezwykle duże, od podstawowych po te profesjonalne, umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych. Proponujemy kursy przygotowujące do zdania egzaminu na oficera wachtowego, starszego oficera pokładowego, kapitana żeglugi wielkiej, starszego oficera mechanika oraz wiele innych. W studium działa również Gdyńska Szkoła Morska, jaka kształci przyszłych oficerów nawigacji, a także na kierunkach mechanika i budowa maszyn (spec. eksploatacja siłowni okrętowych) i elektrycznym (spec. elektroautomatyka okrętowa). Bliższe informacje można odnaleźć na stronie.

 

Słowa kluczowe szkoła morska   Biuro szkoleń mechanicznych   Biuro szkoleń elektrycznych   Biuro szkoleń przeciwpożarowych   Biuro szkoleń
Url http://sdk.am.gdynia.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Oct 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Jeśli interesują cię typu szkolenia dajmy na to biznesowe, powinieneś kliknąć na witrynę www.skutecznewarszaty.pl oraz przeczytać ofertę powyżej wspomnianej instytucji z Poznania. Zapisując się na szkolenia Poznań zrozumiesz nie tylko co to jest zarządzanie produkcją ale także będziesz uczestniczył w coaching szkoleniach. Przyjedź do miasta Poznań tudzież weź udział w naszych szkoleniach.
Kategoria:

Effect Group Sp. z o.o. to firma szkoleniowa specjalizująca się w zwiększaniu efektywności na wszystkich poziomach organizacji, poprzez udostępnianie sprawdzonej wiedzy i doświadczenia zawodowego naszych trenerów.

Proponujemy Państwu szkolenia otwarte w takich obszarach działalności jak:
• logistyka, zakupy, produkcja, export/import, transport,
• zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, hr, kadry,
• umiejętności interpersonalne, windykacja,
• sprzedaż, marketing, obsługa klienta

Szkolenia biznesowe odbywają się w kameralnych grupach (od kilku do kilkunastu osób). Staramy się, aby zajęcia miały charakter praktyczny i odbywały się przy aktywnym udziale wszystkich uczestników. Każdy uczestnik otrzymuje materiały poszkoleniowe będące rozszerzeniem treści poruszanych podczas warsztatu oraz dyplom ukończenia szkolenia.
W trakcie szkoleń stosujemy następujące formy ćwiczeniowe:
 ćwiczenia indywidualne, ćwiczenia grupowe, ”burza mózgów”,
 analizy przypadków, odgrywanie ról, case study
 dyskusja i omawianie przykładów z praktyki zawodowej uczestników,
 omawianie sytuacji problemowych i propozycje rozwiązań do zastosowania w praktyce.
 wykład w oparciu o przykłady praktyczne,


Specjalizujemy się również w szkoleniach zamkniętych uwzględniających specyfikę i potrzeby firmy oraz indywidualny potencjał poszczególnych grup pracowniczych. Szkolenia zamknięte organizowane są w ośrodkach szkoleniowych w kraju lub w siedzibie Klienta.
Kategoria:

EMT-Systems to przedsiębiorstwo specjalizujące się w organizowaniu kursów powiązanych z rozmaitymi technikami inżynierskimi. Automatyzacja, projektowanie, mechatronika itd. - to jedynie część obecnych propozycji tego przedsiębiorstwa. Warto wspomnieć, że wszystkie szkolenia prowadzone są wyłącznie przez specjalistów, którzy mają w swojej dziedzinie niezbędne doświadczenie. Firma EMT-Systems jest otwarta na wszystkie uwagi swoich klientów, dlatego też stara się stopniowo poszerzać swoją ofertę, oferując coraz to nowsze szkolenia.
Kategoria:

Maciej Wielobób jest cenionym nauczycielem jogi i autorem popularnych publikacji na temat teorii i praktyki jogi. Prowadzi zajęcia jogi na różnych poziomach zaawansowania, seminaria dla nauczycieli i warsztaty jogi, wakacje z jogą. Ponadto szkoli nauczycieli jogi w nurcie vinyasa krama joga. Szerokim uznaniem cieszą się w środowisku jego umiejętności w zakresie terapii jogą. Na stronie www wyczerpujące informacje na temat podejmowanych przez niego inicjatyw w całej Polsce.
Kategoria:

szkoelnia BHP,przeprowadzanie szkolenia,ochrona bhp,szkolenia p.poż,bezpieczeństwo i higiena pracy,kosztorysowanie,obsługa firm, doradztwo,sporządzenie dokumentacji,analiza stanu bhp,bhp,państwowa inspekcja pracy,sanitarna, w przemyślu, przemyśl, podkarpacie
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl