Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64951

SDKAM Biuro szkoleń


 
Opis Jeśli po zakończeniu nauki chcesz mieć jednocześnie gwarancję podjęcia wysokopłatnej pracy zachęcamy do zapoznania się z ofertą Studium Doskonalenia Kadr z Gdyni. Prowadzimy kursy kwalifikacyjne i kompetencyjne pracowników floty morskiej. Zróżnicowanie kursów jest niezwykle duże, od podstawowych po te profesjonalne, umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych. Proponujemy kursy przygotowujące do zdania egzaminu na oficera wachtowego, starszego oficera pokładowego, kapitana żeglugi wielkiej, starszego oficera mechanika oraz wiele innych. W studium działa również Gdyńska Szkoła Morska, jaka kształci przyszłych oficerów nawigacji, a także na kierunkach mechanika i budowa maszyn (spec. eksploatacja siłowni okrętowych) i elektrycznym (spec. elektroautomatyka okrętowa). Bliższe informacje można odnaleźć na stronie.

 

Słowa kluczowe szkoła morska   Biuro szkoleń mechanicznych   Biuro szkoleń elektrycznych   Biuro szkoleń przeciwpożarowych   Biuro szkoleń
Url http://sdk.am.gdynia.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Oct 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Akademia wolnego czasu zaistniała z myślą przygotowaniu niebanalnej imprezy, spotkania towarzyskiego w grupie najbliższych, znajomych, a także imprez biznesowych. Dzięki nam nudne spotkania zamieniają się w interesujące i niezapomniane wydarzenia. Zapewniamy różnorodność i atrakcyjność, czego idealnym dowodem są nasi usatysfakcjonowani Klienci. Specjalizacją akademii są spotkania rodzinne, warsztaty artystyczne i sportowe jak również rekreacja oraz zajęcia rozwojowe o różnej tematyce. Duże doświadczenie umożliwia nam przyrządzić interesujący scenariusz imprezy według oczekiwań naszych klientów. Przyjmiemy do realizacji imprezy okolicznościowe, biznesowe, jak również artystyczne. Pikniki, gale, bale karnawałowe, spotkania i imprezy integracyjne, uroczyste otwarcia obiektów, premiery i promocje. Kładziemy nacisk na wysoki poziom świadczonych usług, aby zadowolić wyjątkowo wymagających klientów. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

RedPill jest niezależną firmą oferującą usługi szkoleniowe i doradcze w zakresie analizy i projektowania systemów IT. Naszym klientom oferujemy wiedzę i doświadczenie konsultantów, którzy są praktykami w branży IT oraz wykładowcami z zamiłowania. Specjalizujemy się w modelowaniu procesów biznesowych, analizie obiektowej i języku UML, XML-u, Javie i technologiach pokrewnych. Pomagamy definiować wymagania i wybierać dostawców systemów IT, prowadzimy audyty prac analitycznych i projektowych.

Prowadzimy autorskie szkolenia z zakresu: analizy obiektowej i modelowania w języku UML, języka XML, jego zastosowań i technologii pokrewnych oraz z programowania w języku Java/J2EE. Większość czasu podczas szkoleń poświęcamy na praktyczne ćwiczenia.
Pojedyncze osoby mogą uczestniczyć w szkoleniach otwartych, większym grupom oferujemy zamknięte sesje szkoleniowe po konkurencyjnych cenach.
Kategoria:

Business Inspiration - to rozwiązania i narzędzia, które są innowacyjne i skuteczne. Naszym zadaniem jest wdrażanie zmian w zakresie szkoleń produktowych i wstępnych, wprowadzamy metodę łączącą techniki trenerskie i coachingowe, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności kadry pracowników w poszczególnych przedsiębiorstwach.
Główne założenie to wzmocnienie wydajności szkoleń wstępnych, które budują obraz przedsiębiorstwa w oczach pracownika oraz mają za zadanie wzbudzić w nowej kadrze chęć działania, lojalność oraz poczucie przynależności do danej struktury.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń biznesowych oraz otwartych. Naszym klientom proponujemy Life i Business Coaching. Dostarczamy usługi zaspakajając indywidualne, specyficzne potrzeby klientów, dbając przy tym o ich wysoką jakość.
Kategoria:

Zachęcamy do zaciekawienia się ofertą zaprezentowaną przez jednostkę szkoleniową z rezydencją w Majdanach nieopodal Chrostkowa w województwie kujawsko- pomorskim. Każdy pracodawca zatrudniający pracowników ma obowiązek przeszkolić ich z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dziedzina i sposób prowadzenia tych kursów są zróżnicowane w zależności od typu realizowanej pracy i piastowanego stanowiska. Inne kursy urządzamy dla kadr linii produkcyjnej, a inne dla kadry inżynierskiej czy projektantów. Wszelkie jednak charakteryzują się profesjonalizmem prowadzących i wysoką jakością upowszechnianych artykułów. Wiedzę oferujemy w sposób przekonujący i bezproblemowy do zapamiętana, nawet, jeżeli mówimy o zawiłościach legislacyjnych. Zapoznaj się bliżej z propozycją BHP Serwis na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Training Projects to ceniona firma, która od dłuższego czasu trudni się przeprowadzaniem najróżniejszego typu szkoleń sprzedażowych. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć możemy obecnie szkolenia komunikacyjne, rozmaite gry menedżerskie, szkolenia na temat zarządzania zmianą itd. Niezaprzeczalną zaletą firmy jest jej kadra trenerów. Składa się ona wyłącznie z osób wykwalifikowanych, które latami zajmowały się zarządzaniem w wiodących polskich przedsiębiorstwach. Na stronie możemy zapoznać się z sylwetkami wszystkich trenerów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl