Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120


 
Opis Dzięki różnorodnym dostępnym schowkom nasz magazyn jest idealnym miejscem do przechowywania przedmiotów mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz krótkoterminowego, czy długoterminowego wynajmu, przechowalnia kraków gwarantuje możliwość wynajmu na dowolny okres. Dzięki systemowi przeciwpożarowemu i bezpieczeństwa możesz czuć się swobodnie wiedząc, że twoje rzeczy są bezpieczne.

 

Słowa kluczowe magazyny do wynajęcia kraków   przechowalnia kraków   self storage kraków
Url http://schowaj.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu May 31, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Firma Handlowo-Usługowa GAMA to marka, która ma wieloletnie doświadczenie w usługach połączonych z prowadzeniem prac budowlanych, a przede wszystkim prowadzeniem specjalistycznych prac związanych z układaniem posadzek maszynowych i wykonywania tynków cementowo-wapiennych oraz gipsowych. Jesteśmy w stanie wykonać polecone prace nawet w bardzo trudnych warunkach, gdyż Mamy duże doświadczenie w pracach remontowych oraz budowlanych. Do naszych Klientów zaliczamy firmy prywatne oraz duże przedsiębiorstwa budowlane. Mamy niezwykle nowoczesny sprzęt, jaki wykorzystywany jest na całym świecie w profesjonalnym zastosowaniu budowlanym, dzięki czemu możemy wykonać pracę szybko oraz dbale. Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Zapraszamy do poznania się z propozycją dostępną na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma "HTS" Spaczyńscy Sp. z o.o. powstałą w roku 1992 w Katowicach. We wrześniu 2004 roku firma wykupiła zakład produkcyjny Huty "Batory", co pozwoliło na rozszerzenie zakresu działalności firmy. Tą drogą powstał oddział Chorzów. Podstawową formą działalności oddziału jest skup, przerób i sprzedaż złomu oraz wsadowych do hut i odlewni krajowych oraz na rynki zagraniczne.
Kategoria:

Firma W. J. Plichta znajduje się w Przodkowie na obszarze województwa pomorskiego i gorąco zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Nasza propozycja skierowana jest do firm, przedsiębiorstw, instytucji i Klientów indywidualnych. Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych, wywozem ścieków i szamb, opróżnianiem zbiorników i toalet, a także inspekcją kanalizacji TV. Prowadzimy również profesjonalne pogotowie kanalizacyjne. Poza tym w naszej propozycji znajdą Państwo również możliwość wynajmu wytrzymałych kontenerów budowlanych na gruz. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Więcej na stronie www.
Kategoria:

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu firmę K.B.S. DIAMENT-SERWIS zlokalizowaną w Psarach. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia prowadzi działalność powiązaną z cięciem piłami tarczowymi oraz linami diamentowymi betonu, żelbetu oraz asfaltu. Realizujemy usługi obejmujące frezowanie, śrutowanie, groszkowanie oraz szlifowanie. Co więcej podejmujemy się prac związanych z zastosowania wierteł koronowych w obróbce betonu i innych materiałów. Jakość oferowanych usług potwierdza duże grono usatysfakcjonowanych Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Kategoria:

Chcesz kupić atrakcyjny brokat, który to wykorzystasz do stylizacji swoich paznokci? Warto jest skorzystać z pomocy strony, na której to znajdziesz już ofertę sklepu. Sklep ma już przygotowaną bardzo atrakcyjną ofertę, z której to na pewno wybierzecie odpowiedni rodzaj brokatu. Taki brokat znajdziemy już w bardzo różnej kolorystyce, którą to możecie już wybrać odpowiednio do naszych potrzeb. Sklep ma już przygotowany wysokiej jakości brokat.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl