Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64964


 
Opis Dzięki różnorodnym dostępnym schowkom nasz magazyn jest idealnym miejscem do przechowywania przedmiotów mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz krótkoterminowego, czy długoterminowego wynajmu, przechowalnia kraków gwarantuje możliwość wynajmu na dowolny okres. Dzięki systemowi przeciwpożarowemu i bezpieczeństwa możesz czuć się swobodnie wiedząc, że twoje rzeczy są bezpieczne.

 

Słowa kluczowe magazyny do wynajęcia kraków   przechowalnia kraków   self storage kraków
Url http://schowaj.pl
Kategorie Firmy wg branż
Data wpisu May 31, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
W Warszawie położony jest pierwszorzędny skup złomu oraz metali kolorowych Ma-Met. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą propozycją profesjonalnych usług, jakie dla Państwa świadczymy już od wielu lat. Jesteśmy zainteresowani pozyskiwaniem każdych ilości złomu stalowego bądź żeliwnego a równocześnie oferujemy przyciągające, wysoce konkurencyjne ceny. Chętnie odbieramy aluminium, a dodatkowo inne metale i żeliwo. za każdym razem gwarantujemy osobiste rozpatrywanie tak, żeby transakcja przebiegła sprawnie oraz jak najbardziej sprzyjająco dla naszych Klientów. Dla Państwa komfortu dysponujemy poręcznie ulokowanym punktem skupu. Szczegóły oferty zamieszczono na stronie www.
Kategoria:

Firma Aron to zakład, który na polskim rynku istnieje już od 1986 roku. Przedsiębiorstwo prowadzi działalność związaną z maszynami piekarniczymi. Siedziba mieści się w Pile. Zajmujemy się dostarczaniem, montażem, naprawami i serwisem wyposażenia piekarniczego. Przygotowujemy także własne urządzenia oraz proponujemy przycinanie oraz gięcie blachy kwasoodpornej, a także spawanie. Dostarczamy takie produkty, jak piece obrotowe, rurkowe oraz elektryczne modułowe, wózki na chleb, bułkodzielarki, wagodzielarski i zaokrąglarki do ciast, spirale mieszające, mieszacze wody, komory rozrostu ciast, blachy, a także aparaty wrzutowe. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, oferując mu rozwiązania najlepiej odpowiadające jego potrzebom. Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami materiałów i sprzętu możemy zaoferować najlepsze artykuły na rynku (np. polecanej firmy KOSMICA FORNI). Więcej na stronie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Flostar specjalizuje się w oferowaniu czynności czyszczących. Obsługujemy głównie obszar Śląska, ale przyjmujemy zlecenia od klientów z całej Polski. Mamy doświadczenie w sprzątaniu budynków wielkopowierzchniowych. Gwarantujemy świetną klasę wszystkich proponowanych usług. Personalnie dostosowujemy ofertę do oczekiwań każdego klienta. Wykorzystujemy świetne urządzenia do czyszczenia. Stosujemy tylko środki czystości pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować zadowolenie z usług dla każdego klienta.
Kategoria:

Nasza firma to międzynarodowy przewóz zwłok. Działamy na terenie Poznania. Transportujemy zwłoki na terenie całej Unii Europejskiej. Dodatkową usługą jest transport osób poszkodowanych w wypadkach za granica oraz ich aut. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego dostosowujemy swoje usługi do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Kategoria:

Poszukujesz firmy, jaka wynajmie Ci rusztowania? Doskonale trafiłeś! Przedsiębiorstwo Jurgo s.c. od 2002 roku proponuje wynajem i montaż rusztowań fasadowych oraz sprzedaż używanych oraz nowych rusztowań fasadowych. Mamy rusztowania: Blitz, Jezdne, aluminiowe oraz systemy ochronne. Ceny wynajmu uzależnione są od wielkości rusztowania, ilości dzierżawionego sprzętu, przewidywanego okresu dzierżawy i przewozu. Uznaniem naszej niezawodności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy tylko wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w odpowiednie rusztowania, zatem jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy do poznania się z pełną ofertą opublikowaną na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl