Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24691
415
0
65977

Rejsy


 
Opis Biuro żeglarskie Błękitny Piotruś organizuje: rejsy, obozy młodzieżowe, imprezy integracyjne, kursy żeglarskie, szkolenia żeglarskie, patent żeglarza, rejsy mazurskie, aktywny wypoczynek dla młodzieży. Zapraszamy na rejsy żeglarskie w chorwacji i mazurach. Wypoczynek pod żaglami - wspaniały rejs żeglarski.

 

Słowa kluczowe Rejsy żeglarskie   Rejs żeglarski   Obozy młodzieżowe   Obozy   Obozy żeglarskie   Szkolenia żeglarskie   Szkolenie żeglarskie   dla dorosłych   dla młodzieży   Rejsy w chorwacji   Imprezy integracyjne   Żeglarskie imprezy firmowe   Kursy żeglarskie   Kursy wędrowne  
Url http://www.blekitnypiotrus.pl
Kategorie Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Data wpisu Apr 14, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Nasza firma pozwala na skuteczne zrealizowanie cudownych wakacji w gronie najbliższych. Czarter jachtów (Mazury, w tym Węgorzewo) pozwala na upragniony wypoczynek na czystych mazurskich jeziorach i atrakcyjnych szlakach wodnych. Dla osób bez jakiegokolwiek doświadczenia w żeglarstwie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę czarteru z doświadczonym sternikiem. Serdecznie Państwa zapraszamy.
Kategoria:

Quad Safari - pomorskie, Gdańsk, Gdynia. Quady - firma oferuje sprzedaż, wynajem i wypożyczalnia quadów np. na imprezy integracyjne. Także jazda po torach w okolicy trójmiasto. Xapraszamy po quady, czterokołowce i sprzęt atv. Quady, Honda Rancher, Suzuki KingQuad, Kymco, Yamaha Grizzly, Kodiak
Kategoria:

Serwis internetowy BIESZCZADYPOLSKA.PL oferuje użytkownikom możliwość znalezienia wielu interesujących informacji dotyczących Bieszczad. Przedstawiliśmy główne informacje na temat terenu. Prezentujemy również dużą bazę noclegową, co sprawia, że każdy odwiedzający nasz portal może znaleźć miejsce do spania dokładnie dostosowane do określonych wymagań. Pomagamy także w doborze restauracji oraz przedstawiamy wiele atrakcji zlokalizowanych w okolicy wybranych noclegów. Zachęcamy do korzystania ze zagregowanych przez nas informacji.
Kategoria:

Centrum Aktywnej Odnowy w nadmorskim ośrodku „Na Wzgórzu” proponuje udział w turnusach wakacji odchudzających oraz regenerujących ciało oraz twarz. Firma dysponuje wygodnym ośrodkiem położonym w zacisznym miejscu. Za pośrednictwem „Na Wzgórzu” oferowane jest uczestnictwo w skutecznych oraz indywidualnie dopasowanych zestawach zajęć ruchowych z zawodowym trenerem (w terenie nad morzem i na basenie i sali) oraz jedzenie pełnowartościowych, lecz wciąż niskokalorycznych posiłków zarządzonych poprzez wykwalifikowanego dietetyka. Szczegółowe informacje o zajęciach i zabiegach oraz pobycie w ośrodku zawarte są na stronie internetowej.
Kategoria:

Świetna zabawa, aktywny wypoczynek, niezapomniane wrażenia i przygody! Aktywny wypoczynek, zabawy z rówieśnikami w pobliżu domu w zielonym otoczeniu klubu Sporteum to świetny wybór na wakacje! Do dyspozycji również bardzo dobrze wyposażony klub tenisowy. Z nami twoje dziecko nie będzie się nudzić, spędzi aktywnie czas w gronie swoich rówieśników, pozna nowe osoby, będzie musiało stawić czoła pewnym wyzwaniom!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl