Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168


 
Opis Domenę Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MH stanowi sprzedaż plastikowych beczek o specjalistycznych zastosowaniach. Jednym z nich jest zbieranie wody deszczowej na swojej posesji. Beczki i pojemniki na deszczówkę dostępne są w wielu wersjach rozmiarowych, tak by każdy mógł dopasować je do swoich potrzeb i miejsca, w którym chce zbierać wodę. Tworzą one system instalacji naziemnych niewymagających dodatkowych pomp. Nawodnienie ogródka czy trawnika nigdy nie było tak proste.

 

Słowa kluczowe beczki na wodę deszczową   pojemniki na deszczówkę
Url http://https://beczkinadeszczowke.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Jun 15, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Z.H.P.U. Panda - ogrody, projektowanie ogrodów Poznań i Piła (oraz okolice). Firma oferuje zakładanie trawników, ogrody, zakładanie ogrodów, nawadnianie, systemy odwodnień i systemy drenaży oraz inne usługi ogrodnicze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzania strony w celu zapoznania się z ofertą firmy. Tereny zieleni - projekty i zagospodarowanie terenów zieleni, systemy automatycznego nawadniania, projektowanie ogrodów Piła, Ogrody Poznań. W ofercie także drewno kominkowe.
Kategoria:

Internetowy sklep ogrodniczy szeroki wybór nawozów środków ochrony roślin opryskiwacze narzedzia ceramika i wiele innych dla amatorskiego i profesjonalnego ogrodnictwa. Posiadamy w ofercie produkty najlepszych producentów z branży ogrodniczej takich jak Substral, Pokon, Zielony Dom, Bayer, MArolex, Kard, Host international.
Kategoria:

Ogród kojarzy nam się zwłaszcza z ślicznymi kwiatami i bujną roślinnością. Aby to osiągnąć bardzo przydatne jest dobre nawodnienie. W tym zadaniu może Ci służyć pomocą firma Lustan, której zadaniem jest zawodowe nawodnienie ogrodu. Również zajmuje się precyzyjnym wykończeniem i dekoracją ogrodu, w której skład wchodzą kamienie ogrodowe, rzeźby, figury i inne elementy dekoracyjne. W sprzedaży, Lustan ma także całą paletę siatek ogrodzeniowych pcv oraz siatek plastikowych. Niepowtarzalny ogród? Wybierz centrum ogrodnicze w Łodzi Lustan!
Kategoria:

Przygotowanie ciekawego otoczenia dla własnego domu jest marzeniem każdego człowieka. Nasza firma wychodząc naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu oferuje Państwu doskonałe usługi związane z przygotowaniem wymarzonego ogrodu. Oferujemy projekty wykonywane na życzenia poszczególnych klientów. Staramy się w czasie wszystkich prac współpracować z klientem, dzięki czemu efekty prac są najlepsze z możliwych. Dodatkowo oferujemy solidne wykonywanie wcześniej przygotowanego projektu przez fachowców, którzy ogrodami zajmują się od lat.
Kategoria:

Masz piękny ogród, który pragniesz zagospodarować w szczególny sposób? Pragniesz niecodziennych roślin, którymi będziesz mógł się pochwalić przed sąsiadami czy rodziną? Jeśli tak, zapraszamy Cię do naszej szkółki drze i krzewów, którą prowadzimy nieopodal Warszawy. W Green Garden oferujemy Państwu tysiące roślin i drzew w bardzo przystępnych cenach! Zaufało nam już mnóstwo zadowolonych klientów, w tym m. in. Ministerstwo Obrony Narodowej czy Ambasada Stanów Zjednoczonych. Koniecznie dowiedź greengarden.com.pl i sprawdź naszą ofertę!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl