Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
14
64917

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Prace wysokościowe

Wpisy
Sortowanie :
Alusystems to znakomicie wyposażony sklep internetowy, którego asortyment stanowią wyłącznie produkty marki Krause. Ten niemiecki producent zajmuje się między innymi wyrobem sprzętu budowlanego z aluminium - drabin, rusztowań oraz podestów. Oferta sklepu jest bardzo rozbudowana i spełni oczekiwania tak firm budowlanych, jak i osób prywatnych. Zapraszamy na zakupy!
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy Państwu usługi alpinistyczne od przeszło 6 lat dla klientów indywidualnych jak i firm. Realizujemy wszelkiego rodzaju zlecenia z szerokiego zakresu jakim są prace na wysokości. Między innymi możemy tu wymienić: wycinka drzew, malowanie elewacji, mycie okien na wysokości i wiele innych. W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową!
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2017 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych prac wysokościowych wykonywanych przy użyciu technik liniowych. Jest to przede wszystkim cykliczna pielęgnacja drzew, skuteczny montaż i demontaż najróżniejszych elementów, mycie i czyszczenie powierzchni, dbałość o bezpieczeństwo poprzez odśnieżanie dachów. Prowadzimy także prace inspekcyjne, prace w przestrzeniach zamkniętych, zajmujemy się usuwaniem zagrożeń. Ale to nie wszystko! Prowadzimy także szkolenia z zakresu naszych prac, realizujemy ciekawe eventy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Więcej pod adresem http://www.wysokosciowka.org/.
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

High Level przedsiębiorstwo ulokowane na ul. Kasprowicza 64 (Warszawa) to kompleksowe prace wysokościowe czyli alpinizm przemysłowy. Nasze usługi na wysokości z dostępu linowego, rusztowań i drabin polecane są przez klientów. Oferta na prace wysokościowe to także: odśnieżanie dachów, dekarz i mycie okien. Obszar działania obejmuje: Siedlce, Płock, Piaseczno, Tarczyn, Radom. Zapewniamy darmowe doradztwo oraz wycenę, co pozwala zorientować się w usługach, które świadczymy.
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Naszym klientom zapewniamy usługi na wysokości realizowane w oparciu o nowoczesny sprzęt. Prace na wysokościach Warszawa zamawiają u nas klienci indywidualni lub inne podmioty z naszego sektora (podwykonawstwo). Rozumiemy doskonale alpinizm przemysłowy, mycie i remonty elewacji. Na wszystkie prace wysokościowe wystawiamy uczciwe rozliczenia, a wcześniej gwarantujemy solidny plan ukończenia zlecenia wraz z dostarczeniem pozytywnych rekomendacji.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferta firmy Handy obejmuje między innymi antykorozję, mycie elewacji, czy też szereg innych usług określanych jako alpinizm przemysłowy. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dysponuje też kadrą wykwalifikowanych oraz wyszkolonych pracowników. Zasięgiem swojego działania obejmuje w szczególności teren województwa mazowieckiego. Klienci mogą liczyć na szereg usług związanych również z remontami dachów.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis DZWIGI.info.pl – przedstawia dla Państwa katalog firmy związanych z branżą dźwigową – wszystko w jednym miejscu. Firmy z którymi współpracujemy między innymi wynajmują podnośniki nożycowe, podnośniki koszowe czy sprzedają windy osobowe. Każda firma przedstawia swój asortyment, publikuje zdjęcia co z łatwością pozwoli Państwu podjąć decyzje, odnośnie wyboru firmy. Nasz serwis to nie tylko Katalog Firm ale również centrum wiedzy branżowej – publikujemy na bieżąco nowinki branżowe.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

VEXTRA świadczy tylko specjalistyczne usługi: mycie okien i szyb w mieście Warszawa.
Zajmujemy się myciem okien wszystkich rodzajów w ramach drewnianych, aluminiowych i plastikowych, a także na wszystkich wysokościach.
Okna niedostępne z poziomu posadzki myjemy używając różnorodnych typów drabin, technik linowych (alpinistyczne mycie okien), oraz dodatkowo wykorzystując podnośnik koszowy o zasięgu 20m.
Nie licząc okien myjemy zarówno przeszklenia, szyby, witryny, oranżerie, fasady i elewacje.
Ponadto udostępniamy naszą zwyżkę wraz z doświadczonym operatorem dla innych podmiotów bądź osób prywatnych.
Wykorzystując podnośnik koszowy realizujemy mnóstwo usług z jego zastosowaniem, na przykład: mycie szyb czy fasad, prac konserwacyjnych, ścinania drzew czy ucinania gałęzi.
Nie licząc mycia fasad i usług wykonywanych zwyżką realizujemy mnóstwo innych specjalistycznych usług, jak np. czyszczenie wykładzin dywanowych, czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerki meblowej (sofy, fotele wypoczynkowe, krzesła, i wiele innych), pranie tapicerek samochodowych.
W naszej ofercie jest także usługa prania żaluzji poziomych i prania żaluzji verticali - usługi wykonywane przy użyciu myjki ultradźwiękowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli potrzebujesz wynająć podnośnik koszowy, tzw. zwyżki do czyszczenia rynien - to nie musisz już szukać.
FHU ADRO zajmuje się wynajmem podnośników koszowych na terenie woj. małopolskiego. Z nieukrywaną skromnością możemy powiedzieć, że nasze podnośniki są niezawodne. Dodatkowo nasz operator posiada duże doświadczenie.
Zachęcamy do wynajęcia naszego podnośnika. Zaufaj nam.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W każdym mniejszym lub większym mieście możecie spotkać większe i mniejsze formy reklamy. Każda firma ma prawo do tego, by się reklamować w jaki sposób chce.
Nasza firma oferuje coś więcej niż tylko wykonawstwo w postaci zawieszenia banera, wyklejenia plakatu czy montażu reklam outdoorowych.
20 lat praktyki dało nam sporo do myślenia. Klient nie oczekuje tylko Wykonawcy, ale przede wszystkim Specjalisty w danej dziedzinie. My, ze swoim 20-letnim doświadczeniem uważamy się za takich specjalistów. Od 1994 roku do dzisiaj zawiesiliśmy łącznie ponad 30.000 różnego formatu reklam. 10.000 z nich oświetliliśmy, a 2.500 konserwowaliśmy i konserwujemy do dziś. Być może ta ostatnia terminologia nie jest Wam znana w przypadku reklam, ale tak - reklama, szczególnie ta wielkoformatowa i oświetlana wymaga konserwacji, a niekiedy i napraw (np. wymiana żarówki oświetlenia).
Jeżeli nie masz bladego pojęcia jak zabrać się za reklamowanie się w mieście, daj nam znać. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze miejsca reklamowe, wynegocjujemy dobre ceny, podpiszemy umowę, a po wszystkim stworzymy dla Ciebie ciekawe projekty graficzne, które zawsze wchodzą w skład zlecenia. Nie czekaj, skontaktuj się z nami. Na początek owocnej współpracy oferujemy bezpłatną wycenę.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl