Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
2
65164

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Prace wysokościowe

Wpisy
Sortowanie :
Profesjonalne czyszczenie budynków firm od wewnątrz i z zewnątrz, które podczas eksploatacji są narażone na zabrudzenia. Dokładamy starań, aby kompleksowo wykonać powierzone nam prace mycia elewacji, czyszczenia powierzchni, czy odnawiania podłogi. Jesteśmy profesjonalistami i od początku naszej działalności nie mieliśmy jeszcze ani jednej reklamacji.

Dbamy o terminową realizację prac w czasie dogodnym dla klienta. Nie przesadzamy z ceną. Dokładamy starań, żeby wykonać usługi na najwyższym poziomie. Skonsultuj się z nami, aby poznać szczegóły działania.

Z doświadczenia i licznych rozmów z klientami wiemy, że czysty obiekt przyczynia się do zwiększenia zysków oraz optymalizacji pracy. Całość wpływa również na bezpieczeństwo pracowników i Państwa klientów.

Zależy nam na tym, żeby zmieścić się w dobrej cenie usługi. Koszty naszej pracy są niskie ze względu na wykorzystanie nowych, efektywnych technologii - jak 26 metrowych myjek teleskopowych, czy maszyn czyszczących z diamentowymi padami.
Kategorie:

Data dodania: Jul 2, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Alusystems to znakomicie wyposażony sklep internetowy, którego asortyment stanowią wyłącznie produkty marki Krause. Ten niemiecki producent zajmuje się między innymi wyrobem sprzętu budowlanego z aluminium - drabin, rusztowań oraz podestów. Oferta sklepu jest bardzo rozbudowana i spełni oczekiwania tak firm budowlanych, jak i osób prywatnych. Zapraszamy na zakupy!
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy Państwu usługi alpinistyczne od przeszło 6 lat dla klientów indywidualnych jak i firm. Realizujemy wszelkiego rodzaju zlecenia z szerokiego zakresu jakim są prace na wysokości. Między innymi możemy tu wymienić: wycinka drzew, malowanie elewacji, mycie okien na wysokości i wiele innych. W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową!
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2017 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych prac wysokościowych wykonywanych przy użyciu technik liniowych. Jest to przede wszystkim cykliczna pielęgnacja drzew, skuteczny montaż i demontaż najróżniejszych elementów, mycie i czyszczenie powierzchni, dbałość o bezpieczeństwo poprzez odśnieżanie dachów. Prowadzimy także prace inspekcyjne, prace w przestrzeniach zamkniętych, zajmujemy się usuwaniem zagrożeń. Ale to nie wszystko! Prowadzimy także szkolenia z zakresu naszych prac, realizujemy ciekawe eventy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Więcej pod adresem http://www.wysokosciowka.org/.
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

High Level przedsiębiorstwo ulokowane na ul. Kasprowicza 64 (Warszawa) to kompleksowe prace wysokościowe czyli alpinizm przemysłowy. Nasze usługi na wysokości z dostępu linowego, rusztowań i drabin polecane są przez klientów. Oferta na prace wysokościowe to także: odśnieżanie dachów, dekarz i mycie okien. Obszar działania obejmuje: Siedlce, Płock, Piaseczno, Tarczyn, Radom. Zapewniamy darmowe doradztwo oraz wycenę, co pozwala zorientować się w usługach, które świadczymy.
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Naszym klientom zapewniamy usługi na wysokości realizowane w oparciu o nowoczesny sprzęt. Prace na wysokościach Warszawa zamawiają u nas klienci indywidualni lub inne podmioty z naszego sektora (podwykonawstwo). Rozumiemy doskonale alpinizm przemysłowy, mycie i remonty elewacji. Na wszystkie prace wysokościowe wystawiamy uczciwe rozliczenia, a wcześniej gwarantujemy solidny plan ukończenia zlecenia wraz z dostarczeniem pozytywnych rekomendacji.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferta firmy Handy obejmuje między innymi antykorozję, mycie elewacji, czy też szereg innych usług określanych jako alpinizm przemysłowy. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dysponuje też kadrą wykwalifikowanych oraz wyszkolonych pracowników. Zasięgiem swojego działania obejmuje w szczególności teren województwa mazowieckiego. Klienci mogą liczyć na szereg usług związanych również z remontami dachów.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis DZWIGI.info.pl – przedstawia dla Państwa katalog firmy związanych z branżą dźwigową – wszystko w jednym miejscu. Firmy z którymi współpracujemy między innymi wynajmują podnośniki nożycowe, podnośniki koszowe czy sprzedają windy osobowe. Każda firma przedstawia swój asortyment, publikuje zdjęcia co z łatwością pozwoli Państwu podjąć decyzje, odnośnie wyboru firmy. Nasz serwis to nie tylko Katalog Firm ale również centrum wiedzy branżowej – publikujemy na bieżąco nowinki branżowe.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

VEXTRA świadczy tylko specjalistyczne usługi: mycie okien i szyb w mieście Warszawa.
Zajmujemy się myciem okien wszystkich rodzajów w ramach drewnianych, aluminiowych i plastikowych, a także na wszystkich wysokościach.
Okna niedostępne z poziomu posadzki myjemy używając różnorodnych typów drabin, technik linowych (alpinistyczne mycie okien), oraz dodatkowo wykorzystując podnośnik koszowy o zasięgu 20m.
Nie licząc okien myjemy zarówno przeszklenia, szyby, witryny, oranżerie, fasady i elewacje.
Ponadto udostępniamy naszą zwyżkę wraz z doświadczonym operatorem dla innych podmiotów bądź osób prywatnych.
Wykorzystując podnośnik koszowy realizujemy mnóstwo usług z jego zastosowaniem, na przykład: mycie szyb czy fasad, prac konserwacyjnych, ścinania drzew czy ucinania gałęzi.
Nie licząc mycia fasad i usług wykonywanych zwyżką realizujemy mnóstwo innych specjalistycznych usług, jak np. czyszczenie wykładzin dywanowych, czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerki meblowej (sofy, fotele wypoczynkowe, krzesła, i wiele innych), pranie tapicerek samochodowych.
W naszej ofercie jest także usługa prania żaluzji poziomych i prania żaluzji verticali - usługi wykonywane przy użyciu myjki ultradźwiękowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli potrzebujesz wynająć podnośnik koszowy, tzw. zwyżki do czyszczenia rynien - to nie musisz już szukać.
FHU ADRO zajmuje się wynajmem podnośników koszowych na terenie woj. małopolskiego. Z nieukrywaną skromnością możemy powiedzieć, że nasze podnośniki są niezawodne. Dodatkowo nasz operator posiada duże doświadczenie.
Zachęcamy do wynajęcia naszego podnośnika. Zaufaj nam.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl