Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
0
64996


 
Opis Jeżeli potrzebujecie się dostać na teren Holandii, Niemiec lub Belgii, to nasza firma jest do Waszej dyspozycji. Busy z Niemiec do polski, bus do Holandii oraz przewóz paczek na tych trasach - to nasza specjalizacja. Oferujemy Wam tanie busy, które są bardzo komfortowe i wygodne. Na pewno nie będziecie narzekali na warunki przejazdu razem z nami.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, który odpowiedzą na każde Wasze pytanie. Mamy nadzieje, że podróż z nami minie Wam naprawdę szybko i będziecie z niej zadowoleni.

 

Słowa kluczowe holandia   busy   motoryzacja   transport   usługi transportowe
Url http://przewozydoholandii.net.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Data wpisu Dec 1, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Nasza firma przewozowa specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób. Oferujemy wynajem autobusów i busów wraz z kierowcą. Obsługujemy wycieczki, transfer na lotnisko, pielgrzymki, firmy, szkoły, koła emerytów i inne. Realizujemy też usługi w zakresie przewozu osób niepełnosprawnych i przewozu pracowniczych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - szczegóły na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zaciekawienia się propozycją prezentowaną przez cieszyńskich taksówkarzy z firmy Halo Taxi. Proponujemy oczywiście usługi połączone z przewozem osób na terenie miasta i w jego sąsiedztwie, ale na tym nie kończy się nasza aktywność. Wystarczy do nas zatelefonować, a nasz kierowca sprawnie podjedzie pod wyznaczony adres. Dzięki przekazywanej na bieżąco wiadomości o utrudnieniach na drogach Cieszyna, remontach, korkach i karambolach, mamy możliwość przeprowadzać kursy błyskawicznie i sprawnie. Nasi kierowcy doskonale znają miasto, po którym się ruszają, co pozwala im w wielu przypadkach wydatnie skrócić trasę przejazdu, a co za tym idzie- zadbać o portfel Klienta. W naszych autach zawsze możesz liczyć na przyjemną pogawędkę z kierowcą i schludne, bezpieczne wnętrze. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której zlokalizowaliśmy więcej informacji.
Kategoria:

ArTUR Busy Kraków – to sprawdzony i godny polecenia przewoźnik na Krakowskim rynku usług przewozowych i turystycznych. Decydując się na prowadzenie działalności w zakresie przewozu osób – postawiliśmy na pełen profesjonalizm w świadczeniu usług. Dysponujemy flotą bezpiecznych i komfortowych mikrobusów marki Mercedes-Benz które w standardzie wyposażone są w klimatyzację, uchylne fotele, DVD-LCD oraz wiele innych elementów które mają znaczący wpływ na komfort podróżowania. Nasza oferta to wynajem busów Kraków w szczególności dla firm, instytucji, biur podróży, szkół oraz uczelni wyższych ale także osób indywidualnych chcących wynająć luksusowy mikrobus na obsługę uroczystości ślubnej czy przyjęcia weselnego. Doświadczenie zdobywane dzięki naszym pasażerom pozwala na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Obsługując zagranicznych turystów oraz Polskie i europejskie firmy dostosowaliśmy ofertę nawet do najbardziej wymagających klientów.
Kategoria:

ZRYCZAŁTOWANE CENY ZA DALSZE KURSY :
od 20-80 km w jedną stronę 1.4 PLN/km
od 80-200 km w jedną stronę 1.2 PLN/km
od 200 km w jedną stronę 1 PLN/km


PROMOCJA!!!

od 20-80 km w jedną stronę 1.4 PLN/km
AIRPORT LOTNISKO TAXI KATOWICE:
Katowice - Pyrzowice Lotnisko 89PLN

od 80-200 km w jedną stronę 1.2 PLN/km
AIRPORT LOTNISKO TAXI KATOWICE:
Katowice - Balice Lotnisko Kraków 189PLN w tym przejazd A4
AIRPORT LOTNISKO TRANSPORT
Pyrzowice Lotnisko - Balice Lotnisko 249PLN w tym przejazd A4


od 200 km w jedną stronę 1 PLN/km
AIRPORT LOTNISKO TAXI KATOWICE:
Katowice - Wrocław Lotnisko Copernicus 399PLN
Katowice - Okęcie Lotnisko Warszawa 599PLN
Kategoria:

Trans Tar Med sp. z o.o. 33-100 Tarnów, ul. Wekslarska 15/1, tel. 014 628 84 70, e-mail: ttm@is.net.pl Transport medyczny i sanitarny, przewóz chorych i osób niepełnosprawnych. Transport i utylizacja odpadów medycznych, przewóz krwi i materiałów do badań, kompleksowe usługi transportowe dla ZOZ.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl