Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20405
415
6
64903


 
Opis Jeżeli potrzebujecie się dostać na teren Holandii, Niemiec lub Belgii, to nasza firma jest do Waszej dyspozycji. Busy z Niemiec do polski, bus do Holandii oraz przewóz paczek na tych trasach - to nasza specjalizacja. Oferujemy Wam tanie busy, które są bardzo komfortowe i wygodne. Na pewno nie będziecie narzekali na warunki przejazdu razem z nami.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, który odpowiedzą na każde Wasze pytanie. Mamy nadzieje, że podróż z nami minie Wam naprawdę szybko i będziecie z niej zadowoleni.

 

Słowa kluczowe holandia   busy   motoryzacja   transport   usługi transportowe
Url http://przewozydoholandii.net.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Data wpisu Dec 1, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Jeżeli potrzebujecie się dostać na teren Holandii, Niemiec lub Belgii, to nasza firma jest do Waszej dyspozycji. Busy z Niemiec do polski, bus do Holandii oraz przewóz paczek na tych trasach - to nasza specjalizacja. Oferujemy Wam tanie busy, które są bardzo komfortowe i wygodne. Na pewno nie będziecie narzekali na warunki przejazdu razem z nami.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, który odpowiedzą na każde Wasze pytanie. Mamy nadzieje, że podróż z nami minie Wam naprawdę szybko i będziecie z niej zadowoleni.
Kategoria:

Trans Tar Med sp. z o.o. 33-100 Tarnów, ul. Wekslarska 15/1, tel. 014 628 84 70, e-mail: ttm@is.net.pl Transport medyczny i sanitarny, przewóz chorych i osób niepełnosprawnych. Transport i utylizacja odpadów medycznych, przewóz krwi i materiałów do badań, kompleksowe usługi transportowe dla ZOZ.
Kategoria:

ArTUR Busy Kraków – to sprawdzony i godny polecenia przewoźnik na Krakowskim rynku usług przewozowych i turystycznych. Decydując się na prowadzenie działalności w zakresie przewozu osób – postawiliśmy na pełen profesjonalizm w świadczeniu usług. Dysponujemy flotą bezpiecznych i komfortowych mikrobusów marki Mercedes-Benz które w standardzie wyposażone są w klimatyzację, uchylne fotele, DVD-LCD oraz wiele innych elementów które mają znaczący wpływ na komfort podróżowania. Nasza oferta to wynajem busów Kraków w szczególności dla firm, instytucji, biur podróży, szkół oraz uczelni wyższych ale także osób indywidualnych chcących wynająć luksusowy mikrobus na obsługę uroczystości ślubnej czy przyjęcia weselnego. Doświadczenie zdobywane dzięki naszym pasażerom pozwala na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Obsługując zagranicznych turystów oraz Polskie i europejskie firmy dostosowaliśmy ofertę nawet do najbardziej wymagających klientów.
Kategoria:

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa Reest oparte jest o przewozy zagraniczne, które są licencjonowane. Przedsiębiorstwo zapewnia pasażerom komfortową podróż chociażby do Belgii, ma bowiem doświadczoną ekipę kierowców, którzy gwarantują bezpieczną i błyskawiczną podróż, doskonale też orientują się w trasach, są więc w stanie dotrzeć na miejsce na czas, wybierając w razie konieczności alternatywną drogę. Osoby zainteresowane ofertą mogą dokonywać rezerwacji przez telefon bądź sms, mogą także skorzystać z kilku pozostałych usług oferowanych przez przewoźnika, w tym chociażby z transportu przesyłek, albo też wypożyczania busów na potrzeby transportowe.
Kategoria:

Czas na rewolucję czas na iTaxi! Koniec z tradycyjnym zamawianiem taksówek. Zamów taxi przez internet przy pomocy przeglądarki lub przekonaj się sam jakie korzyści daje nasza aplikacja taxi.Ale pamiętaj, jeżeli jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić taksówkę przez telefon. Taxi Warszawa, Taxi Kraków - tu nas znajdziesz i tu przekonasz się jak bardzo różnimy się od konkurencji. Zadowoleni klienci to nasz najcenniejszy kapitał.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl