Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948


 
Opis Chcesz poznać ofertę naszego sklepu? Szukasz dobrej jakości grzejników lub armatury sanitarnej? Potrzebne Ci akcesoria charakteryzujące się wysoką jakością wykonania? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i chcemy Cię zapewnić, że u nas trafisz tylko na markowe produkty. Wiemy jak je dobierać i bardzo chętnie nawiążemy z Tobą stałą lub jednorazową współpracę. Jeżeli będziesz chciał złożyć zamówienie, to koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy.

 

Słowa kluczowe sklep instalacyjny   akcesoria instalacyjne   kotły   ogrzewacze   grzejniki
Url http://perfect-instalacje.pl
Kategorie Budownictwo > Instalacje sanitarne
Data wpisu Oct 10, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Instalacje sanitarne
Montaż, naprawy, serwis: kabin wielofunkcyjnych (z hydromasażem, parowych, sterowanych elektronicznie jak i manualnie), saun, paneli prysznicowych, wanien akrylowych, wanien z hydromasażem, ceramiki sanitarnej, armatury łazienkowej. Chcesz zamontować kabinę prysznicową lub wannę? Twoja wanna lub kabina z hydromasażem, sauna przestała działać? To nie powód do paniki! Skontaktuj się z nami!
Kategoria:

Global Water to prężnie rozwijająca się jednostka, dla jakiej celem głównym jest zadowolenie każdego klienta. Specjalizujemy się w sprzedaży lamp UV, dzięki którym pozbędą się Państwo szkodliwych bakterii z wody. Sprzedajemy także części zamienne jak: żarniki, rury osłonowe czy uszczelki. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Pełna propozycja i więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Witamy na Naszej stronie internetowej na której przeniesiemy Państwa w świat odwodnień liniowych. W stronie znajdują się odwodnienia liniowe wykonane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej a także zrobione z tworzyw sztucznych. Odwodnienia nierdzewne najczęściej stosowane są w przemyśle spożywczym i budowlanym wewnątrz budynków natomiast wykonane z tworzyw sztucznych najczęściej używa się na zewnątrz gdzie nie wymagane są wysokie standardy higieniczne.
Kategoria:

Gdy potrzebny jest w naszym domu hydraulik, najczęściej trudno znaleźć osobę kompetentną i dobrze obeznaną w tematyce. Wiele dzisiejszych firm swoją wiedzę zdobyła metodą prób i błędów, nie znając podstaw zawodu jakim jest hydraulik. Wiesław Brzostek, hydraulik z Warszawy to osoba rzetelna i uczciwa, która posiada 30 letnie doświadczenie podparte nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale także dyplomami i certyfikatami zdobytymi przed rozpoczęciem pracy jako hydraulik. Dodatkowym atutem jest ogromna elastyczność i duży zakres usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tego hydraulika, dostępną na stronie www.
Kategoria:

Zakład zajmuje się produkcją rur kanalizacyjnych z PCV. Firma działa już w branży od 25 lat. Oprócz rur kanalizacyjnych naszą ofertę uzupełniają kształtki kanalizacyjne z PCV oraz węże drenarskie. Ciągle poprawiamy jakość naszych produktów, oraz rozwijamy technologię produkcji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl