Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22651
415
25
65489


 
Opis Paczki międzynarodowe do i z wszystkich krajów europejskich, oraz państw poza Unią Europejską. Wygodny sposób zamawiania, on-line. Dodatkowe opcje jak potwierdzenie odbioru paczki, COD, monitorowanie paczki. Transport od drzwi do drzwi, lotniczy gdy pilna wysyłka lub ekonomiczny drogowy. Tylko zaufani Partnerzy, wysoka jakość usług, rzetelność i terminowość. Ceny niższe nawet o 90 % niż bezpośrednio u przewoźników.

 

Słowa kluczowe przesyłki międzynarodowe   paczki międzynarodowe   paczki zagraniczne   paczki do Anglii   przewóz palet   transport palet   paczki do Niemiec   paczki zagranica  
Url http://www.pack4you.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Transport > Przesyłki kurierskie
Firmy wg branż > Spedycja
Data wpisu Oct 24, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Abc Przeprowadzki Łódź Zgierz Pabianice tanio - oferuje Państwu tanie przeprowadzki mieszkań, domów, firm, instytucji oraz utylizacja, montaż, demontaż, transport mebli. Zajmujemy się transportem na obszarze województwa łódzkiego a także Skierniewice i obrzeża. Oferujemy szybką i tanią szybką obsługę. Jeśli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt w celu wyceny przeprowadzki.Zadzwoń lub napisz sms-a a my oddzwonimy i wycenimy Państwa przeprowadzkę. Tel 784 349 839. Sprawdź, naprawdę tanio !!
Kategoria:

Propozycja firmy Landpol Sp. z o.o. ze Świdnicy łączy transport i spedycję różnego typu towarów w tym kruszyw, węgla kamiennego, materiałów sypkich oraz paliw płynnych. Nasza propozycja adresowana jest głównie do firm z dziedziny budowlanej. Dla stałych klientów oferujemy nader atrakcyjne warunki współpracy. Warto dodać, że dostarczamy kruszywa takie jak tłuczeń, mieszankę, kliniec bezpośrednio na plac budowy, dokonując przeładunku z wagonów kolejowych na samochody. Landpol Sp. z o.o. funkcjonuje też aktywnie na rynku nieruchomości, pośrednicząc w zakupie i sprzedaży domów, obiektów przemysłowych i komercyjnych oraz działek budowlanych. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą na stronie internetowej.
Kategoria:

Nasza firma NET-CARGO zajmuje się załatwianiem transportu towarów różnorodnego typu, innymi słowy szeroko pojętą spedycją. Zapewniamy wszechstronną obsługę w każdym obszarze, począwszy od zagwarantowania ubezpieczenia, magazynowania, poprzez przewóz, natomiast kończąc na sprawach celnych oraz docelowym dostarczeniu towaru. Jesteśmy niezwykle dynamicznie rozwijającą się firmą, która pragnie zagwarantować swoim klientom to, czego potrzebują. Szanując Państwa czas i koszty, wszystkie usługi realizujemy w oparciu o doświadczenie, spełniając je prędko, sprawnie i na czas. W naszej firmie pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, zaś ponadto jesteśmy oficjalnym członkiem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, realizując działania na najwyższym poziomie. Pragniemy zaspokoić Państwa potrzeby i chętnie poradzimy przy doborze najkorzystniejszego rozwiązania, zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Zapraszamy na naszą stronę www:
Kategoria:

Firma istnieje od 1995 r.wykonując usługi transportowe oraz małe przeprowadzki
na terenie m. Poznania, kraju, UE.

Współpracujemy z korporacją
Radio Taxi w Poznaniu.


Przez lata naszej obecności na rynku zdobyliśmy duże doświadczenie jak również zaufanie naszych klientów.  
Solidna i uczciwa realizacja zleceń pozwoliła naszej firmie na zdobycie
grona zadowolonych klientów. 
 
Z naszych usług korzystają osoby prywatne, firmy oraz instytucje. 
 
Klient jest dla nas najważniejszy - jesteśmy przedsiębiorstwem bardzo elastycznym ,dlatego nasz kompetentny i doświadczony personel czuwa nad przebiegiem procesu transportowego przez 24 godziny na dobę.

- zapewniamy Państwu usługi transportowe oraz małe przeprowadzki do 3,5 t ./dmc/
- przewozy expressowe
- przesyłki możemy odebrać i dostarczyć bez udziału klienta lub jego przedstawiciela
- transport lawet , przyczep oraz holowanie
- usługi kierowców kat. B C + E / przewóz rzeczy/
Kategoria:

Autolawety, lawety oraz autolawety z lawetą to oferta to propozycja Autohandlu i Wynajmu Autolawet TomCars Witold Tomczyk z Radomia. Obsługujemy obszar Przysuchej, Białobrzegów i Opoczna, więc jeśli zdarzyła się Wam konieczność wynajmu przyczepy lub autolawety, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem - wystarczy mieć skończone 21 lat. Świadczymy profesjonalne usługi, dlatego zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy regulamin wynajmu także dostępne modele. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone we wciągarki. Szczegóły techniczne prezentujemy na stronie - zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl