Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

Ośrodki szkoleniowe


 
Opis Integra to specjalistycznie wyposażone ośrodki szkoleniowe dla firm pragnących odbyć zajęcia. W przerwach między wykładami firma gwarantuje pełen catering. Naszym atutem jest możliwość wynajęcia ośrodka tylko dla jednej grupy zapewniając tym samym komfort odpoczynku.

 

Słowa kluczowe ośrodki szkoleniowe
Url http://www.integra.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jan 28, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Centrum Kształcenia Zawodowego w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oferuje kursy m.in. z zakresu: finansów, administracji, gastronomii, energetyki, handlu, ekonomii, informatyki, integracji z Unią Europejską, metodyki nauczania i pedagogiki, budownictwa, transportu, turystyki i wiele innych. Nasza oferta edukacyjna kierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych – osób pracujących i aktywnie poszukujących pracy, doskonalących poziom wiedzy i umiejętności zawodowych, zmieniających zawód, dorosłych i młodzieży jak i do podmiotów gospodarczych. Zapraszamy.
Kategoria:

Net-Art jest przedsiębiorstwem trudniącym się profesjonalnymi usługami w branży R&D. Firma za cel stawia sobie wychodzenie naprzeciw oczekiwaniu klientów, opierając swoje usługi na wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami i pionierami z sektora najnowocześniejszych technologii. Oprócz tego przedsiębiorstwo zajmuje się także doradzaniem w procesach wdrażania licznych systemów zarządzania jakością. Oprócz tego firma trudni się też organizowaniem szkoleń w zakresie różnorodnych norm ISO. Firma świadczy też usługi z zakresu nadzoru oraz doskonalenia implementowanych uprzednio procesów zarządzania jakością ISO.
Kategoria:

Czynnikiem, który ma pozytywny wpływ na relację z klientem jest właściwa motywacja pracowników. Równocześnie dzięki różnym metodom ważne jest wypracowanie odpowiedniego poziomu świadomości pracowników. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy podnieśli swoje kwalifikacje zawodowe w tym zakresie zorganizuj w swojej firmie szkolenia ISO 9001. Na stronie https://centrum.jakosci.pl/ znajdziesz listę najrzetelniejszych firm szkoleniowych, które organizują je solidnie i sumiennie. Skorzystaj z naszej porównywarki i znajdź szkolenie w przystępnej cenie.
Kategoria:

LinguaCity- centrum językowej obsługi firm . Tłumaczenia Katowice. Oferujemy: nauczanie języków obcych; nauczanie języka polskiego jako obcego; tłumaczenia pisemne przysięgłe i nieuwierzytelnione w kilkudziesięciu językach oraz tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne.
Kategoria:

Business Inspiration - to rozwiązania i narzędzia, które są innowacyjne i skuteczne. Naszym zadaniem jest wdrażanie zmian w zakresie szkoleń produktowych i wstępnych, wprowadzamy metodę łączącą techniki trenerskie i coachingowe, których celem jest zmaksymalizowanie efektywności kadry pracowników w poszczególnych przedsiębiorstwach.
Główne założenie to wzmocnienie wydajności szkoleń wstępnych, które budują obraz przedsiębiorstwa w oczach pracownika oraz mają za zadanie wzbudzić w nowej kadrze chęć działania, lojalność oraz poczucie przynależności do danej struktury.
W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń biznesowych oraz otwartych. Naszym klientom proponujemy Life i Business Coaching. Dostarczamy usługi zaspakajając indywidualne, specyficzne potrzeby klientów, dbając przy tym o ich wysoką jakość.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl