Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081

Ośrodki szkoleniowe


 
Opis Integra to specjalistycznie wyposażone ośrodki szkoleniowe dla firm pragnących odbyć zajęcia. W przerwach między wykładami firma gwarantuje pełen catering. Naszym atutem jest możliwość wynajęcia ośrodka tylko dla jednej grupy zapewniając tym samym komfort odpoczynku.

 

Słowa kluczowe ośrodki szkoleniowe
Url http://www.integra.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jan 28, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Świadczymy przeglądy bezpieczeństwa i audyty wewnętrzne w firmie oraz na stanowiskach pracy. To tylko pewien zakres usług, z których możesz skorzystać. U nas szkolenia bielsko obowiązkowe i specjalistyczne. Firmom, które podejmują z nami współpracę długofalową zapewniamy stały nadzór nad dokumentacją, stanowiskami pracy. Zapraszamy duże i małe przedsiębiorstwa. Możemy przejąć cały dział BHP w Twojej firmie lub zleconą nam część.
Kategoria:

Coaching , szkolenia, headhunting sił sprzedażowych. Branże FMCG, Farmacja, B2B, usługi. Wykorzystywane metody: PortfolioCoachingTM, BackgroundScreening. Szkolenia dla klientów firm: komunikacja interpersonalna, internet XXI wieku, rozwój umiejętności osobistych.
Jestem certyfikowanym trenerem z zakresu PTLD.
Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy.
Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów w Bydgoszczy.

Coach, trener, headhunter.

Specjalizuję się w coachingu, rekrutacji, szkoleniach skierowanych do menedżerów średniego i wyższego szczebla w branżach FMCG, Usługi, B2B.

Jako headhunter stosuję niekonwencjonalne metody dotarcia do kandydatów. Podstawą oceny kandydatów jest Background Screening czyli dogłębny wywiad na temat zgodności faktów, CV z deklaracjami przyszłego pracownika.
Nic nie ujdzie mojej uwadze.

John Naisbitt, Alvin Toffler, Howard Rheingold to autorzy, którzy są dla mnie inspiracją w dziedzinie Megatrendów i wpływu technologii na nasze zachowania, procesy biznesowe itp.
Zapraszam na moje blogi, które opisują temat businessfiction.
Kategoria:

Training Projects to ceniona firma, która od dłuższego czasu trudni się przeprowadzaniem najróżniejszego typu szkoleń sprzedażowych. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć możemy obecnie szkolenia komunikacyjne, rozmaite gry menedżerskie, szkolenia na temat zarządzania zmianą itd. Niezaprzeczalną zaletą firmy jest jej kadra trenerów. Składa się ona wyłącznie z osób wykwalifikowanych, które latami zajmowały się zarządzaniem w wiodących polskich przedsiębiorstwach. Na stronie możemy zapoznać się z sylwetkami wszystkich trenerów.
Kategoria:

Portal e-specjalistabhp.pl umożliwia dostęp do kompletu narzędzi, które usprawnią procesy z dziedziny BHP w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki wygodnej w obsłudze platformie każdy użytkownik uzyskuje dostęp do wielu przydatnych funkcji, takich jak przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej oraz tworzenie dokumentacji dotyczącej szacowania ryzyka. Platforma zapewnia również dostęp do wszystkich dokumentów oraz baz danych przy pomocy każdego komputera oraz urządzenia mobilnego podłączonego do Internetu. Ponadto w serwisie znajdą Państwo m.in. szkolenia e-learningowe oraz informacje na temat najnowszych wydarzeń branżowych. Więcej informacji na temat platformy oraz jej zasobów dostępnych jest na www.e-specjalistabhp.pl/.
Kategoria:

Nie jesteś usatysfakcjonowany ze swojego życia osobistego i zawodowego? Zmień je! Dyplomowany coach zaprasza na sesje w Bydgoszczy. Pomogę Ci podjąć trudne życiowe wole i odnaleźć się w zmienionym środowisku. Pokażę Ci, jak kolosalne są Twoje możliwości, jak wiele możesz uzyskać. Dzięki coachingowi zwiększysz poczucie własnej wartości. U mnie masz gwarancję poufności oraz partnerskiej relacji. Moim zadaniem jest pomóc Ci w znalezieniu motywacji do zmiany oraz utrwalenie dobrych nawyków, które doprowadzą Cię tam, gdzie chciałbyś się znaleźć. Dotyczy to zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. Już na początku naszych spotkań nauczysz się lepiej zarządzać czasem oraz czerpać satysfakcję z podejmowanych działań. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na moją stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl