Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64773

Ośrodki szkoleniowe


 
Opis Integra to specjalistycznie wyposażone ośrodki szkoleniowe dla firm pragnących odbyć zajęcia. W przerwach między wykładami firma gwarantuje pełen catering. Naszym atutem jest możliwość wynajęcia ośrodka tylko dla jednej grupy zapewniając tym samym komfort odpoczynku.

 

Słowa kluczowe ośrodki szkoleniowe
Url http://www.integra.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jan 28, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Jeżeli kurs komputerowy to tylko u nas. Jeśli jesteś osobą, której nieobojętna jest własna przyszłość lub przyszłości twojej firmy, to dobrze trafiłeś! Szkolenia informatyczne i szkolenia biznesowe. Oferujemy kursy z dwóch ważnych zakresów: informatyki i biznesu.
Kategoria:

Ofertę firmy szkoleniowej Coursee stanowią najlepsze kursy biznesowe. Skierowane są chociażby do przedsiębiorców, przedstawicieli świata biznesu, jak i do wszystkich mających za cel doskonalenie swoich kwalifikacji. Popularnością cieszą się szkolenia NLP, czy szkolenia menedżerskie, dzięki którym można uzyskać szczególnie cenione umiejętności. Prowadzona przez naszą firmę szkolenia biznesowe, dają liczne możliwości kształcenia. Warto zwrócić uwagę choćby na coaching, gdzie pracy z trenerem możemy wiele osiągnąć.
Kategoria:

Centrum Szkoleniowe EDOOR w Wyszkowie zaprasza na szkolenia i kursy: Specjalista ds pozyskiwania funduszy dotacji unijnych, Rachunkowość od podstaw dla samodzielnego księgowego bilansisty, Kursy i szkolenia BHP i przeciwpożarowe, Obsługa programu PŁATNIK; Certyfikat Kwalifikowany, Rozpoczynamy działalność gospodarczą, Biznes plan, Czas pracy i urlopy pracownicze, System HACCP w zbiorowym żywieniu, Wynagrodzenia oraz obciążenia podatkowe i ubezpieczeniowe, Dotacje Unijne dla firm, oraz wiele innych. Uczestnikami naszych szkoleń są mieszkańcy takich miast jak Warszawa, Ostrołęka, Łochów, Węgrów, Legionowo, Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Sokołów Podlaski, Serock, Pułtusk, Ostrów Mazowiecka, Wołomin, Pruszków, Wyszków, jak również całej Polski. Wynajem sali konferencyjnej szkoleniowej.
Kategoria:

RockMaser jest jednym z największych jednostek szkoleniowych w obrębie alpinizmu przemysłowego w Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenia w podobny sposób w pracowaniu na wysokościach jak też edukowaniu tudzież przeszkalaniu alpinistów przemysłowych. Proponujemy Państwu między innymi kurs montera rusztowań jak i Usługi alpinistyczne. RockMaster jest indywidualnym oraz wyłącznym dystrybutorem specjalnego sprzętu wspinaczkowego dla przemysłu marki Singing Rock - w przedstawionej ofercie pomiędzy innymi siatki bezpieczeństwa, szelki bezpieczeństwa oraz inne. Nasza jednostka posiada internacjonalne akredytacje instytucji wysokościowych. Zapraszamy firmy jak również pojedynczych odbiorców do przedłożenia się z propozycją naszych szkoleń tudzież instrumentów wspinaczkowych.
Kategoria:

Wiedza, którą pragniemy Państwu przekazać to nowoczesna interpretacja obowiązujących przepisów. Nasi wykładowcy każdego dnia się dokształcają i trzymają rękę na pulsie. Prowadzone przez nas szkolenia przebiegają w miłej atmosferze. Lubimy, gdy kursanci aktywnie uczestniczą w naszych zajęciach, chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i z przyjemnością prowadzimy merytoryczne dyskusje. Zachęcamy do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl