Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64951

Ośrodki szkoleniowe


 
Opis Integra to specjalistycznie wyposażone ośrodki szkoleniowe dla firm pragnących odbyć zajęcia. W przerwach między wykładami firma gwarantuje pełen catering. Naszym atutem jest możliwość wynajęcia ośrodka tylko dla jednej grupy zapewniając tym samym komfort odpoczynku.

 

Słowa kluczowe ośrodki szkoleniowe
Url http://www.integra.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Jan 28, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Jeśli po zakończeniu nauki chcesz mieć jednocześnie gwarancję podjęcia wysokopłatnej pracy zachęcamy do zapoznania się z ofertą Studium Doskonalenia Kadr z Gdyni. Prowadzimy kursy kwalifikacyjne i kompetencyjne pracowników floty morskiej. Zróżnicowanie kursów jest niezwykle duże, od podstawowych po te profesjonalne, umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych. Proponujemy kursy przygotowujące do zdania egzaminu na oficera wachtowego, starszego oficera pokładowego, kapitana żeglugi wielkiej, starszego oficera mechanika oraz wiele innych. W studium działa również Gdyńska Szkoła Morska, jaka kształci przyszłych oficerów nawigacji, a także na kierunkach mechanika i budowa maszyn (spec. eksploatacja siłowni okrętowych) i elektrycznym (spec. elektroautomatyka okrętowa). Bliższe informacje można odnaleźć na stronie.
Kategoria:

Firma NSB jest niepubliczną szkołą z uprawnieniami jakie przysługują szkole publicznej. Przyszłościowe wyposażenie, pracownia technologie dentystycznej, gabinet stomatologiczny, pracownia kosmetyczna, informatyczna, masażu. Biblioteka dla uczniów, języki obce do wyboru, autorskie programy nauczania, wykwalifikowani wykładowcy i instruktorzy zawodu. Szeroki zakres kierunków, dostosowanie do potrzeb innowacyjnego rynku. Idealne rozwiązania, sposobność podejmowania intrygujących zawodów. Przeprowadzane kursy, warsztaty, i dodatkowe nauczanie umożliwia na podnoszenie umiejętności zawodowych.
Kategoria:

Firma Prolect organizuje specjalistyczne szkolenia: systemREACH, szkolenia branża chemiczna i szkolenia ochrona środowiska. Oferta zawiera też doradztwo ADR. Szkolenia odbywają się w kameralnych grupach. Warsztatowy panel szkoleń daje możliwość przedyskutowania przypadków przedstawionych przez uczestników.

Pragniemy również, aby nasi klienci mieli stały dostęp do kompleksowej informacji nie tylko na szkoleniu, ale i również po zakończeniu szkolenia. Dlatego każdy uczestnik naszego szkolenia ma możliwość konsultacji po szkoleniu kierując swoje zapytania mailem lub telefonicznie do nas lub bezpośrednio do wykładowcy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Roboty i Spółka tworzą ludzie, którzy chcą pokazywać wiedzę z dziedziny nauk ścisłych w niecodzienny sposób łącząc ją z uwielbieniem do pracy z najmłodszymi. Zespół
Załogę Roboty i Spółka stanowią konstruktorzy, absolwenci oraz studenci specjalności ścisłych. Każdy z nich ma praktykę w pracy z dziećmi. Warsztaty z robotyki i doświadczeń prowadzimy dla dzieci zebranych w małych grupach, do 12 uczestników. Na zajęcia z robotyki zapewniamy wszystkim dzieciom zestaw do budowania robota. Na warsztatach z doświadczeń każdy uczestnik indywidualnie przeprowadza pod naszym okiem eksperymenty.
Kategoria:

Firma SAGAN-BIS oferuje kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolimy, doradzamy, sporządzamy dokumentację. Wykonujemy ocenę ryzyka zawodowego. Pomagamy we wszelkich sprawach związanych z bhp.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl