Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis Firma Optimasz działa na rynku szwalniczym już od 1999 roku i na chwilę obecną jest jednym z liderów tej branży w Polsce. Przedsiębiorstwo od samego początku działało stacjonarnie w Łodzi, zaś od 2009 roku poszerzyło swoją działalność, uruchamiając sklep internetowy – dzięki temu teraz każdy jest w stanie skorzystać z oferty firmy, a ta jest bardzo szeroka i obejmuje praktycznie wszystkie urządzenia i maszyny mające jakiś związek z przemysłem szwalniczym. W Optimasz można kupić bardzo różnorodny sprzęt – hobbiści i osoby dorabiające sobie przeróbkami ubrań znajdą idealne do tego celu zgrabne i poręczne maszyny do szycia, natomiast właściciele wytwórni odzieżowych specjalistyczny sprzęt o dużej wydajności. Firma posiada w ofercie akcesoria (nożyczki, lampki do maszyn, lamowniki i inne), części zamienne do różnego typu maszyn, w tym do maszyn szwalniczych i maszyn prasowalniczych oraz silniki – sprzęgłowe elektroniczne, sprzęgłowe mechaniczne i bezsprzęgłowe.

 

Słowa kluczowe maszyny szwalnicze   maszyny do szycia   części   juki
Url http://www.optimasz.com.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Handel
Produkcja Przemysł
Data wpisu Apr 5, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Polseal Gdynia - główna specjalizacja to wysokiej jakości plomby. Firma oferuje zabezpieczające plomby plastikowe, plomby kontenerowe i plomby ryglowe. Wykorzystywane są jako profesjonalne zabezpieczenie mienia przed kradzieżą podczas transportu lub przechowywania go w hali magazynowej. Szeroka oferta i spory wybór plomb zabezpieczających o różnorodnym zastosowaniu sprawia, że znajdą Państwo w ofercie plomby dokładnie dopasowane do potrzeb. Atrakcyjne ceny na oferowane wyroby - plomby plastikowe, kontenerowe, butelkowe, kablowe, ryglowe, naklejane i stickery oraz koperty bezpieczne. Serdecznie zapraszamy też po akcesoria – nożyce, plombownica, drut i kamień plombowniczy.
Kategoria:

Niezawodne drukarki etykiet to nasza specjalność. Dostarczamy je zleceniodawcom z różnorodnych sektorów w obrębie całego kraju. Prosperując w branży względnie krótko, zdążyliśmy uzyskać pochlebną opinię. Dokładamy starań, żeby zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie. Kupując u nas systemy drukujące, można mieć gwarancję, że to udana inwestycja – sprawiamy, że etykietowanie będzie przebiegało bezusterkowo. Mamy w sprzedaży przenośne i stacjonarne etykieciarki automatyczne w szerokim wachlarzu wariantów. W trosce o satysfakcję użytkowników, zdecydowaliśmy się na jedynie czołowe marki – japońską firmę Toshiba, niemiecką markę CAB, a także producenta Zebra. Wszelkie sprzedawane u nas drukarki kodów kreskowych dokładnie zaprezentowaliśmy na stronie (specyfikacje, technologię, możliwości itp.). Na zlecenie odbiorcy sami drukujemy także wszelkie etykiety w dowolnym nakładzie. Posiadamy sprzęt, żeby zrealizować przykładowo zlecenie na etykiety samoprzylepne informacyjne itd. Gorąco zapraszamy do współpracy. Tutaj zamieściliśmy dane kontaktowe dla wszystkich podjednostek.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu bogatą propozycję firmy ZUGiL-Projekt z siedzibą w Wieluniu, która od 1976 roku odnosi sukcesy w branży połączonej z projektowaniem urządzeń z branży powłok ochronnych. Projektujemy urządzenia do chemicznego oraz elektrochemicznego przygotowania powierzchni, do nakładania powłok galwanizerskich oraz malarskich i do suszenia oraz wiele innych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zdobytemu przez ten czas doświadczeniu udało nam się zdobyć rzeszę zadowolonych z naszych produktów kontrahentów. Wykonując projekty obiektów technologicznych korzystamy z programu Autocad, natomiast do obliczeń używamy programu Robot V6. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, montażu oraz przekazywaniu do eksploatacji kompletnych obiektów technologicznych. Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji, której szczegóły mieszczą się na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma ULTRAPAK, której siedziba zlokalizowana jest w Toruniu, specjalizuje się w sprzedaży maszyn do nalewania oraz zabezpieczania i pakowania różnego rodzaju produktów płynnych. Kooperujemy z licznymi renomowanymi wytwórcami urządzeń, dzięki czemu potrafimy zagwarantować doskonałą klasę wszystkich oferowanych przez nas produktów. Dodatkowo oferujemy Państwu pomoc w montażu oraz rozruchu każdego urządzenia. Świadczymy również usługi serwisowe w ramach gwarancji a także serwis pogwarancyjny. Wszystkie nasze maszyny cechuje duża wydajność.
Kategoria:

Wtryskarki, ogłowarki, linia do produkcji włóknin, a także belownice ślimakowe BESKID to tylko część naszej oferty. Jeżeli poszukujecie sprawdzonych rozwiązań, jeżeli chcecie mieć coś takiego jak maszyna włókiennicza wysokiej jakości to korzystajcie z pełnej oferty firmy LIS. Tylko u nas znajdziecie oferty na maszyny przędzalnicze, tylko u nas maszyny do zwijek kulistych. Polecamy współpracy, najlepsza w kraju sprzedaż maszyn włókienniczych właśnie w firmie LIS
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl