Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
7
64744


 
Opis Firma Optimasz działa na rynku szwalniczym już od 1999 roku i na chwilę obecną jest jednym z liderów tej branży w Polsce. Przedsiębiorstwo od samego początku działało stacjonarnie w Łodzi, zaś od 2009 roku poszerzyło swoją działalność, uruchamiając sklep internetowy – dzięki temu teraz każdy jest w stanie skorzystać z oferty firmy, a ta jest bardzo szeroka i obejmuje praktycznie wszystkie urządzenia i maszyny mające jakiś związek z przemysłem szwalniczym. W Optimasz można kupić bardzo różnorodny sprzęt – hobbiści i osoby dorabiające sobie przeróbkami ubrań znajdą idealne do tego celu zgrabne i poręczne maszyny do szycia, natomiast właściciele wytwórni odzieżowych specjalistyczny sprzęt o dużej wydajności. Firma posiada w ofercie akcesoria (nożyczki, lampki do maszyn, lamowniki i inne), części zamienne do różnego typu maszyn, w tym do maszyn szwalniczych i maszyn prasowalniczych oraz silniki – sprzęgłowe elektroniczne, sprzęgłowe mechaniczne i bezsprzęgłowe.

 

Słowa kluczowe maszyny szwalnicze   maszyny do szycia   części   juki
Url http://www.optimasz.com.pl/
Kategorie Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Handel
Produkcja Przemysł
Data wpisu Apr 5, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Maszyny
Specjalizacja Asi Polska to utrzymanie ruchu, transfer linii przemysłowych, instalacje przemysłowe, relokacja oraz serwis maszyn i urządzeń. W ofercie także pełne wsparcie techniczne, uruchomienia, remonty i modernizacje oraz naprawa maszyn i urządzeń.
Kategoria:

Zaopatrujemy w maszyny i urządzenia firmy z branży drogowej i budowlanej. Naszym celem jest kompleksowa obsługa w zakresie dostaw, serwisu oraz doradztwa technicznego. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką gamę profesjonalnych maszyn i urządzeń najwyższej jakości, które postaramy dobrać się do indywidualnych wymagań. Zapewniamy profesjonalny serwis oferowanych przez nas urządzeń oraz stały dostęp do części zamiennych.
Kategoria:

Zgrzewarki do PCV, tworzyw sztucznych oraz zgrzewarki dla branży medycznej. Szerokiej zastosowanie urządzeń oraz możliwość realizacji indywidualnych zamówień. FIAB HF istnieje na rynku już prawie 60 lat, wciąż rozwijając swoją technologię, która wyznacza kierunek w swej branży. Zastosowanie dalece idących innowacyjnych projektów zgrzewarek wciąż umacnia pozycję lidera FIAB HF w przemyśle produkcyjnym i pakowniczym.
Kategoria:

Mag-tech narzedzia dla profesjonalistów. Szlifierki do gipsu ,szlifierki "żyrafy", bruzdownice. Jakośc za atrakcyjna cene. Profesjonalny serwis

Szlifierka żyrafa, szlifierka do gipsu , mag-tech, karton-gips, szlifierka , magtechnology, żyrafa, szlifowanie, gładź , gładzie , bruzdownica , bruzdownica frezowa , papier ścierny , Flex , 225mm , papier na rzep , dysk , dysk rzepowy , linka napędowa szlifowanie bezpyłowe , bezpyłowe
Kategoria:

PS Logistics to dystrybutor dźwigów i urządzeń dźwignicowych. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży, montażu oraz serwisie urządzeń dźwignicowych. Nasza oferta handlowa urządzeń dźwignicowych należy do jednej z najszerszych w Polsce. Posiadamy certyfikat zgodności CE na wszystkie sprzedawane przez nas produkty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl