Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
35
65424

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Obróbka skrawawniem

Wpisy
Sortowanie :
Turbina wodna to najprostszy, ekologiczny sposób wytwarzania energii elektrycznej. W dobie coraz większego zapotrzebowania na energię i przy jednoczesnej dbałości środowisko naturalne hydroenergetyka rozwija się coraz prężniej.
Powstają Małe Elektrownie Wodne i rośnie zapotrzebowanie na jak najlepiej konstruowane turbiny wodne.
Firma Hydro Energy s.c z Jeleniej Góry to zanay projektant i producent turbin wodnych w Polsce. W Hydro Energy powstają turbiny Kaplana, turbiny Peltona i turbiny Francisa oraz systemy automatyki wykorzystywane w MEW.
Wraz z konstrukcją turbin wodnych firma Hydro Energy stworzyła własny system kontroli pracy turbin, który pozwala na zdalną kontrolę pracy turbin oraz zarządzanie ich pracą.
Hydro Energy s.c współpracuje z MEW z Polski, Niemiec, Czech i Argentyny.
Oprócz budowy turbin wodnych oferujemy usługi CNC:
- spawanie stali węglowej
- spawanie stali nierdzewnej
- spawanie stali kwasoodpornej
- spawanie aluminium
Zainteresowanych hydroenergetyką i poszukujących dobrej firmy z branży CNC zapraszamy na stronę hydroenergy.pro
Kategorie:

Data dodania: May 28, 2019 Wejść: 9 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma CPC z Nadarzyna k. Warszawy jest prężnie funkcjonującym przedsiębiorstwem, z zakresu precyzyjnego cięcia strumieniem wody o bardzo wysokim ciśnieniu, dochodzącym nawet do 4137 bar. Doświadczony personel, doskonała znajomość rynku i specyfiki dziedziny, a także dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych sprawiają, iż dostarczamy na polski rynek ofertę na najwyższym poziomie. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy dotyczące cięcia materiałów spoza naszej listy ofertowej. Czas realizacji ustalamy indywidualnie z każdym zleceniodawcą. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firmę prowadzę nieprzerwanie od 2004 roku realizując zlecenia w Polsce jak i zagranicą. Dzięki wieloletniemu działaniu na rynku mogę zrealizować likwidację naprężeń po spawaniu, wyżarzanie metali oraz wiele innego rodzaju usług. Jestem w stanie pochwalić się faktem posiadania dwóch bardzo nowoczesnych wyżarzarek, które dają możliwość mi na zrealizowanie usług nawet dla naprawdę wymagających klientów. Gwarantuje, że realizowana przeze mnie obróbka cieplna stali jest na najwyższym poziomie. Z całą pewnością warto zaznajomić się z wykonywanymi przeze mnie usługami oraz zdecydować się na skontaktowanie ze mną.
Kategorie:

Data dodania: Sep 24, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma ConMatec.pl od momentu powstania jest innowacyjnym usługodawcą w szerokim obszarze obróbki skrawaniem. Wyróżniamy się w obróbce elementów stalowych i aluminiowych dla różnych gałęzi przemysłu. Najwyższe wymagania spełniamy dzięki zastosowaniu technologii CNC oraz rozwiązań z obszaru automatyzacji produkcji oraz procesów obróbki skrawaniem. Ciągłe inwestycje we własny park maszynowy oraz w wysoko precyzyjne obrabiarki umożliwiają kompletną obróbkę metali od prostych form aż po elementy maszyn niezwykle skomplikowane, o najwyższej klasie dokładności. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2018 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Plexinawymiar.pl proponuje arkusze plexi docinane na wymiar podany przez klienta. Plexi to tworzywo sztuczne o wszechstronnym zastosowaniu, występujące w wersji bezbarwnej, mlecznej lub dymionej. Znajduje ono zastosowanie w wielu dziedzinach, np. w reklamie czy budownictwie. Posiadamy niekwestionowane doświadczenie które pozwala doradzać naszym klientom optymalne dla nich rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Regeneracja wałów to wyzwanie dla profesjonalnych serwisów. Nie zrobisz tego sam w dobry sposób, dlatego zleć to profesjonaliście. Gdy wstukasz w wyszukiwarkę „regeneracja wałów” wtedy znajdziesz warsztaty, które wykonają ją dla Ciebie w Twoim mieście. Regeneracja wałów napędowych możliwa jest na podstawie rysunków technicznych lub zepsutego elementu, który panowie wykonają dla Ciebie zbliżonego do Twojego auta. Udaj się do takiego warsztatu jeśli uznasz, że Twój wał napędowy w samochodzie uległ awarii i wymaga nowego.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W zakładzie produkcyjnym WITZENMANN Polska Sp. z o.o. odbywa się skuteczna budowa maszyn i wytwarzanie narzędzi dla kompleksowych rozwiązań w najróżniejszych gałęziach przemysłu. Korzystając z zasobnego doświadczenia światowej Grupy WITZENMANN, proponujemy Państwu doskonałe jakościowo elastyczne węże metalowe i kompensatory, a także mieszki metalowe lub mocowania rurociągów. Rozporządzamy także świetnie wyekwipowanym parkiem maszynowym, dzięki czemu nasi Kontrahenci zyskują pełne przekonanie, że dostarczane przez nas artykuły okażą się przydatne i równocześnie bezawaryjne nawet w najwyższym stopniu trudnych warunkach. Inspirujemy do zapoznania się z pełną ofertą firmy WITZENMANN poprzez stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Walcowanie, zgrzewanie, gięcie i wykrawanie to niektóre z działań, które bardzo skutecznie realizuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe FLOMAR. Nasz warsztat obróbki metali mieści się w Mysłowicach, natomiast wyposażony jest w nowoczesne, uniwersalne i szczególnie urozmaicone akcesoria, jakie gwarantuje nam realizację nawet w najwyższym stopniu oryginalnych projektów. Mogą nam Państwo powierzyć wykonawstwo solidnych, metalowych obudów do wszelkich urządzeń, a także grawerowanie laserem lub lakierowanie na mokro. Co więcej wyprzedajemy fachowe elektronarzędzia oraz obsługujemy spycharki. Pozostałe informacje o urozmaiconej ofercie usług firmy FLOMAR znajdują się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu „Artykuły Techniczne”. Bogata oferta narzędzi skrawających i pomiarowych zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. W sprzedaży aktualnie posiadamy narzędzia wiodących marek, m.in.: frezy, głowice frezarskie, wiertła, noże tokarskie, rozwiertaki, gwintowniki, narzynki, płytki wieloostrzowe, suwmiarki i wiele innych narzędzi ślusarskich. Naszym Klientom zapewniamy nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również szybką wysyłkę zamówionego towaru
Kategorie:

Data dodania: Aug 11, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Abaart - chcieli byśmy zainteresować Państwa naszą ofertą na wszywki odzieżowe, metki, etykiety kartonowe. Jesteśmy producentem od 2007 roku od tamtego czasu staramy się zaspokoić potrzemy naszych klientów pod względem jakości, terminu produkcji. Od 2009 roku jesteśmy bezpośrednim importerem materiałów eksploatacyjnych do druku termo transferowego i dzięki temu posiadamy najniższe ceny na rynku. W swojej ofercie posiadamy również: satyna do druku, satyna niestrzępiąca, nylon, poliester, kalki ttr. Obecnie zaopatrujemy wiele znanych marek z przemysłu tekstylnego, obuwniczego, chemicznego i wiele innych. Przyjmujemy zasadę : szukasz ofert po konkurencji ! napisz do nas i przedstaw nam warunki naszego konkurenta a na pewno zrobimy taniej. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.
ABAART
ul. Słoneczna 12
91-491 Łódź

www.abaart.pl
www.wszywki-odziezowe.pl
www.wszywki-metki.blogspot.com
abaart@abaart.pl

tel/fax. 42 659-45-55

Projekty: 509-127-677
Wyceny: 509-619-005
Materiały Eksploatacyjne:
504-184-750
e-mail: abaart@abaart.pl
Gadu Gadu: 6414233

tel. Polska +48 42 659-45-55
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2012 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl