Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20607
415
5
64948

Oprogramowanie dla restauracji


 
Opis Firma Zpuwola posiada szeroki asortyment produktów takich jak kasy fiskalne, druki fiskalne, systemy Pos, automatyczna identyfikacja, oprogramowania, wagi, drukarki etykiet, kasy dla lekarzy i prawników. W zakres usług wchodzą też serwis drukarek, serwis komputerów przenośnych i komputerów stacjonarnych, licencjonowane oprogramowanie, urządzenia peryferyjne i akcesoria. Kursy w zakresie obsługiwania kas fiskalnych, jak i fachowe wsparcie i rada w dobieraniu odpowiednich instalacji oprzyrządowania spełniających spersonalizowane potrzeby klientów.

Oprogramowanie dla restauracji, Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli, Outsourcing IT Warszawa
http://www.zpuwola.pl

 

Słowa kluczowe Oprogramowanie dla restauracji   Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli   Outsourcing IT Warszawa
Url http://www.zpuwola.pl
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Komputery
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Historycznie Żoliborz był i nadal jest dzielnica inteligencji. Samo nazewnictwo poszczególnych osiedli jak Żoliborz Oficerski, Urzędniczy itd. wskazuje na klasę społeczną, jaka dominowała w dzielnicy. Mieszkanie na Żoliborzu to wyróżnienie, bowiem dzielnica uchodzi za niezwykle tradycyjną, z korzeniami polskości. Jak nigdzie indziej po dziś dzień spotyka się tutaj najwięcej typowych nazwisk polskich, a wielu mieszkańców mieszka na Żoliborzu od pokoleń. Dzięki podejściu małej społeczności do zagospodarowania i klimatu dzielnicy, Żoliborz jest wyjątkowy, nie tylko zielony i zadbany, ale stanowi mała ojczyznę nie tylko dla zagorzałych patriotów.
Kategoria:

Szybkie, profesjonalne i co najważniejsze pełne dyskrecji działanie naszych agentów sprawi, że uzyskasz pełnię informację i pełen ogląd na sprawę, która Cię interesuje. ASVALIA to agencja działająca wedle swoich zasad, mająca wypracowane specyficzne techniki działania, które jednak zawsze pozostają technikami legalnymi. Nie przekraczamy granicy prawa, ale skutecznie uzyskujemy pełnię informacji na temat, który Cię nurtuje. ASVALIA – profesjonalna agencja detektywistyczna pomoże w większości typowych i nietypowych spraw.
Kategoria:

Jesteśmy jedyną warszawską agencją pośrednictwa pracy w ścisłym zakresie opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.
Kategoria:

W miejscowości Mszczonów znajduje się zakład pogrzebowy Koperski. Nasza oferta to doświadczone usługi pogrzebowe oraz wysokiej jakości produkty. Wiedziemy swoją aktywność już od wielu lat, pozyskując szerokie rzesze zadowolonych klientów. Tradycja i godność to nasze kluczowe zasady. Oferta handlowa naszej firmy zawiera wysokiej postaci trumny, urny, kwiaty pogrzebowe, znicze czy karty kondolencyjne. Jesteśmy nowatorskim przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem. Bezustannie poszerzamy swoją ofertę, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zaciekawionych zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Cukiernia Braci Stykowskich to tradycja oraz silne doświadczenie zdawane z pokolenia na pokolenie. Wszystkie nasze wypieki oraz inne wyroby powstają tylko z naturalnych substratów, toteż całkowicie nadają się do jedzenia przez dzieci. Pracujemy jedynie na przetestowanych oraz wypróbowanych recepturach, jakie w naszej rodzinie są zdawane z ojca na syna. I tu tkwi sekret naszej cukierni, która jest tak naprawdę wyjątkowa. Naszą dumą są wspaniałe. W naszej ofercie znajdą się też w ostatnim czasie wielce lubianeAngażujemy doskonałych cukierników, którzy znają swój fach oraz potrafią wyczarować najlepsze w Warszawie specjały. Jeżeli raz spróbujesz naszych wypieków, przenigdy nie udasz się do innej cukierni
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl