Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
13
64995

Oprogramowanie dla restauracji


 
Opis Firma Zpuwola posiada szeroki asortyment produktów takich jak kasy fiskalne, druki fiskalne, systemy Pos, automatyczna identyfikacja, oprogramowania, wagi, drukarki etykiet, kasy dla lekarzy i prawników. W zakres usług wchodzą też serwis drukarek, serwis komputerów przenośnych i komputerów stacjonarnych, licencjonowane oprogramowanie, urządzenia peryferyjne i akcesoria. Kursy w zakresie obsługiwania kas fiskalnych, jak i fachowe wsparcie i rada w dobieraniu odpowiednich instalacji oprzyrządowania spełniających spersonalizowane potrzeby klientów.

Oprogramowanie dla restauracji, Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli, Outsourcing IT Warszawa
http://www.zpuwola.pl

 

Słowa kluczowe Oprogramowanie dla restauracji   Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli   Outsourcing IT Warszawa
Url http://www.zpuwola.pl
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Komputery
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
W Serwisie Warsaw Subjective chcemy przedstawić Warszawę nieznaną i interesującą. Naszym celem jest przekonanie Was, iż polska stolica jest co najmniej równie fascynujące jak inne wielkie miasta Europy i na prawdę nie trzeba wyjeżdżać za daleko aby przeżyć coś ciekawego. Podpowiemy jak spędzić ciekawie czas, co obejrzeć, gdzie się bawić, jakie miejsca odwiedzić. Mamy nadzieję, że uda nam się Was przekonać także do samodzielnego eksplorowania Warszawy.
Kategoria:

Sklep z częściami samochodowymi. Części silnikowe, eksploatacyjne, zawieszenie i układy kierownicze. Sprzedaż części nowych i na gwarancji. Zadzwoń a pomożemy ci wybrać właściwą część do dowolnego modelu auta. Zero ryzyka - 100% satysfakcji! Dostawa na terenie całego kraju firmą kurierską. Serdecznie zapraszamy!!!
Kategoria:

Nasza firma trudni się skupem oraz kasacją aut różnego rodzaju – w zależności od potrzeb konsumenta. Zapewniamy przystępne ceny, dzięki którym auto szrot warszawa okaże się znakomitą ofertą także pod względem finansowym. Walorem naszej działalności jest chociażby szybka realizacja każdego zlecenia. Osoby, dla których autozłom warszawa to jedyne rozwiązanie, choćby dziś powinny zapoznać się z kompletnym zakresem naszych usług. Jesteśmy firmą, która posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie charakteryzowanej działalności. W przypadku wybranych pojazdów, chętnie negocjujemy ceny, dostosowując się do oczekiwań naszego zleceniodawcy. Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny internetowej, na której można odnaleźć pełen zakres oferowanych usług, w tym również działalności odnoszącej się do wulkanizacji.
Kategoria:

Historycznie Żoliborz był i nadal jest dzielnica inteligencji. Samo nazewnictwo poszczególnych osiedli jak Żoliborz Oficerski, Urzędniczy itd. wskazuje na klasę społeczną, jaka dominowała w dzielnicy. Mieszkanie na Żoliborzu to wyróżnienie, bowiem dzielnica uchodzi za niezwykle tradycyjną, z korzeniami polskości. Jak nigdzie indziej po dziś dzień spotyka się tutaj najwięcej typowych nazwisk polskich, a wielu mieszkańców mieszka na Żoliborzu od pokoleń. Dzięki podejściu małej społeczności do zagospodarowania i klimatu dzielnicy, Żoliborz jest wyjątkowy, nie tylko zielony i zadbany, ale stanowi mała ojczyznę nie tylko dla zagorzałych patriotów.
Kategoria:

Pracownia architektoniczna BUZ-KI już od dawna specjalizuje się w projektowaniu niepowtarzalnych, przytulnych i modnych wnętrz. Jej oferta obejmuje jednak również projektowanie tarasów i balkonów, a także rozwiązania, dzięki którym każdy właściciel będzie mógł pochwalić się naprawdę niepowtarzalnym ogrodem. Pracownicy zatrudnieni przez pracownię są osobami doświadczonymi, ich znakiem rozpoznawczym jest jednak nie tylko wiedza na temat tego, jak wykonywać starannie przygotowane projekty. Ogromnym atutem pracowni jest otwartość na potrzeby zgłaszane przez klientów i to właśnie ta umiejętność gwarantuje im sukces.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl