Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
8
64694

Oprogramowanie dla restauracji


 
Opis Firma Zpuwola posiada szeroki asortyment produktów takich jak kasy fiskalne, druki fiskalne, systemy Pos, automatyczna identyfikacja, oprogramowania, wagi, drukarki etykiet, kasy dla lekarzy i prawników. W zakres usług wchodzą też serwis drukarek, serwis komputerów przenośnych i komputerów stacjonarnych, licencjonowane oprogramowanie, urządzenia peryferyjne i akcesoria. Kursy w zakresie obsługiwania kas fiskalnych, jak i fachowe wsparcie i rada w dobieraniu odpowiednich instalacji oprzyrządowania spełniających spersonalizowane potrzeby klientów.

Oprogramowanie dla restauracji, Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli, Outsourcing IT Warszawa
http://www.zpuwola.pl

 

Słowa kluczowe Oprogramowanie dla restauracji   Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli   Outsourcing IT Warszawa
Url http://www.zpuwola.pl
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Komputery
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
ubezpieczenia warszawa, ubezpieczenia, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie oc, ubezpieczenie oc firm, ubezpieczenie firm, ubezpieczenie majątkowe, agencja ubezpieczeniowa warszawa, ubezpieczenia ac, ubezpieczenia warszawa włochy, ubezpieczenia ochota, ubezpieczenia mokotów, ubezpieczenia centrum, ubezpieczenia w warszawie, tanie ubezpieczenia warszawa
Kategoria:

Firma Amitech zajmuje się usługami związanymi z techniką światłowodową. Szeroki zakres rozwiązań , zastosowań jak i bardzo nietuzinkowego implementacji do pojawiających się potrzeb kontrahentów. Oferta zawiera zarówno kable, patchcordy światłowodowe, jak i osprzęt światłowodowy. Propozycje z jakimi firma wychodzi do przyszłościowych klientów to zarówno pomiary tłumienności i reflektometryczności, instalacja kabli światłowodowych i kanalizacji teletechnicznej, dostawa urządzeń teletechnicznych, konserwacja i serwis sieci światłowodowych. Innowacyjne rozwiązania dla różnorodnych klientów.
Kategoria:

Hurtownia warzyw i owoców w Warszawie, dostawy warzyw i owoców, sprzedaż hurtowa i detaliczna warzyw i owoców, zaopatrzenie sklepów w warzywa i owoce na terenie Warszawy i okolic, zaopatrzenie restauracji i barów. Dostawy warzyw i owoców do klienta pod wskazany adres.
Hurtownia warzyw i owoców w Warszawie Okęcie oferuje: dostawy warzyw i owoców, sprzedaż hurtowa i detaliczna warzyw i owoców, zaopatrzenie sklepów w warzywa i owoce na terenie Warszawy i okolic, zaopatrzenie restauracji i barów. Dowóz warzyw i owoców do klienta.
Kategoria:

Władysława IV w połowie XVII wieku. Stał się miejscem kultu religijnego po dziś dzień. Prócz zabytkowej zabudowy kościoła zespół klasztorny kryje w swych murach grób Stanisława Staszica oraz zabytkowe źródełko obudowane czerwonym piaskowcem wąchockim z XIX wieku. Nieopodal klasztoru znajduje się również punkt widokowy, skąd rozpościera się wspaniały widok na Warszawę i Wisłę z Góry Polkowej. Odwiedzającym Bielany po raz pierwszy poleca się również wizytę w Lasku Bielańskim, który jest gratką dla przyrodników, jak i Lasku Młocińskim, gdzie można zobaczyć pozostałości zabudowań pałacowych Buhla w towarzystwie wspaniałej zieleni. Co istotne Laski Bielańskie nie są parkami, są kompleksami leśnymi, a to rzadkość w przypadku dzielnic warszawy i innych większych miast. Poza atrakcjami przyrodniczymi warto zobaczyć forty wzniesione przez Rosjan, Fort Bielany oraz Fort Wawrzyszew, będące składową Fortu Warszawa.
Kategoria:

Mieszkanie to bardzo znaczący szczegół w bycie każdego z nas. Szukając mieszkania należy uważnie analizować oferty biur nieruchomości, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji powiązanych z ukrytymi wydatkami. Najem mieszkania łączy się ze sporymi kosztami, jednakże warto zapoznać się z ofertą. Na rynku nieruchomości istnieje wiele mieszkań zarówno nowych, jak i z drugiej ręki. Wybierając gniazdko musimy zastanowić się oraz określić nasze wymagania.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl