Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027

Oprogramowanie dla restauracji


 
Opis Firma Zpuwola posiada szeroki asortyment produktów takich jak kasy fiskalne, druki fiskalne, systemy Pos, automatyczna identyfikacja, oprogramowania, wagi, drukarki etykiet, kasy dla lekarzy i prawników. W zakres usług wchodzą też serwis drukarek, serwis komputerów przenośnych i komputerów stacjonarnych, licencjonowane oprogramowanie, urządzenia peryferyjne i akcesoria. Kursy w zakresie obsługiwania kas fiskalnych, jak i fachowe wsparcie i rada w dobieraniu odpowiednich instalacji oprzyrządowania spełniających spersonalizowane potrzeby klientów.

Oprogramowanie dla restauracji, Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli, Outsourcing IT Warszawa
http://www.zpuwola.pl

 

Słowa kluczowe Oprogramowanie dla restauracji   Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli   Outsourcing IT Warszawa
Url http://www.zpuwola.pl
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Komputery
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Firma Amitech zajmuje się usługami związanymi z techniką światłowodową. Szeroki zakres rozwiązań , zastosowań jak i bardzo nietuzinkowego implementacji do pojawiających się potrzeb kontrahentów. Oferta zawiera zarówno kable, patchcordy światłowodowe, jak i osprzęt światłowodowy. Propozycje z jakimi firma wychodzi do przyszłościowych klientów to zarówno pomiary tłumienności i reflektometryczności, instalacja kabli światłowodowych i kanalizacji teletechnicznej, dostawa urządzeń teletechnicznych, konserwacja i serwis sieci światłowodowych. Innowacyjne rozwiązania dla różnorodnych klientów.
Kategoria:

W Serwisie Warsaw Subjective chcemy przedstawić Warszawę nieznaną i interesującą. Naszym celem jest przekonanie Was, iż polska stolica jest co najmniej równie fascynujące jak inne wielkie miasta Europy i na prawdę nie trzeba wyjeżdżać za daleko aby przeżyć coś ciekawego. Podpowiemy jak spędzić ciekawie czas, co obejrzeć, gdzie się bawić, jakie miejsca odwiedzić. Mamy nadzieję, że uda nam się Was przekonać także do samodzielnego eksplorowania Warszawy.
Kategoria:

Pracownia architektoniczna BUZ-KI już od dawna specjalizuje się w projektowaniu niepowtarzalnych, przytulnych i modnych wnętrz. Jej oferta obejmuje jednak również projektowanie tarasów i balkonów, a także rozwiązania, dzięki którym każdy właściciel będzie mógł pochwalić się naprawdę niepowtarzalnym ogrodem. Pracownicy zatrudnieni przez pracownię są osobami doświadczonymi, ich znakiem rozpoznawczym jest jednak nie tylko wiedza na temat tego, jak wykonywać starannie przygotowane projekty. Ogromnym atutem pracowni jest otwartość na potrzeby zgłaszane przez klientów i to właśnie ta umiejętność gwarantuje im sukces.
Kategoria:

Minix Warszawa serdecznie zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej. Minix to renomowana marka na rynku, dlatego z czystego sumienia można polecić ich usługi. Do podstawowych usług tego serwisu należy sprzedaż Minix Smart TV. W ofercie znajduje się również bramka Pap2t, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach. Przesyłka kurierska jest błyskawiczna i również bardzo tania. Nie zwlekaj, tylko zamów produkty Minix już dziś, a na pewno tego nie pożałujesz, a możesz dodatkowo zyskać.
Kategoria:

Chcemy przedstawić klientom firmę Stan-Mar, która istnieje na rynku do 2004 roku. Obszar działalności obejmuje Warszawę oraz Jabłonnę. W tej chwili prowadzimy cztery oddziały skupu złomu, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce oraz jeden w Jabłonnie. Stan-Mar przeprowadza w terminie także solidnie zamówienia. Wykorzystuje własny sprzęt transportowy, wózki widłowe i ładowarki. Cała oferta naszej firmy zawiera rozbiórki, demontaż oraz złomowanie obiektów oraz konstrukcji stalowych. Do tego prowadzimy skup makulatury, sprzętu AGD i RTV, a również złomu, odpadów żelaza i stali, metali kolorowych, cynku, aluminium. Zachęcamy do odwiedzin naszej witryny internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl