Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20393
415
5
64899

Oprogramowanie dla restauracji


 
Opis Firma Zpuwola posiada szeroki asortyment produktów takich jak kasy fiskalne, druki fiskalne, systemy Pos, automatyczna identyfikacja, oprogramowania, wagi, drukarki etykiet, kasy dla lekarzy i prawników. W zakres usług wchodzą też serwis drukarek, serwis komputerów przenośnych i komputerów stacjonarnych, licencjonowane oprogramowanie, urządzenia peryferyjne i akcesoria. Kursy w zakresie obsługiwania kas fiskalnych, jak i fachowe wsparcie i rada w dobieraniu odpowiednich instalacji oprzyrządowania spełniających spersonalizowane potrzeby klientów.

Oprogramowanie dla restauracji, Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli, Outsourcing IT Warszawa
http://www.zpuwola.pl

 

Słowa kluczowe Oprogramowanie dla restauracji   Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli   Outsourcing IT Warszawa
Url http://www.zpuwola.pl
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Komputery
Data wpisu Oct 8, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Sklep rowerowy OLSH proponuje Państwu profesjonalne rowery renomowanej marki GIANT. Na rynku rowerowym istniejemy od wielu lat, posiadając grono zadowolonych, powracających do nas Klientów. W ofercie znajduje się również serwis rowerów oraz przechowalnia i wypożyczalnia. Posiadamy największą i najtańszą ofertę osprzętu rowerowego. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
Kategoria:

ubezpieczenia warszawa, ubezpieczenia, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie oc, ubezpieczenie oc firm, ubezpieczenie firm, ubezpieczenie majątkowe, agencja ubezpieczeniowa warszawa, ubezpieczenia ac, ubezpieczenia warszawa włochy, ubezpieczenia ochota, ubezpieczenia mokotów, ubezpieczenia centrum, ubezpieczenia w warszawie, tanie ubezpieczenia warszawa
Kategoria:

Centrum Szkoleniowe Pankiewicza, to współczesny budynek umieszczony w ścisłym centrum miasta Warszawy. Usytuowanie Centrum Szkoleniowego przy ulicy Pankiewicza 3, upraszcza dotarcie do niego z poszczególnych rejonów miasta. Dziś Centrum Szkoleniowe zapewnia 13 sal szkoleniowych, jakie są współcześnie urządzone, zgodnie z aktualnymi trendami na rynku. Nasze sale wyekwipowane są w nowoczesne zaplecze użytkowe, takie niczym komfortowe krzesła i stoły, ale też nowoczesne komputery, drukarki i inny sprzęt biurowy. Wszelka sala jest pomocniczo klimatyzowana i posiada ciągły dostęp do Internetu. mamy sale różnych wielkości. Więcej na witrynie WWW.
Kategoria:

Hurtownia warzyw i owoców w Warszawie, dostawy warzyw i owoców, sprzedaż hurtowa i detaliczna warzyw i owoców, zaopatrzenie sklepów w warzywa i owoce na terenie Warszawy i okolic, zaopatrzenie restauracji i barów. Dostawy warzyw i owoców do klienta pod wskazany adres.
Hurtownia warzyw i owoców w Warszawie Okęcie oferuje: dostawy warzyw i owoców, sprzedaż hurtowa i detaliczna warzyw i owoców, zaopatrzenie sklepów w warzywa i owoce na terenie Warszawy i okolic, zaopatrzenie restauracji i barów. Dowóz warzyw i owoców do klienta.
Kategoria:

Jesteśmy jedyną warszawską agencją pośrednictwa pracy w ścisłym zakresie opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl