Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
57
65009

Nasze OpisyGG Rozwesela Twoje Gadu Gadu Smieszne opisy gg


 
Opis proste pionowe opisy gg jakie wymyslisz tutaj znajdziesz wymarzone opisygg

 

Słowa kluczowe opisygg   opisy gg   opisy na gg   opisy do gg   statusy gg   statusy do gg   opisy gadu gadu   opisy do gadu gadu   smieszne opisy na gg   smutne opisy na gg   opis gg   pionowe opisy na gg   opisy pionowe   opisy milosne   statusy   opsy   gadu gadu   Kwik fit insurance   Donate car   Aut
Url http://opisygg.multiportal.pl
Kategorie Hobby Rozrywka > Opisy gg
Data wpisu Dec 7, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Hobby Rozrywka > Opisy gg
Tylko wypasione opisy GG, także pionowe, wiele kategorii zarówno tych śmiesznych jak i bardziej poważnych. Ponadto statusiki o Chucku Norrisie oraz MacGyverze oraz różnego rodzaju łańcuszki. Możesz podzielić się swoim opisem z innymi - wejdź i dodaj swój status Gadu.
Kategoria:

Baza opisów do komunikatora Gadu-Gadu. Znajdują się w niej różnorodne opisy uporządkowane w odpowiednich kategoriach: od miłosnych opisów, przez śmieszne opisy, opisy pesymistyczne, czy obcojęzyczne. Opisów z każdym dniem jest coraz więcej, a wraz z nimi powstają nowe kategorie. Ponadto umożliwiamy ulepszanie opisów i szybkie umieszczenie ich w Twoim profilu.
Kategoria:

Portal www.opisynagg.com.pl przedstawia najlepsze opisy na komunikator internetowy GG - śmieszne, smutne, miłosne, o życiu, na dzień dobry, na do widzenia, na urodziny, na imieniny, graficzne, tragiczne i wiele innych doskonałych opisów pogrupowanych w kategorie. Zamieszczaj Twoje opisy i oceniaj opisy innych użytkowników. Popraw sobie humor już dziś i wstaw zabawny opis na swoje GG. Pamiętaj w witrynie www.opisynagg.com.pl zawsze znajdziesz najciekawsze opisy na GG i inne komunikatory internetowe. Zabawa gwarantowana.
Kategoria:

Tylko najlepsze opisy gg, strona tworzona przez Was, najwyżej oceniane opisy na gg, statusy gg, tlen i skype. Doda swój opis do gg.
Kategoria:

Gotowe miłosne smsy - serwis ten to najlepszy zbiór w sieci tekstów sms, miłosnych, śmiesznych, życzeń na każda okazje jak również walentynkowych miłosnych smsów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl