Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Nasze OpisyGG Rozwesela Twoje Gadu Gadu Smieszne opisy gg


 
Opis proste pionowe opisy gg jakie wymyslisz tutaj znajdziesz wymarzone opisygg

 

Słowa kluczowe opisygg   opisy gg   opisy na gg   opisy do gg   statusy gg   statusy do gg   opisy gadu gadu   opisy do gadu gadu   smieszne opisy na gg   smutne opisy na gg   opis gg   pionowe opisy na gg   opisy pionowe   opisy milosne   statusy   opsy   gadu gadu   Kwik fit insurance   Donate car   Aut
Url http://opisygg.multiportal.pl
Kategorie Hobby Rozrywka > Opisy gg
Data wpisu Dec 7, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Hobby Rozrywka > Opisy gg
Opisy GG, Gadu-Gadu. Statusy GG. OpisyGG. - Wszystko na Twoje Gadu gadu, opisy na gg. Możliwość dodawania własnych opisów, przeglądania opisów, rejestracji, tworzenia własnych znajomych. Serdecznie zapraszamy do serwisu wszystkich zainteresowanych tym tematem. Serwis zapewnia dużą dawkę rozrywki. Jeszcze raz serdecznie Zapraszamy!
Kategoria:

Tylko wypasione opisy GG, także pionowe, wiele kategorii zarówno tych śmiesznych jak i bardziej poważnych. Ponadto statusiki o Chucku Norrisie oraz MacGyverze oraz różnego rodzaju łańcuszki. Możesz podzielić się swoim opisem z innymi - wejdź i dodaj swój status Gadu.
Kategoria:

Opisy graficzne na nk. Odmień swój profil. Orginalne opisy do twojego profilu w naszej klasie, wklejki, dodatki, opisy do zdjec, komentarze lancuszki nk. U nas znajdziesz starannie moderowane opisy przypisane do poszczególnych kategorii.Ożyw Swój profil razem z naszą pomocą. Różne śmieszne na nk opisy, którymi możesz upiększyć swój profil. Na stronie znajdują się opisy nk do twojego profilu na naszej klasie.
Kategoria:

Wyróżnij swój profil na naszej klasie, wybierz sobie jeden z opisów odpowiadajacy twojemu profilowi! Strona zawiera orginalne opisy ktorych nigdzie indziej nie znajdziesz! Ciekawe komentarze do fotek, niezwykłe życzenia urodzinowe w postaci komentarzy graficznych. To wszystko i wiele więcej znajdziecie na naszej stronieŚmieszne opisy graficzne na nasza-klasa.pl.
Kategoria:

Baza opisów do komunikatora Gadu-Gadu. Znajdują się w niej różnorodne opisy uporządkowane w odpowiednich kategoriach: od miłosnych opisów, przez śmieszne opisy, opisy pesymistyczne, czy obcojęzyczne. Opisów z każdym dniem jest coraz więcej, a wraz z nimi powstają nowe kategorie. Ponadto umożliwiamy ulepszanie opisów i szybkie umieszczenie ich w Twoim profilu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl