Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
2
65102

Lech-Bud - remonty Poznań


 
Opis Jesteśmy trzyosobową firmą, posiadającą 12-letnie doświadczenie w kraju i 6-letnią praktykę w Niemczech. Głównym przedmiotem działalności są remonty i wykończenia wykonywane na terenie miasta Poznań i najbliższych okolic. Na życzenie klientów wykonujemy zlecenia indywidualne. Jesteśmy równocześnie otwarci na wszelkie propozycje współpracy.Największy nacisk podczas wykonywania poszczególnych zleceń w ramach naszej działalności kładziony jest na uzyskanie wysokiej jakości prac.

 

Słowa kluczowe wykończenia poznań   remonty poznań
Url http://www.poznan-remonty.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Nov 19, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Firma Dach Profil Sp. z o.o. trudni się sprzedażą materiałów budowlanych, systemów do wykonania dachu oraz okien i drzwiowej. W przygotowanej ofercie znajdziecie Państwo tylko doskonałej jakości produkty, które cechuje wieloletnia odporność na warunki zewnętrzne a także precyzja wytworzenia. Funkcjonujemy w branży od 1997 roku. Zachęcamy klientów do przyjechania do naszej siedziby, która zlokalizowana jest w podwarszawskich Jankach. Nasi pracownicy na podstawie projektów opracowują dla klientów pełne zapotrzebowanie materiałowe.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Mazanek Sp. z o.o. w swojej manufakturze umiejscowionej w Dobrym Mieście produkuje wysokiej jakości maszyny użytkowane do profesjonalnej obróbki blach. W ofercie firmy odszukają Państwo maszyny różnego rodzaju takie jak giętarki, zwijarki i rozwijarki oraz gilotyny, nożyce i dziurkarki. Każdy najmniejszy element wytwarzany jest bezpośrednio w manufakturze z wysokiej jakości stali o najwyższym wskaźniku wytrzymałości. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, nasze towary odznaczają się wysoką jakością i solidnością. Najlepsze urządzenia w osiągalnych cenach prosto od producenta dostępne na stronie internetowej firmy.
Kategoria:

Cinematic to firma projektowo-instalacyjna z siedzibą we Wrocławiu a działająca na terenie całego kraju. Działa w obszarze nowych technologii projektując i instalując systemy audiowizualne, automatyki domowej, KNX, Digital Signage, multiroom i kina domowego. Bazuje na najlepszych rozwiązaniach w branży, sprawdzonych w wielu instalacjach na całym świecie. Obsługuje klientów indywidualnych wykonując projekty w domach i rezydencjach oraz klientów komercyjnych dla których wykonuje instalacje audio-video, czy nagłośnienia. Na życzenie klienta firma jest w stanie zaprojektować i wykonać profesjonalną salkę kinową w domu klienta. Współpracując przy tym z architektem wnętrz w celu zachowania eleganckiego wnętrza zgodnego z oczekiwaniem inwestora.
Kategoria:

Protom pracownia projektowo-konstrukcyjna - ekspertyzy budowlane i ekspertyzy konstrukcyjne. Inspektor nadzoru inwestorskiego Warszawa - projekty posadzek przemysłowych, inwentaryzacje oraz przeglądy budynków (wzmacnianie konstrukcji, wzmocnienie stropu i obciążenia stropu), optymalizacja konstrukcji, uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, projekty budowlane Warszawa - zapraszamy do zapoznania się z ofertą - Tomasz Prokopiak.
Kategoria:

W firmie Dom+ oferujemy wam gotowe projekty domów. Wszak moglibyście powiedzieć, że jesteśmy jedną z setek tego typu firm na rynku, jednakże chcemy tu was czymś zaskoczyć. Co w związku z tym mamy wam do zaoferowania? Otóż nie tylko wielką liczbę gotowych projektów, ale także ich niską cenę. Poza tym zwróćmy tu uwagę na jeszcze jeden bardzo ważny czynnik. Przeglądając takie projekty domów jednorodzinnych w sieci, możesz to zrobić spokojnie i bez presji czasu. Skup się na każdym szczególe, bo w końcu wybierasz dom, w którym najprawdopodobniej spędzisz kilkadziesiąt najbliższych lat.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl