Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
3
65164

Lech-Bud - remonty Poznań


 
Opis Jesteśmy trzyosobową firmą, posiadającą 12-letnie doświadczenie w kraju i 6-letnią praktykę w Niemczech. Głównym przedmiotem działalności są remonty i wykończenia wykonywane na terenie miasta Poznań i najbliższych okolic. Na życzenie klientów wykonujemy zlecenia indywidualne. Jesteśmy równocześnie otwarci na wszelkie propozycje współpracy.Największy nacisk podczas wykonywania poszczególnych zleceń w ramach naszej działalności kładziony jest na uzyskanie wysokiej jakości prac.

 

Słowa kluczowe wykończenia poznań   remonty poznań
Url http://www.poznan-remonty.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Nov 19, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Firma Vitro-plast zajmuje się wylewkami i posadzkami betonowymi na terenie Śląska, Zagłębia, Częstochowy, Katowic, Chorzowa, Bytomia. Nasze usługi sa wykonywane maszyna typu Mixokret. Zapraszam Julian Smok. Wylewki głównie robimy pod dom, wielkościowo zaczynamy od 50m2. W czasie jednej doby jesteśmy w stanie zrobić 200 m2.
Kategoria:

W pracach specjalistycznych potrzebna jest nie tylko wiedza, ale i zdobyte przez lata doświadczenie praktyczne. Z takich zalet znana jest firma Geoexpert z Aleksandrowa Łódzkiego. Od początku swojej działalności, rozpoczętej w 1998 roku, zajmujemy się specjalistycznymi usługami z zakresu prac geodezyjnych i kartograficznych. Nasza wszechstronna oferta zawiera obsługę budów, wytyczanie projektowanych obiektów, geodezyjną inwentaryzację powykonawczą, a także wykonanie map, wyznaczanie granic, podziały. Doświadczona, wysoko wykwalifikowana załoga inżynierów oraz specjalistyczny sprzęt, pomogą w wykonaniu nawet w największym stopniu skomplikowanych projektów. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi w konkurencyjnej cenie. Chętnie odpowiemy na pytania związane z wykonywanymi pracami. Szczegółową propozycję znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Firma Domax z Zawiercia istnieje od 1996r. i posiada w swojej ofercie markowe parkiety, panele podłogowe oraz różne materiały parkieciarskie i budowlane, w tym szlifierki, polerki, listwy, lakiery, szpachle, itp. Wykonujemy również usługi parkieciarskie w tym: montaż parkietów oraz renowacje parkietów. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i usług oraz najatrakcyjniejsze ceny w całej okolicy - sprawdź.
Kategoria:

Kancelaria radcy prawnego Andrzej Kampa funkcjonuje w Olsztynie, natomiast dla Klientów dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach między 8:00 a 16:00. Nasi prawnicy upełnomocnieni są do świadczenia pomocy prawnej dla nie tylko osób fizycznych czy małych firm, ale i dużych przedsiębiorstw. W ramach aktywności radcy prawnego przygotowywane są pisma sądowe wszelkiego rodzaju, pozwy, apelacje i skargi, a także odwołania. Mamy też możność reprezentowania Klientów przed wszystkimi sądami i Trybunałem Konstytucyjnym. Reguły współpracy z Kancelarią radcy prawnego umieszczono - wspólnie z całkowitym obszarem usług - na stronie internetowej.
Kategoria:

Produkujemy place zabaw, urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw. Nasze place zabaw znajdują się w setkach szkół i przedszkoli, terenów zielonych i osiedli. Urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw wysokiej jakości.
Wszystkie nasze urządzenia na place zabaw spełniają wymogi bezpieczeństwa w zakresie projektowania, produkcji, montażu i konserwacji stawiane przez polskie i europejskie normy.
Jakość i bezpieczeństwo naszych konstrukcji potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji Centralnego Ośrodka Badawczo - Rozwojowego Aparatury Badawczej i Dydaktycznej w Warszawie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl