Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24691
415
0
65977

Kursy żeglarskie Obozy.net.pl


 
Opis Jeśli któregoś dnia obudziłeś się i stwierdziłeś, że masz wystarczająco dużo czasu by poświęcić się nowej pasji, bądź po prostu chcesz sprawić przyjemność sobie bądź komuś bliskiemu, to czym prędzej powinieneś zajrzeć na obozy.net.pl. Ta strona internetowa dotyczy kursów żeglarskich i obozów żeglarskich, na które można się zapisać by poznać tajniki tej starej, lecz niezwykle ciekawej sztuki. Rejsy żeglarskie to świetna atrakcja dla każdego, kto lubi wyzwania. Wejdź na stronę i skontaktuj się z przedstawicielem firmy.

 

Słowa kluczowe Obozy żeglarskie   kursy żeglarskie   rejsy żeglarskie   żegluga   nauka żeglugi
Url http://www.obozy.net.pl
Kategorie Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Data wpisu Dec 16, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
„Czarter-Jacht” to firma, która zajmuje się wynajmem,udostepnianiem jachtów. Oddajemy do państwa dyspozycji jachty motorowe Nautika 1000, którymi dosłownie mogą odbywać rejs chłopcy i dziewczęta bez uprawnień. Zapewniamy wysoki wygodę odpoczynku na jachtach , a ponadto niezapomniane wrażenia z odbywania rejsu. Rejsy jachtem na 100% będą niezapomniane, a czarter jachtów w tym miejscu tani. Zapraszamy!
Kategoria:

Park Dinozaurów Biskupin - Zaurolandia. Nasza strona pełna jest wiedzy o prehistorii Ziemi. Dzięki niej poznacie dzieje naszej planety, zobaczycie jak wędrowały kontynenty i jak zmieniało się życie na nich. Encyklopedia dinozaurów wprowadzi was w świat olbrzymich gadów. Dowiecie się, kiedy występowały i czym się żywiły. Znajdziecie również odnośniki do innych stron i książek, z których najdociekliwsi nauczą się jeszcze więcej. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego Parku Dinozaurów w okolicach Biskupina.
Kategoria:

Organizujemy obozy i kolonie taneczne podczas których, trwa wakacyjny kurs tańca nowoczesnego. Celem obozów jest zarówno doskonalenie umiejętności tanecznych uczestników jak i zapewnienie im doskonałego wypoczynku, wspaniałych wrażeń, a także nauka nad poznaniem własnego ciała. Prowadzi vice mistrz świata Break dance - Wojciech Staniszewski. Serdecznie zapraszamy na nasz obóz taneczny!
Kategoria:

Nasza firma pozwala na skuteczne zrealizowanie cudownych wakacji w gronie najbliższych. Czarter jachtów (Mazury, w tym Węgorzewo) pozwala na upragniony wypoczynek na czystych mazurskich jeziorach i atrakcyjnych szlakach wodnych. Dla osób bez jakiegokolwiek doświadczenia w żeglarstwie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę czarteru z doświadczonym sternikiem. Serdecznie Państwa zapraszamy.
Kategoria:

Serwis Yachtguru.pl jest to najodpowiedniejsze miejsce dla żeglarzy, którzy poszukują ofert czarteru jachtu na ciepłych morzach. Przewagą Yachtguru.pl jest wyspecjalizowana wyszukiwarka jachtów, która gwarantuje odszukanie czarteru, który nam najlepiej pasuje. Na naszym portalu można znależć atrakcyjne oferty z takich śródziemnomorskich państw jak Hiszpania, Chorwacja, Grecja, jak również ze znacznie odleglejszych kierunków jak Tajlandia, Polinezja, Karaiby. Dzięki współpracy z najbardziej uznanymi armatorami możemy zapewnić najwyższy poziom usług. Dodatkowo na portalu znajduje się mnóstwo praktycznych informacji dla ludzi związanych z morzem, jak na przykład opisy akwenów i opisy jachtów. Strona Yachtguru.pl stanowi konieczny port dla każdego człowieka morza.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl