Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
12
65081


 
Opis Witryna kancelarii adwokackiej z Poznania, prowadzonej przez Kingę Swobodę. Kancelaria prawna zajmuje się reprezentowaniem zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorstw. Specjalizacją kancelarii jest prawo rodzinne (alimenty, rozwody), prawo karne i prawo administracyjne. W przypadku przedsiębiorstw kancelaria zajmuje się obsługą prawną nieruchomości, prawem pracy, prawem handlowym.

 

Słowa kluczowe kancelaria poznań   kancelaria adwokacka   prawo pracy
Url http://adwokat-swoboda.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo
Data wpisu Feb 9, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
adwokat specjalista prawa rodzinnego i cywilnego.kancelaria prowadz ipomoc prawna i doradztwo w sprawach rozwodowych,alimentacyjnych itp.wspolpraca z psychologami rodzinnymi oraz innymi kancelariami na terenie kraju.pomoc w sobotyi niedziele dla osob spoza Szczecina.
Kategoria:

W witrynie biura adwokackiego Aleksandry Kutymy interesanci odszukają kompleksową pomoc prawną chociażby w zakresie prawa rodzinnego. Klienci liczyć mogą między innymi na pomoc prawną obejmującą wszystkie czynności związane z reprezentowaniem interesantów w postępowaniu sądowym czy przedsądowym. Na życzenie klientów kancelaria potrafi pomóc w przygotowaniu zażalenia, bądź też skargi kasacyjnej. Na stronie internetowej firmy adwokackiej interesanci przeczytać też mogą wartościowe publikacje, w tym odnośnie regulacji prawnych na temat renty rodzinnej, lub też odnośnie ustaleń ojcostwa.
Kategoria:

Interesuje Cię pomoc prawna w uk? Chcesz podjąć stałą współprace bo prowadzisz swoja firmę i nie znasz się obowiązujących tu przepisach prawa? Jeżeli wybierzesz naszą kancelarię, to na pewno się nie zawiedziesz. Jesteśmy zespołem ekspertów, mamy odpowiednie kwalifikacje i chętnie pomożemy Ci przygotowywać różnego rodzaju umowy, będziemy za Ciebie prowadzić negocjacje i znajdziemy rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw.
Kategoria:

Firma prowadzona przez adwokata posiada siedzibę główną w Dąbrowie Górniczej i filię w Jastrzębiu-Zdroju. Powstała z myślą o osobistym wykonywaniu obowiązków przez prawnika posiadającego doświadczenie w analizowaniu problemów dotyczących klientów. W związku z powyższym kluczowym obszarem działania jest płaszczyzna prawa karnego, gospodarczego, cywilnego i pracy. W tych dziedzinach przede wszystkim praktykował adwokat będąc zatrudnionym w wymiarze sprawiedliwości. Wówczas zdobytą wiedzę i umiejętności stosowania tych dziedzin prawa adwokat pragnie przełożyć na zaproponowanie konkretnych rozwiązań dla klientów. Dlatego kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw przed sądami i organami administracji publicznej dążąc do osiągnięcia satysfakcjonującego rezultatu dla swoich klientów. Spośród nich zaś ważną grupą obywateli są konsumenci. Dla niej w związku z pojawieniem się ku temu możliwości kancelaria dedykuje sporządzanie i prowadzenie tzw. upadłości konsumenckiej. Wszystkie działania podejmowane w imieniu osoby szukającej pomocy prawnej, niezależnie czy oskarżonego, pokrzywdzonego czy powoda lub pozwanego w sprawie cywilnej i rodzinnej są wykonywane ze standardami zawodowymi płynącymi z etyki zawodowej adwokatów.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną osobom fizycznym i osobom prawnym w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego i handlowego, prawa karnego, a także prawa administracyjnego.
Pomoc prawna świadczona w Kancelarii polega w szczególności na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed Sądami i Urzędami.
W Kancelarii świadczymy pomoc prawną także w języku niemieckim oraz języku angielskim.
Unsere Kanzlei erteilt Ihnen Rechtsberatungen ebenfalls in deutscher und englischer Sprache.
In addition to the Polish language, we provide legal advice in English and German.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl