Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
15
64690


 
Opis Witryna kancelarii adwokackiej z Poznania, prowadzonej przez Kingę Swobodę. Kancelaria prawna zajmuje się reprezentowaniem zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorstw. Specjalizacją kancelarii jest prawo rodzinne (alimenty, rozwody), prawo karne i prawo administracyjne. W przypadku przedsiębiorstw kancelaria zajmuje się obsługą prawną nieruchomości, prawem pracy, prawem handlowym.

 

Słowa kluczowe kancelaria poznań   kancelaria adwokacka   prawo pracy
Url http://adwokat-swoboda.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo
Data wpisu Feb 9, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Mieszkasz na obszarze Jaworzna lub w okolicy i chcesz skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii prawnej? Zgłoś się do Kancelarii Adwokackiej. Adwokat Przemysław Bujak, a na pewno nie zawiedziemy Twojego zaufania. Specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach prawa (prawie finansowym, prawie rodzinnym, prawie karnym, prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie handlowym oraz prawie administracyjnym) i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, biorąc udział w wielu sympozjach i szkoleniach, możemy zatem podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego, wyzwania. Chętnie podejmiemy z Tobą zarówno stałą współpracę, jak i udzielimy Ci pojedynczą poradę prawną, zawsze dbając o zapewnienie Ci poczucia komfortu oraz bezpieczeństwa. Więcej informacji możesz znaleźć, jeśli odwiedzisz naszą stronę internetową.
Kategoria:

Adwokat Warszawa. Małgorzata Supera. Kancelaria Adwokacka - Warszawa. Doradztwo, reprezentacja przed sądem, prowadzenie spraw dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Kancelaria udziela pomocy prawnej, doradztwa, oraz reprezentuje klienta przed sądem. Adwokat Małgorzata Supera specjalizuje się w sprawach o : rozwód, separację, alimenty, władzę rodzicielską.
Kategoria:

Kancelaria adwokacka Synergius to przede wszystkim profesjonalizm. Wybierając nasze usługi mogą mieć Państwo pewność, że nie tylko wskażemy najlepsze rozwiązania prawne, ale także ostrzeżemy przed potencjalnymi zagrożeniami. W naszej działalności stawiamy nie tylko na rzetelność i profesjonalizm, Kancelaria adwokacka Synergius gwarantuje także indywidualne podejście do wszystkich spraw, których się podejmuje.
Kategoria:

Adwokat, mecenas Paweł Cisek, zajmuje się doradztwem prawnym. Prowadzi sprawy klientów indywidualnych, firm oraz przedsiębiorstw. Kancelaria obsługuje klientów z Łańcuta oraz okolic. Adwokat jest odpowiedzialnym za doradztwo i przeprowadzanie spraw w obszaru prawa cywilnego, karnego i gospodarczego. Specjalizuje się w sprawach z obszaru prawa rodzinnego, w tym w sprawach o ustalenie władzy rodzicielskiej i wielkości alimentów. Co więcej obsługuje sprawy rozwodowe i separacje. Jest pełnomocnikiem w postępowaniach egzekucyjnych, prowadzonych przez komorników sadowych. W obszar jego prac wchodzą postępowania o odszkodowania, podziały majątków. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do godziny 16:30. Na stronie widnieje szczegółowy wykaz doradztwa prawnego, świadczonego przez kancelarię.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Jakuba Usielskiego w Kamieniu Pomorskim świadczy usługi z zakresu prawa karnego i cywilnego - sprawy o zapłatę, sprawy o rozwód, alimenty, zachowek, dział spadku, podział majątku. Kancelaria zajmuje się reprezentacją przed sądami i organami ścigania, udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem projektów umów, sporządzaniem opinii prawnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl