Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
3
65251


 
Opis Witryna kancelarii adwokackiej z Poznania, prowadzonej przez Kingę Swobodę. Kancelaria prawna zajmuje się reprezentowaniem zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorstw. Specjalizacją kancelarii jest prawo rodzinne (alimenty, rozwody), prawo karne i prawo administracyjne. W przypadku przedsiębiorstw kancelaria zajmuje się obsługą prawną nieruchomości, prawem pracy, prawem handlowym.

 

Słowa kluczowe kancelaria poznań   kancelaria adwokacka   prawo pracy
Url http://adwokat-swoboda.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo
Data wpisu Feb 9, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kancelaria Adwokacka Jacek Szewczyk mieści się w Krakowie oraz Skawinie. Świadczy usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych w zakresie takich dyscyplin jak: prawo cywilne, rodzinne, karne. Adwokat ma niezbędne uprawnienia pozwalające na reprezentowanie Klientów w sądach i przed przeróżnymi organami administracji, na wszystkich etapach postępowania. Często zajmuje się sprawami z zakresu sprawa rodzinnego, w tym o unieważnienie małżeństwa, separacje, przyznanie alimentów i innymi. Przygotowuje opinie prawne, prowadzi negocjacje, a także sporządza przeróżnego rodzaju akty prawne, pisma procesowe oraz pozwy. Szczegółowe wiadomości zostały opublikowane na stronie.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Adama Przały zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego. Zapewnia fachowe usługi z obszaru dochodzenia zadośćuczynień z tytułu wypadków komunikacyjnych i błędów w sztuce lekarskiej, przygotowywania umów, ochrony praw własności, ochrony dóbr indywidualnych oraz wszechstronnej obsługi nieruchomości. Kadra kancelarii to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem poświadczonym przez liczne sukcesy. Szczegóły dotyczące usług i spraw, które już prowadziła kancelaria, odszukać można na stronie:
Kategoria:

Kancelaria adwokacka zatrudniająca wyspecjalizowanych prawników musi cieszyć się dobrą opinią. Na dobrą jakość usług świadczonych przez prawników składa się jednak nie tylko szeroka wiedza w dziedzinie prawa, ale także miła obsługa. Usługi wykonywane przez kancelarię adwokacką są najwyższej jakości. Pracownicy zapewniają swoim klientom pomoc w różnych sytuacjach. Do adwokatów może zwrócić się każdy, kto potrzebuje profesjonalnej wiedzy w zakresie znajomości prawa zarówno indywidualnego jak i gospodarczego.
Kategoria:

Prawnik bielsko - Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. Porady prawne online rzetelni pracownicy aktywni w branży prawniczej kancelarii prawnych w Bielsku-białej. Wykształceni oraz wykwalifikowani radcy prawni zatrudnieni w kancelariach województwa śląskiego udzielają solidnych porad prawnych, doradzając w różnego rodzaju sprawach firmom natomiast osobom cywilnym, oraz reprezentują swoich klientów w sprawach sądowych. Radca prawny bielsko-biała to najlepsze zaś w największym stopniu skuteczne usługi udzielane każdemu potencjalnemu klientowi.
Prawnik, Radca Prawny, Obsługa prawna, Windykacja - CORPORIS Bielsko-Biała
Doradztwo Prawne, Odszkodowania, windykacja Bielsko-Biała
Prawnik Bielsko, Radca prawny Bielsko-Biała, obsługa prawna, windykacja... Kompleksowa Obsługa Prawna Corporis
Kompleksowa Obsługa Prawna (KOP) Profesjonalne wsparcie prawnicze w Państwa biznesie Corporis Bielsko-Biała
Stała Ochrona Prawna (SOP) wsparcie prawnicze w Państwa biznesie Corporis Bielsko-Biała
Kategoria:

Kompetentny i rzetelny prawnik z Katowic zajmuje się prawem rodzinnym i spadkowym. Każdego klienta traktuje indywidualnie, zapewnia dyskrecję i bezpieczeństwo. Świadczone przez nas usługi są na wysokim poziomie. Oferujemy pomoc prawną i reprezentację sądową, a na życzenie klienta także uczestniczymy w mediacjach. Niezawodny adwokat specjalizuje się w rozwodach, podziałach majątku, alimentach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl