Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24691
415
0
65976

Kalla - Badania defektoskopowe


 
Opis Skorzystaj z oferty profesjonalnych badań defektoskopowych Laboratorium Badań Przemysłowych spółki Kalla. Dokładne analizy pod kątem uszkodzeń powierzchniowych i niezgodności wewnętrznych, badanie konstrukcji, wyrobów i elementów maszyn.

Szeroki wybór metod pomiarowych, wykwalifikowana kadra z doświadczeniem potwierdzonym certyfikatami i profesjonalny sprzęt dają pewność, że banalizy są przeprowadzone z najwyższą starannością. Z grupy badań nieniszczących oferujemy m.in. badania penetracyjne, ultradźwiękowe spoin, magnetyczno proszkowe.

Kalla prowadzi również dystrybucję sprzętu do badań nieniszczących oraz spawania orbitalnego.

Sprawdź szczegółową ofertę na stronie internetowej spółki i zamów profesjonalne badania defektoskopowe.

 

Słowa kluczowe badania defektoskopowe   badania penetracyjne   badania ultradźwiękowe
Url http://kalla.pl
Kategorie Firmy wg branż
Produkcja Przemysł > Metale
Data wpisu Feb 22, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż
Marka SELECTIC oferuje urządzenia wysokiej jakości urządzenia, które usprawniają prace kas i sortowni, z uwagi na prostotę obsługi, szybkość i nieomylność. Ciągle zwiększające się zainteresowanie oraz powtórne zakupy klientów już użytkujących tego typu sprzęt, pozwala nam stwierdzić, że są to urządzenia, które bardzo dobrze sprawdzają się w codziennym funkcjonowaniu, dając duże zadowolenie klientowi. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy też do kontaktu w przypadku pytań.
Kategoria:

Żaluzje pionowe Montaż Sosnowiec
Akces s.c

Systemy Dekoracyjne Okien

ul.3-go Maja 21

41-200 Sosnowiec

www.rolety.sklep.pl

zaluzje@rolety.sklep.pl

tel.(032) 297-93-07

tel.(032) 733-50-51

tel/fax(032) 297-00-80

tel.kom 511-620-060

BPH o / Sosnowiec
31 1240 4836 1111 0000 5310 5178

MOntaż Żaluzji Rolet Sosnowiec Katowice
Kategoria:

Chcesz wydostać kluczyki od samochodu, który już sam się zamknął? Zajrzyj na Slusarz-trojmiasto.pl. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Nasze pogotowie zamkowe specjalizuje się w otwieraniu mieszkań oraz samochodów. Zadzwoń do nas! Tel. 690 869 520. Przyjedziemy Ci z pomocą jak najszybciej. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług!
Kategoria:

Grupa PFP - Różne rodzaje palet. Europalety, palety nowe i używane, palety uszkodzone, nadstawki paletowe. pojemniki metalowe, Gitterbox, pojemniki siatkowe. Firma ma oddziały w całym kraju. Zapraszamy - europalety, palety nowe i używane w dobrej cenie.
Kategoria:

Na rynku jest wiele firm zajmujących się księgowością oraz usługami z tym związanymi. Jednak nie wszystkie firmy to Global Accaunting - branżowi specjaliści w służbie właścicieli małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podejmujemy się zleceń zawierających swym zakresem prowadzenie spraw księgowych oraz obsługę kadrowo-płacową instytucji. W zakres naszych prac wchodzą także rozliczenia VAT, doradztwo księgowe, a także sporządzanie specjalistycznych analiz oraz raportów finansowych. Jakość naszych prac potwierdzamy referencjami. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej witryny internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl