Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Internet > E-kartki

Wpisy
Sortowanie :
Kto nie dostał jeszcze życzeń złożonych drogą krótkich wiadomości tekstowych? Każdy chyba, kto posiada telefon komórkowy, takie życzenia otrzymał. Często napisane w pośpiechu, mają świadczyć, że jednak się pamiętało o jubilacie, a jednak pozostaje pewien niesmak. Wiadomo, że takie widomości są proste w wysyłce, można mieć pewność, że dotrą na czas. Ale można przecież inaczej. Wystarczy jedynie wejść na stronę wysyłam kartkę i życzenia wysłać na piękne przygotowanej kartce pocztowej. Oczywiście jest to kartka, która do adresata dociera elektronicznie. Wydaje się, ze tak wysłane życzenia będą lepiej odebrane przez adresata niż w przypadku wysłania wyłącznie smsa. Niby mała rzecz, a tak wiele może zmienić.
Kategorie:

Data dodania: Mar 31, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W naszym portalu możesz w sposób absolutnie bezpłatny przesłać kartki świąteczne w formie elektronicznej.Kartki takie dochodzą do adresata bardzo szybko,zazwyczaj jest to kilkanaście sekund.Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnej poczty, bardzo zatłoczonej szczególnie w okresie świątecznym.Skorzystaj z naszego serwisu już dzisiaj a sprawisz radość swoim bliskim nie tylko od święta.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy do przesyłania bezpłatnych kartek elektronicznych zwanymi odmienniej ekartkami.Kartki w naszym serwisie są rewelacyjne i niepowtarzalne , dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie.Mamy mnóstwo kategorii takich jak kartki imieninowe czy kartki urodzinowe,ponadto można posłużyć się gotowymi życzeniami.Zrób wesołość swoim bliskim i poślij im e-kartki.
Kategorie:

Data dodania: Aug 2, 2010 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Serwis poświęcony Świętu Wielkanocnemu. Znajdziesz tutaj nie tylko oryginalne życzenia świąteczne, ale również ciekawe kartki wielkanocne i gify. Do tego przepisy na smaczne dania wielkanocne. Zaskocz swoich gości niezwykłymi dekoracjami świątecznymi. Poczytaj również porady na wielkanoc, jak przetrwać święta i jak ja przeżyć szczęśliwie w gronie wymarzonych osób. Możesz również podzielić się swoją twórczością i dodać własne przepisy albo wierszyki na wielkanoc.
Kategorie:

Data dodania: Feb 5, 2010 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ogromny zbiór życzeń na każdą okazję. M.in. życzenia urodzinowe, imieninowe czy świąteczne. Wszystko posegregowane w kilkudziesięciu kategoriach. Do tego wiersze znanych poetów. Możesz dodać własne wierszyki i ocenić pracę innych. Znajdziesz również wiele cytatów znanych osób, przysłów, powiedzeń oraz smsów na różne okazje. Skorzystaj z ogromnej bazy naprawdę oryginalnych i ciekawych wpisów. Zaskocz swoich znajomych czy rodzinę niecodziennym wierszem, życzeniem albo po prostu śmiesznym smsem, który znajdziesz w serwisie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 5, 2010 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis informacyjny miasta Trzcińsko Zdrój , katalog firm w mieście , miesięcznik Wiadomości Trzcińskie najświeższe komentarze do miesięcznika , forum dyskusyjne miasta ,organizacje działające w mieście , e-kartki , informacje o szkołach w mieście , galerie zdjeć , narodziny w mieście , rozkład jazdy autobusów , czyli wszystko o miejscowości Trzcinsko Zdrój
Kategorie:

Data dodania: Apr 11, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Polonijny czat w USA. TrueCzat to miejsce w internecie na czatowanie i do spotkań Polonii z USA. Porozmawiaj z rodakami na emigracji w Stanach Zjednoczonych. Tutaj możesz też poklikać z Polakami z kraju. Polonia czatuje, polskie rozmowy o wszsytkim. Lubisz dyskusje? jesteś samotna/y? poznaj kogoś na naszym czacie Polski czat w Chicago. Porozmawiaj z rodakami z Chicago i Nowego Jorku.
Kategorie:

Data dodania: Feb 15, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wirtualne ekartki i życzenienia na każdą okazję:życzenia,świąteczne,urodzinowe,gratulacje,zaproszenia,walentynki...
Wyślij e-kartkę! Pamiętaj o znajomych ! Z nami juz nigdy nie zapomnisz o urodzinach czy imieninach...Zaloguj sie ,a MY będziemy pamiętać o twoich znajomych za Ciebie !
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2008 Wejść: 18 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Serwis powstał z myślą o tych, którzy szukają życzeń na różne okazje. Począwszy od życzeń urodzinowych czy imieninowych, przez święta typu Boże Narodzenie czy Wielkanoc, kończąc na życzeniach ślubnych. Witryna działa od kilku lat, przez ten czas zebraliśmy naprawdę spora bazę ciekawych życzeń!
Kategorie:

Data dodania: Dec 15, 2008 Wejść: 7 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Znajdziesz tutaj gotowe życzenia urodzinowe oraz śmieszne wierszyki na każdą okazję. Oryginalne wierszyki miłosne, wpisy do pamiętnika oraz wiele innych. Wierszyki na zdjęcia, życzenia urodzinowe, imieninowe i świąteczne. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 26, 2008 Wejść: 14 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl