Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027

Holowanie, autoholowanie w Szczecinie


 
Opis Kompleksowe usługi holowania przez 24h. Zapewniamy transport nietypowy i ponadgabarytowy. Holujemy samochody:
- osobowe,
- ciężarowe,
- typu TIR,
- dostawcze,
- cysterny,
- busy i autobusy, autokary,
- motocykle,
- quady
- i inne pojazdy.
Wyprzedzamy konkurencję pod względem doświadczenia ilości i jakości sprzętu do holowania, szybkości działania czy wielkości pojazdów/ładunków, jakie możemy przewieźć.

 

Słowa kluczowe holowanie   autoholowanie   holowanie tiry   Szczecin   zachodniopomorskie
Url http://holowanie24h.szczecin.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Kraje Miasta Regiony > Zachodniopomorskie
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne
Data wpisu May 10, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Wykonujemy usługi transportowe w kraju i na terenie Unii Europejskiej. Oferujemy przewóz towarów drobnicowych oraz podlegających przepisom ADR. Gwarantujemy ubezpieczenie ładunków, OC przewoźnika, terminowość dostaw.
Kategoria:

Przedsiębiorstwu ?Small Trans? zależy na zaufaniu klientów, w związku z tym gwarantuje bezpieczny i terminowy przewóz towarów na terenie całego kraju,a także w wielu państwach poza jego granicami np. Holandii czy Hiszpanii. Zarządzamy nowoczesnym taborem samochodowym oraz zatrudniamy tylko sumiennych i wykwalifikowanych pracowników, dzięki temu nasza marka od lat cieszy się uznaniem wielu zadowolonych kontrahentów. Poza przewozem drogowym wykonujemy także usługi powiązane z obsługą techniczną i naprawą bieżącą samochodów ciężarowych przeróżnych marek. Zlecenia wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Charakteryzują nas atrakcyjne ceny oraz niezmiernie wysoka jakość wykonywanych przez nas usług. Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Imponująco wyposażona flota nowoczesnych aut dostawczych, team wysoce wykwalifikowanych dyspozytorów i kierowców, wieloletnie doświadczenie w branży, a także tysiące zadowolonych klientów - tym wszystkim może się pochwalić wielkopolskie przedsiębiorstwo Usługi Transportowe Marcin Kasztelan. Firma oferuje swoim odbiorcom profesjonalny transport samochodowy, przewóz towarów, organizację przeprowadzek i inne czynności spedycyjne. Dzięki wykorzystywanym przez Usługi Transportowe nowoczesnym systemom komunikacji i nawigacji satelitarnej, zleceniodawcy mają szansę przez 24 godziny na dobę monitorować losy swojej przesyłki ewentualnie kontaktować się z dyspozytorem oraz kierowcą w sprawie przebiegu dostawy. Przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność na terenie całej Unii Europejskiej, wszystkim kontrahentom gwarantując terminową realizację poleceń i nadzwyczaj konkurencyjne ceny. Szczegóły dotyczące propozycji dostępne są pod adresem
Kategoria:

Wszyscy wiemy czym jest transport i z czym dziedzina ta jest związana, czego dotyczy. Transport to nic innego, jak przemieszczanie się ludzi, towarów, rzeczy w przestrzeni. Ciągle gdzieś chodzimy, przemieszczamy się. Mamy potrzebę przewożenia różnorakich ładunków. Robimy to za pomocą odpowiednich środków transportu. Transport można dzielić na różne dziedziny. Nie obcy nam jest transport lądowy, transport wodny czy transport powietrzny. W zależności od sytuacji i możliwości wybieramy ten rodzaj transportu, który najbardziej nam odpowiada. A każdy z nas ma inne oczekiwania. Transportujemy przeróżne ładunki, mniejsze i większe, typowe i niestandardowe. Wymagamy, by zachowane były określone normy i zasady transportu.
P.U.H. TRANSPOL oferuje profesjonalne usługi transportowe z HDS na terenie kraju oraz zagranicy.
Kategoria:

Na rynku działa wiele firm specjalizujących się w przeprowadzkach. Jednak wiele z nich nie zapewni swoim klientom wystarczająco wysokiej jakości usług. dlatego postanowiliśmy otworzyć naszą firmę przeprowadzkową, która będzie świadczyć usługi przeprowadzkowe najwyższej jakości oraz w najniższej cenie! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl