Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
W obecnych czasach usługi zagospodarowani takich odpadów jak gruz sa wykonywane za pomocą transportu kontenerowego i sa niezastąpione przy budowach, rozbiórkach i remontach. Kontenery na gruz jest zestawiany na poziom terenu co ułatwia załadunek przede wszystkim ręczny. Spośród wielu zalet jest możliwość bieżącego sprzątania placu budowy, utrzymywania czystości oraz segregowania śmieci bezpośredniego co przekłada się na aspekty estetyczne. Współczesna technika pozwoliła wykonać odpowiednie urządzenia załadowcze do tych kontenerów co pozwala ustawić je w dowolnym miejscu i dowolnej pozycji.
Kontenery do gruzu w naszej ofercie maja pojemności od dwóch do siedmiu metrów sześciennych – są to pojemniki stalowe otwarte przystosowane do załadunku góra. Oprócz usług kontenerowego transportu odpadów budowlanych posiadamy w sprzedaży szeroka gamę asortymentu kruszyw i piasków, dowozimy je na budowy oraz wszystkim pozostałym podmiotom gospodarczym.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Clipper proponuje szeroki wachlarz usług jeżeli mowa o sprzątaniu zarówno biur jak i hal magazynowych. W portfolio naszym również niecodzienne zlecenia czyli jednorazowe doprowadzenie do porządku miejsc po imprezach kulturalnych, wydarzeniach sportowych. Odpowiednie doświadczenie oraz profesjonalna kadra pracowników to nasze atuty. Skorzystaj z propozycji firmy Clipper
Kategorie:

Data dodania: Jan 24, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma działa od 2008 r.
Nasze główne usługi to:

- transport drogowy,
- sprzedaż czarnoziemu i kruszyw,
- przetykanie rur
inspekcja rur kamerą, przetykanie i udrażnianie rur kanalizacyjnych, mycie rur metodą ciśnieniową, czyszczenie mechaniczne (spiralą ręczną lub elektryczną),,
- usługi asenizacyjne
czyszczenie zbiorników bezodpływowych., czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków, wywóz nieczystości płynnych.
Każde powierzone zlecenie wykonujemy precyzyjnie i nienagannie. Działamy 7 dni w tygodniu. Nasza siedziba mieści się w Gdowie, a obsługiwane miasta to: Dobczyce, Łapanów, Gdów, Kraków, Kłaj, Myślenice, Wieliczka, Bochnia.
Kategorie:

Data dodania: Jan 13, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wfar to przedsiębiorstwo oferujące wszechstronne czynności utrzymania czystości. Obszarem swojego funkcjonowania firma obejmuje okręg stolicy. Charakteryzuje się profesjonalizmem i dokładnością, terminowością i rzetelnością, jak również szerokim zakresem robót. Domeną przedsiębiorstwa jest sprzątanie biur w Warszawie, czy też na obszarze okolicznych miejscowości. Pracownicy przedsiębiorstwa to osoby z ogromnym doświadczeniem, jakie dodatkowo pracują z wykorzystaniem fachowego sprzętu oraz bezpiecznych środków chemicznych. Przedsiębiorstwo podejmuje się również sprzątania obiektów handlowych i usługowych, jak też i mycia framug.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doświadczona ekipa sprzątająca prowadzi swoje czynności dla interesantów z rejonu Warszawy i pobliskich okolic. Do przeprowadzanych czynności firma stosuje środki czystości, jakie przeznaczone są do stosownych rodzajów powierzchni. Dodatkowo gwarantuje również krótkie czasy realizacji, jak też pracuje na zlecenie dużych firm i instytucji. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się też wszechstronnymi usługami sprzątającymi hal produkcyjnych oraz magazynów. Zainteresowani mogą też firmie zlecić mycie okien. Sprawne Sprzątanie ma ponadto sprzyjające cenowo oferty abonamentowe dla firm i klientów indywidualnych.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Euro - Eko Sp. z o.o. z Mielca zaprasza do korzystania ze swoich usług. Od 2000 roku specjalizujemy się w usługach z zakresu gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Proponujemy: odbiór i przetwarzanie odpadów komunalnych, badania laboratoryjne, produkcję urządzeń i instalacji wykorzystywanych w zakresie mechanicznego przetwarzania odpadów, odbiór i przetwarzanie odpadów przemysłowych innych niż niebezpieczne i niebezpiecznych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co daje nam pewność wysokiej postaci wykonywanych przez nas usług. Na naszej stronie internetowej znajduje się więcej informacji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług kominiarskich zaświadczanych przez doświadczonego mistrza kominiarskiego z Błonia. Proponujemy Państwu opiekę nad spółdzielniami mieszkaniowymi- cykliczne sprawdzanie drożności przewodów kominowych oraz wentylacyjnych, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej. Możemy także zabezpieczyć przewody kominowe oraz wentylacyjne przed gniazdującymi ptakami. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Zapraszamy na naszą stronę internetową po bliższe wiadomości na temat naszej propozycji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W dużej mierze wyspecjalizowanej firmie „NOWISTA” można powierzyć zarówno dostarczanie bezpiecznych i skutecznych zbiorników do zbierania odpadów medycznych, farmaceutycznych, weterynaryjnych, kosmetycznych czy też wyeksploatowanej elektroniki, jak również pilny wywóz niechcianych artykułów do zneutralizowania w specjalistycznych, renomowanych stacjach przetwarzania odpadów niebezpiecznych. Firmie zawierzyły apteki, szpitale oraz kliniki, domy pomocy społecznej i hodowcy drobiu i inni. Jednostka działa na obszarze całego kraju. Więcej szczegółów dotyczących działania Pogotowia „NOWISTA” dostępnych jest na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę ECO-SERVICE, jaka od 1999 roku poleca swoje usługi. Jesteśmy zakładem utylizacji odpadów przemysłowych oraz w sposób bezpieczny i legalny je usuwamy. Mamy specjalistyczny przewóz: cysterny samozasysające, cysternę ADR do chemikaliów, wywrotki, hakowce na kontenery, plandeki, bramowce na kontenery, ładowarkę teleskopową i koparkę. Specjalizujemy się także w zbiórce, sortowaniu i belowaniu makulatury, folii i innych odpadów opakowaniowych. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzątanie nie jest wcale zajęciem prostym szczególnie, jeżeli jesteśmy właścicielami bardzo dużego lokalu. Jeśli więc praca porządkowa stała się dla ciebie przykrą koniecznością, należy skorzystać z fachowych usług firmy sprzątającej. Oczywiście na rynku jest wiele takich firm, lecz zawsze zanim wybierzemy sprawdźmy, jaką opinią cechują się w środowisku. Z całą pewnością najwyższym standardom usług odpowiada firma sprzątająca działająca na terenie Warszawy o nazwie All ? Clean. Jest to firma wyróżniająca się wielkim doświadczeniem, wysoką jakością usług, a także nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu sprzątanie nie stanowi już problemu.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl