Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
11
64915

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Nasza firma działa od 2008 r.
Nasze główne usługi to:

- transport drogowy,
- sprzedaż czarnoziemu i kruszyw,
- przetykanie rur
inspekcja rur kamerą, przetykanie i udrażnianie rur kanalizacyjnych, mycie rur metodą ciśnieniową, czyszczenie mechaniczne (spiralą ręczną lub elektryczną),,
- usługi asenizacyjne
czyszczenie zbiorników bezodpływowych., czyszczenie przydomowych oczyszczalni ścieków, wywóz nieczystości płynnych.
Każde powierzone zlecenie wykonujemy precyzyjnie i nienagannie. Działamy 7 dni w tygodniu. Nasza siedziba mieści się w Gdowie, a obsługiwane miasta to: Dobczyce, Łapanów, Gdów, Kraków, Kłaj, Myślenice, Wieliczka, Bochnia.
Kategorie:

Data dodania: Jan 13, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wfar to przedsiębiorstwo oferujące wszechstronne czynności utrzymania czystości. Obszarem swojego funkcjonowania firma obejmuje okręg stolicy. Charakteryzuje się profesjonalizmem i dokładnością, terminowością i rzetelnością, jak również szerokim zakresem robót. Domeną przedsiębiorstwa jest sprzątanie biur w Warszawie, czy też na obszarze okolicznych miejscowości. Pracownicy przedsiębiorstwa to osoby z ogromnym doświadczeniem, jakie dodatkowo pracują z wykorzystaniem fachowego sprzętu oraz bezpiecznych środków chemicznych. Przedsiębiorstwo podejmuje się również sprzątania obiektów handlowych i usługowych, jak też i mycia framug.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doświadczona ekipa sprzątająca prowadzi swoje czynności dla interesantów z rejonu Warszawy i pobliskich okolic. Do przeprowadzanych czynności firma stosuje środki czystości, jakie przeznaczone są do stosownych rodzajów powierzchni. Dodatkowo gwarantuje również krótkie czasy realizacji, jak też pracuje na zlecenie dużych firm i instytucji. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się też wszechstronnymi usługami sprzątającymi hal produkcyjnych oraz magazynów. Zainteresowani mogą też firmie zlecić mycie okien. Sprawne Sprzątanie ma ponadto sprzyjające cenowo oferty abonamentowe dla firm i klientów indywidualnych.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Euro - Eko Sp. z o.o. z Mielca zaprasza do korzystania ze swoich usług. Od 2000 roku specjalizujemy się w usługach z zakresu gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Proponujemy: odbiór i przetwarzanie odpadów komunalnych, badania laboratoryjne, produkcję urządzeń i instalacji wykorzystywanych w zakresie mechanicznego przetwarzania odpadów, odbiór i przetwarzanie odpadów przemysłowych innych niż niebezpieczne i niebezpiecznych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co daje nam pewność wysokiej postaci wykonywanych przez nas usług. Na naszej stronie internetowej znajduje się więcej informacji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług kominiarskich zaświadczanych przez doświadczonego mistrza kominiarskiego z Błonia. Proponujemy Państwu opiekę nad spółdzielniami mieszkaniowymi- cykliczne sprawdzanie drożności przewodów kominowych oraz wentylacyjnych, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej. Możemy także zabezpieczyć przewody kominowe oraz wentylacyjne przed gniazdującymi ptakami. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Zapraszamy na naszą stronę internetową po bliższe wiadomości na temat naszej propozycji.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W dużej mierze wyspecjalizowanej firmie „NOWISTA” można powierzyć zarówno dostarczanie bezpiecznych i skutecznych zbiorników do zbierania odpadów medycznych, farmaceutycznych, weterynaryjnych, kosmetycznych czy też wyeksploatowanej elektroniki, jak również pilny wywóz niechcianych artykułów do zneutralizowania w specjalistycznych, renomowanych stacjach przetwarzania odpadów niebezpiecznych. Firmie zawierzyły apteki, szpitale oraz kliniki, domy pomocy społecznej i hodowcy drobiu i inni. Jednostka działa na obszarze całego kraju. Więcej szczegółów dotyczących działania Pogotowia „NOWISTA” dostępnych jest na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę ECO-SERVICE, jaka od 1999 roku poleca swoje usługi. Jesteśmy zakładem utylizacji odpadów przemysłowych oraz w sposób bezpieczny i legalny je usuwamy. Mamy specjalistyczny przewóz: cysterny samozasysające, cysternę ADR do chemikaliów, wywrotki, hakowce na kontenery, plandeki, bramowce na kontenery, ładowarkę teleskopową i koparkę. Specjalizujemy się także w zbiórce, sortowaniu i belowaniu makulatury, folii i innych odpadów opakowaniowych. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzątanie nie jest wcale zajęciem prostym szczególnie, jeżeli jesteśmy właścicielami bardzo dużego lokalu. Jeśli więc praca porządkowa stała się dla ciebie przykrą koniecznością, należy skorzystać z fachowych usług firmy sprzątającej. Oczywiście na rynku jest wiele takich firm, lecz zawsze zanim wybierzemy sprawdźmy, jaką opinią cechują się w środowisku. Z całą pewnością najwyższym standardom usług odpowiada firma sprzątająca działająca na terenie Warszawy o nazwie All ? Clean. Jest to firma wyróżniająca się wielkim doświadczeniem, wysoką jakością usług, a także nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu sprzątanie nie stanowi już problemu.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

VEXTRA świadczy tylko specjalistyczne usługi: mycie okien i szyb w mieście Warszawa.
Zajmujemy się myciem okien wszystkich rodzajów w ramach drewnianych, aluminiowych i plastikowych, a także na wszystkich wysokościach.
Okna niedostępne z poziomu posadzki myjemy używając różnorodnych typów drabin, technik linowych (alpinistyczne mycie okien), oraz dodatkowo wykorzystując podnośnik koszowy o zasięgu 20m.
Nie licząc okien myjemy zarówno przeszklenia, szyby, witryny, oranżerie, fasady i elewacje.
Ponadto udostępniamy naszą zwyżkę wraz z doświadczonym operatorem dla innych podmiotów bądź osób prywatnych.
Wykorzystując podnośnik koszowy realizujemy mnóstwo usług z jego zastosowaniem, na przykład: mycie szyb czy fasad, prac konserwacyjnych, ścinania drzew czy ucinania gałęzi.
Nie licząc mycia fasad i usług wykonywanych zwyżką realizujemy mnóstwo innych specjalistycznych usług, jak np. czyszczenie wykładzin dywanowych, czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerki meblowej (sofy, fotele wypoczynkowe, krzesła, i wiele innych), pranie tapicerek samochodowych.
W naszej ofercie jest także usługa prania żaluzji poziomych i prania żaluzji verticali - usługi wykonywane przy użyciu myjki ultradźwiękowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Clean24h to profesjonalne usługi czyszczenia i konserwacji sprzętu produkcyjnego bez problemów typowych dla tradycyjnych technologii. Oferujemy mycie, czyszczenie i konserwację z zastosowaniem nowoczesnej technologii mycia suchą parą pod wysokim ciśnieniem, bez ścieków, nadmiernej wilgoci i agresywnych detergentów. Gwarantujemy dokładne czyszczenie i konserwację maszyn przemysłowych, linii produkcyjnych, suwnic, wózków widłowych, podestów, żurawi i pozostałych UTB przed odbiorami UDT oraz jako element konserwacji urządzeń.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl