Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64964

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Plandeki

Wpisy
Sortowanie :
Firma Bulzacki M. zajmuje się profesjonalną produkcją oraz sprzedażą najwyższej jakości plandek, mających zastosowanie w wielu różnych branżach. Swoją działalność prowadzi od 2005 roku ciągle wzbogacając swoje umiejętności oraz poszerzając asortyment produktów i usług. Podstawowym zadaniem dla firmy jest satysfakcja klientów, dlatego tak ogromną wagę przywiązuje do rzetelnej obsługi, terminowych realizacji oraz przystępnej ceny. Tak aby być na bieżąco personel firmy regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach dotyczących najnowszych technologii i kierunków w branży. Dla jeszcze większej skuteczności firma nawiązała współpracę z wiodącym na rynku producentem naczep BODEX. Proponowane przez firmę plandeki mają wykorzystanie jako naczepy burtowe, dachy do naczep, przyczepy samochodowe, myjnie, namioty, altany, zasłony, kotary, banery i pokrowce na jachty i dużo innych. Klientami firmy są nabywcy indywidualni i instytucje z województwa łódzkiego. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 10, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma zajmuje się produkcją plandek do wszelkiego typu pojazdów ciężarowych, dostawczych, przyczepek. Zajmujemy się również produkcją plandek o nietypowych wymiarach. Realizujemy reklamy na bannerach i plandekach samochodów. Naprawa plandek. Dodatkowo zajmujemy się zabudową przyczep. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w tej branży.
Kategorie:

Data dodania: Nov 7, 2008 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę. Począwszy od standardowych auto-zabudów do niestandardowych opcji zabudowania samochodów dostawczych, naczep i przyczep.

Oferujemy zabudowy skrzyniowe, wywrotkowe, konstrukcje plandekowe jak również burty, podesty, najazdy i wiele innych.
Kategorie:

Data dodania: Nov 7, 2008 Wejść: 7 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Magomet istnieje od 2000 roku i zajmuje się sprzedażą opakowań, rękawic, obuwia roboczego oraz odzieży roboczej. Towar wysyłamy na cały kraj. Nasz asortyment zwiększa się by zaspokoić oczekiwania klientów. Szeroki wybór, niskie ceny. Zapraszamy na naszą stronę!
Kategorie:

Data dodania: Sep 22, 2008 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Druk reklama Kraków, drukarnia wielkoformatowowa,druk solwentowy,wydruki wielkoformatowe,druk cyfrowy,reklama na pojazdach, reklamy na plandekach,konstrukcje reklamowe,banery reklamowe,siatki mesh,systemy wystawiennicze.

Produkcja reklamowa od A do Zet.
Kompleksowa obsługa reklamowa Firm.

Projektujemy - wykonujemy - montujemy.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2008 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Relpal, Ostrów Mazowiecka - palety. Transport, produkcja, recykling i skup palet. Wszystko w jednym miejscu - zapraszamy. Relpal, Ostrów Mazowiecka - palety. Transport, produkcja, recykling i skup palet. Wszystko w jednym miejscu - zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2008 Wejść: 5 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wynajem namiotów, hal namiotowych, namioty weselne, namioty bankietowe, namioty imprezowe, podesty sceniczne, wyposażenie namiotów...
www.namioty.com
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2007 Wejść: 113 Ranking: 0.00 Głosów: 0
Hot

Komentarze Ranking

Specjalizacja: plandeki budowlane, plandeki do rusztowań, plandeki samochodowe, płachty budowlane, płachty magazynowe, wszelkiego rodzaju zadaszenia plandekowe i namiotowe, banery reklamowe na tkaninach plandekowych
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2007 Wejść: 10 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalizacja: plandeki budowlane, plandeki do rusztowań, plandeki samochodowe, płachty budowlane, płachty magazynowe, wszelkiego rodzaju zadaszenia plandekowe i namiotowe, banery reklamowe na tkaninach plandekowych
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2007 Wejść: 9 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Namioty typu EXPRES są idealnym rozwiązaniem dla firm chcących szybko i skutecznie przedstawić swoją ofertę pod zadaszeniem, które jednocześnie będzie spełniało funkcje reklamowe.
Krótki czas rozłożenia namiotu (ok 25 min.) a także niewielkie rozmiary konstrukcji po jej złożeniu (ok 155x40x40cm) powodują, że namiot typu EXPRES może być zabrany w praktycznie każde miejsce, gdzie ma być przeprowadzona prezentacja firmy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2007 Wejść: 21 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl