Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20356
415
2
64870

Euro Shipping Sp. z o.o. Spedycja Kontenerowa


 
Opis Oferujemy i realizujemy kompleksowa obsluge transportowo-spedycyjna i logistyczna ladunkow w eksporcie oraz imporcie droga morska do i ze wszystkich portow swiata. Aranzujemy frachty kontenerowe, drobnicowe.
Zapewniamy odwozy kontenerowe i drobnicowe, magazynowanie, odprawy celne oraz ubezpieczenia ladunkow. Sluzymy poradnictwem spedycyjno-transportowym.

 

Słowa kluczowe spedycja   transport   kontener
Url http://www.euro-shipping.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Spedycja
Firmy wg branż > Transport
Data wpisu May 26, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Spedycja
Oferujemy i realizujemy kompleksowa obsluge transportowo-spedycyjna i logistyczna ladunkow w eksporcie oraz imporcie droga morska do i ze wszystkich portow swiata. Aranzujemy frachty kontenerowe, drobnicowe.
Zapewniamy odwozy kontenerowe i drobnicowe, magazynowanie, odprawy celne oraz ubezpieczenia ladunkow. Sluzymy poradnictwem spedycyjno-transportowym.
Kategoria:

Jako firma transportowa zajmująca się głównie przeprowadzkami całych pomieszczeń, biur czy dużych kompleksów magazynów zajmujemy się również utylizacją mebli oraz dokumentów firmowych które już są zbędne. W przypadku mebli przyjmujemy meble biurowe, nadających się do użytku za darmo jednak meble już niszczone utylizujemy za dodatkową opłatą. Posiadamy fachowców którzy zapakują twoje meble i dokumenty i rozpakuje na miejscu. Kompleksowa przeprowadzka to coś co wyróżnia naszą firmę.
Kategoria:

Pewu to firma transportowo-spedycyjna z siedzibą w Piasecznie k. Warszawy. Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. PeWu to pewny i skuteczny partner, któremu możesz bez obaw powierzyć swój ładunek. Transport szybko, tanio i rzetelnie. Jeżeli przewóz to tylko z PeWu. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym oraz do odwiedzenia naszej strony http://pewu.eu.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania z ofertą firmy suret, w której znajdziecie Państwo kompleksowe usługi związane z relokacją maszyn przemysłowych. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia i terminowe wykonanie prac, a dodatkowo posiadamy odpowiednie zaplecze logistyczne umożliwiające bezpieczny załadunek i transport maszyn. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb.
Kategoria:

Dystrybucja, Magazynowanie, Transport - Warszawa, Pruszków. Kompleksowa obsługa logistyczna, wynajem magazynu, konfekcjonowanie, magazynowanie artykułów, materiałów reklamowych. Nowoczesny magazyn, duże powierzchnie magazynowe, logistyka i zarządzanie logistyczne. Firma logistyczna zaprasza - dystrybucja, logistyka, transport i outsourcing.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl