Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64773

Euro Shipping Sp. z o.o. Spedycja Kontenerowa


 
Opis Oferujemy i realizujemy kompleksowa obsluge transportowo-spedycyjna i logistyczna ladunkow w eksporcie oraz imporcie droga morska do i ze wszystkich portow swiata. Aranzujemy frachty kontenerowe, drobnicowe.
Zapewniamy odwozy kontenerowe i drobnicowe, magazynowanie, odprawy celne oraz ubezpieczenia ladunkow. Sluzymy poradnictwem spedycyjno-transportowym.

 

Słowa kluczowe spedycja   transport   kontener
Url http://www.euro-shipping.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Spedycja
Firmy wg branż > Transport
Data wpisu May 26, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Spedycja
Największy polski spedytor, jakim jest firma Hartwig, pomyślnie przeszedł transformację od państwowej firmy do prywatnej, nie utraciwszy polskiego właścicielstwa. Jest to ewenement, bo tak się składa, że poszczególne rządy wolą sprzedawać państwowe firmy, państwowym, ale zagranicznym. Tak było z bantami, telekomunikacją i innymi. Hartwig świadczy usługi w swojej koronnej specjalności, czyli spedycji morskiej, ale również w drogowej i lotniczej. Nie ogranicza się tylko do spedycji, ale oferuje również organizację przewozów i pełną logistyką.
Kategoria:

Oferujemy i realizujemy kompleksowa obsluge transportowo-spedycyjna i logistyczna ladunkow w eksporcie oraz imporcie droga morska do i ze wszystkich portow swiata. Aranzujemy frachty kontenerowe, drobnicowe.
Zapewniamy odwozy kontenerowe i drobnicowe, magazynowanie, odprawy celne oraz ubezpieczenia ladunkow. Sluzymy poradnictwem spedycyjno-transportowym.
Kategoria:

Pewu to firma transportowo-spedycyjna z siedzibą w Piasecznie k. Warszawy. Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. PeWu to pewny i skuteczny partner, któremu możesz bez obaw powierzyć swój ładunek. Transport szybko, tanio i rzetelnie. Jeżeli przewóz to tylko z PeWu. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym oraz do odwiedzenia naszej strony http://pewu.eu.
Kategoria:

Koty rasowe z Blue Dolls - hodowla kotów rasa Ragdoll Warszawa. Kot z rodowodem - kocięta Ragdoll żyją w domowym i przyjaznym środowisku. Informacje o hodowli kotów, galeria, aktualności. Zainteresowanych zapraszamy po kocięta Ragdoll Cattery - Poland kittens, hodowla Ragdoll Warszawa, woj. mazowieckie. Kot z rodowodem od Blue Dolls - hodowla kotów rasa Ragdoll Warszawa. Koty rasowe i Kocięta Ragdoll żyją w domowym i przyjaznym środowisku. Informacje o hodowli kotów, galeria, aktualności. Zainteresowanych zapraszamy po kocięta Ragdoll Cattery Poland - hodowla Ragdoll Warszawa, mazowieckie.
Kategoria:

Dobra logistyka jest kluczem do sprawnego transportu, o czym doskonale wie firma 7R Solution. W jej rozbudowanej ofercie klienci znajdą między innymi prawie 9000 miejsc paletowych w gdańskiej hali magazynowej. Firma posiada również wiele miejsc paletowych w drugiej hali która znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Magazyny 7R Solution wyposażone są między innymi w systemy regałów wysokiego składowania, czy też profesjonalny system IT pozwalający na sprawne zarządzanie gospodarką magazynową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl