Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

Euro Shipping Sp. z o.o. Spedycja Kontenerowa


 
Opis Oferujemy i realizujemy kompleksowa obsluge transportowo-spedycyjna i logistyczna ladunkow w eksporcie oraz imporcie droga morska do i ze wszystkich portow swiata. Aranzujemy frachty kontenerowe, drobnicowe.
Zapewniamy odwozy kontenerowe i drobnicowe, magazynowanie, odprawy celne oraz ubezpieczenia ladunkow. Sluzymy poradnictwem spedycyjno-transportowym.

 

Słowa kluczowe spedycja   transport   kontener
Url http://www.euro-shipping.com.pl
Kategorie Firmy wg branż > Spedycja
Firmy wg branż > Transport
Data wpisu May 26, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Spedycja
Agencja celna Łódź Logisped oferuje Państwu współpracę w zakresie usług transportowych oraz celnych na terenie Europy. Transporty realizowane poza Unię Europejską będą miały zapewnioną odprawę celno importową lub eksportową w naszej agencji celnej w Łodzi. Gwarantujemy kompleksową i rzetelną obsługę celną naszych klientów.Oferuje swoim klientom profesjonalne usługi celne w wielu sieciach, jak chociażby w portach lotniczych, morskich oraz przy wewnętrznych Urzędach Celnych w Łodzi i wielu innych miastach w kraju. Korzystając z obsługi celnej oszczędzamy zwłaszcza na czasie, ponieważ realizują one odprawy celne z zastosowaniem procedury uproszczonej. Korzyścią z jej stosowania jest ograniczenie czasu trwania odpraw, ponieważ przeprowadza się ją bez udziału urzędu celnego. Procedura uproszczona to także łatwiejsze sposoby rozliczeń. Dużym ułatwieniem we wszelkich procedurach celnych jest skład celny, czyli miejsce uznane przez organ celny i podlegające ich kontroli, w którym towary mogą być składowane zgodnie z ustalonymi warunkami.
Kategoria:

Firma NEOPAK zajmuje się dystrybucją produktów pakowych, w tym przede wszystkim kopert bąbelkowych. Dzięki otworzeniu swojej nowej platformy NEOPAK daje dziś możliwość zakupu swoich produktów również za pośrednictwem strony www. Są na niej dostępne koperty bąbelkowe, które można nabywać zarówno w ilościach hurtowych jak i detalicznych. Ceny w obu przypadkach z pewnością zachęcają do zakupów.
Kategoria:

Firma Tornar z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się w zapewnianiu usług związanych ze spedycją. Aby sprostać oczekiwaniom ludzi firma oferuje wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy dopasują ofertę do Państwa potrzeb, jak również doświadczonych kierowców, którzy dbają o jakość i punktualność usługi transportowej. Dzięki firmie Tornar możesz przewozić towar za naprawdę niską cenę! Zapraszamy.
Kategoria:

Największy polski spedytor, jakim jest firma Hartwig, pomyślnie przeszedł transformację od państwowej firmy do prywatnej, nie utraciwszy polskiego właścicielstwa. Jest to ewenement, bo tak się składa, że poszczególne rządy wolą sprzedawać państwowe firmy, państwowym, ale zagranicznym. Tak było z bantami, telekomunikacją i innymi. Hartwig świadczy usługi w swojej koronnej specjalności, czyli spedycji morskiej, ale również w drogowej i lotniczej. Nie ogranicza się tylko do spedycji, ale oferuje również organizację przewozów i pełną logistyką.
Kategoria:

Nasza firma istnieje na Polskim rynku od wielu lat zajmujemy się przewozem i transportem na terenie całej unii Europejskiej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oferujemy przewozy transportowe po niewiarygodnie niskich cenach. Każdy kto jest chętny może już dziś odwiedzić naszą stronę internetową przygotowaną z myślą i klientach uzyskać dalsze informacje dotyczące transportu oraz uzyskania kontaktu z naszym doradcą serdecznie zapraszamy!!!.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl