Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

DR KLAUDIUSZ ROJEK Tani dentysta Olsztyn


 
Opis Wypatrujecie Państwo w Olsztynie kompetentnego gabinetu, jaki specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i endodoncji - zapraszamy do skorzystania z usług Pracowni Stomatologicznej którą kieruje Dr Klaudiusz Rojek. Dr Rojek to uznany w specjalności stomatologicznej profesjonalista, cieszący się uznaniem i zaufaniem, o czym świadczy fakt, iż w latach 2005-2009 pełnił funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w Olsztynie, a dziś zasiada w jego Zarządzie. W naszej Pracowni stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług. Zwieńczony powodzeniem zabieg oraz satysfakcja pacjenta to dla nas najogromniejsza nagroda. Gwarantujemy przyjacielską atmosferę, pełen komfort, bezpieczeństwo oraz dyskrecję. Więcej o nas na stronie internetowej:

 

Słowa kluczowe Dentysta Olsztyn   Dobry dentysta Olsztyn   Gabinet stomatologiczny Olsztyn   Gabinet dentystyczny Olsztyn   Stomatolog Olsztyn   Tani dentysta Olsztyn   Zdrowe zęby Olsztyn
Url http://rojekdental.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu May 21, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Jeżeli szukasz w Internecie zaufanego sklepu z kosmetykami, to Top Drogeria spełni Twoje oczekiwania. Dobry kosmetyk to świetny pomysł na prezent, z którego ucieszy się każda kobieta. Znajdziesz u nas szeroki wybór kosmetyków do makijażu, kremy i serum do pielęgnacji twarzy, balsamy i mleczka do ciała. Dodatkowo posiadamy dużą gamę zapachów dla kobiet i mężczyzn – perfumy i wody toaletowe. Kierujemy także naszą ofertę do salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych. Dla wiernych idei eco stworzyliśmy dział produktów naturalnych. Współpracujemy z dostawcami najlepszych marek i możemy zaoferować atrakcyjne warunki zakupu.
Kategoria:

W Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Jędrzejowie leczeni są pacjenci zamieszkujący na terenie miasta, gminy, a także spoza niej. Usługi medyczne dotyczą m.in. bezpłatnej opieki zdrowotnej lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki, rehabilitacji oraz działań w obszarze ginekologii i położnictwa. Struktura placówki to: dwie miejskie przychodnie, pracownia cytologiczna, poradnia ginekologiczna, gabinet fizjoterapii, dwa wiejskie ośrodki w Rakowie oraz Prząsławiu, jak również gabinety w szkołach znajdujących się na obszarze Jędrzejowa. ZOZ wyposażono także w pracownię RTG oraz laboratorium medyczne. Wszelkie usługi medyczne są świadczone w oparciu o podpisane umowy ze Świętokrzyskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. Więcej informacji dotyczących działalności ZOZ znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

W propozycji Psychologicznego Ośrodka Diagnozy, Terapii i Rozwoju Osobowości kierowanego przez dra Wojciecha Ożarowskiego odnajdą Państwo obszerną propozycję usług z dziedziny psychologii stosowanej. Siedziba ośrodka mieści się w Grudziądzu. Początkowe spotkanie z psychologiem lub psychoterapeutą ma charakter konsultacji z pacjentem, która sprzyja poznaniu sytuacji życiowej oraz przypadłości zgłaszającej się osoby. Dzięki temu możemy wybrać nadający się rodzaj pomocy psychologicznej. Nasi personel to doświadczeni psycholodzy i psychoterapeuci. Zapewniamy Państwu fachową i doświadczoną troskę. Naszą gwarancją jest także ogrom zadowolonych pacjentów, nie tylko z województwa kujawsko-pomorskiego, ale i województw ościennych. Więcej informacji oraz pełna oferta ośrodka mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

Centrum Rehabilitacji VitalMed w Jerzmanowicach to w pełni przyjazna i nowoczesna placówka. Nasza kadrę tworzą specjaliści terapeuci, którzy z powodzeniem realizują terapie oparte o najnowsze zalecenia i osiągnięcia medycyny. Krótki czas oczekiwania to atut naszej placówki, co jest szczególnie ważne dla pacjenta bólowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Proponujemy specjalistyczne leczenie problemów neurologicznych u dzieci, leczenie problemów ortopedycznych, neurologopedycznych i logopedycznych. Zajmujemy się również leczeniem wrodzonych i nabytych schorzeń narządu ruchu. Zapraszamy!
Kategoria:

Muzyka relaksacyjna i terapeutyczna zwolniona z opłat ZAiKS, SPAW,STOART! Profesjonalna muzyka tła do gabinetów kosmetycznych, restauracji czy hoteli. Muzyak idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie dobro klienta jest najważniejsze. Repertuar VTM mieści się w szeroko pojętej kategorii muzyki relaksacyjnej i wellness. Muzyka jest spokojna, ale nie monotonna. Relaksuje, ale nie usypia, tworzy raczej przyjazną i sympatyczna atmosferę, sprzyjającą kontaktom międzyludzkim.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl