Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
1
65120

DR KLAUDIUSZ ROJEK Tani dentysta Olsztyn


 
Opis Wypatrujecie Państwo w Olsztynie kompetentnego gabinetu, jaki specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i endodoncji - zapraszamy do skorzystania z usług Pracowni Stomatologicznej którą kieruje Dr Klaudiusz Rojek. Dr Rojek to uznany w specjalności stomatologicznej profesjonalista, cieszący się uznaniem i zaufaniem, o czym świadczy fakt, iż w latach 2005-2009 pełnił funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w Olsztynie, a dziś zasiada w jego Zarządzie. W naszej Pracowni stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług. Zwieńczony powodzeniem zabieg oraz satysfakcja pacjenta to dla nas najogromniejsza nagroda. Gwarantujemy przyjacielską atmosferę, pełen komfort, bezpieczeństwo oraz dyskrecję. Więcej o nas na stronie internetowej:

 

Słowa kluczowe Dentysta Olsztyn   Dobry dentysta Olsztyn   Gabinet stomatologiczny Olsztyn   Gabinet dentystyczny Olsztyn   Stomatolog Olsztyn   Tani dentysta Olsztyn   Zdrowe zęby Olsztyn
Url http://rojekdental.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu May 21, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Wrocławski Ośrodek Terapii Uzależnień „Droga Do Domu” jest prywatną kliniką leczenia uzależnień, który utrzymuje klimat rodzinnego ciepła i tworzy optymalne warunki leczenia w zakresie przytulnych pokoi z łazienkami, terapii grupowej w kameralnych, max. 10 osobowych zespołach. Gwarantujemy domową kuchnię oraz całodobową opiekę medyczną i terapeutyczną. Współpracujemy z lekarzem psychiatrą, psychologiem, internistą. W ramach oferty przeprowadzamy detoks, terapię podstawową oraz warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia rekreacyjne. Skontaktuj się z nami - wskażemy Ci słuszną drogę.
Kategoria:

Gabinet poradnictwa psychologicznego w Łodzi. Jeśli szukasz psychologa w Łodzi, który pomoże Ci rozwiązać problemy, z którymi nie dajesz sobie rady, nie mogłeś trafić lepiej. Praca z psychologiem pozwala na wspólne poszukiwanie jak najkorzystniejszego rozwiązania problemów, poszukiwania ich źródeł, by następnie się ich pozbyć. Oferta: Porada psychologiczna, Konsultacja psychologiczna, Terapia indywidualna, Terapia małżeństw i par, Terapia rodzinna.Psycholog Łódź zaprasza jeśli tylko czujesz potrzebę rozmowy czy rozprawienia się z nurtującymi Cię problemami.
Kategoria:

NZOZ Specmed z siedzibą w Nowym Targu to placówka w której oferowane są usługi z zakresu okulistyki zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. W ofercie oprócz leczenia zachowawczego i chirurgicznego znalazła się laseroterapia. Pacjentom pomaga się w doborze stosownych szkieł i soczewek, a także wykonuje się autokeratorefraktometrię i gonioskopię. Leczone są schorzenia w postaci zaćmy, jaskry, czy zwyrodnieniowych zmian związanych z wiekiem - AMD, a także zaburzenia układu łzowego. Pacjenci kwalifikowani są także na zabiegi witreoretinalne. Szczegółowe informacje związane z działalnością NZOZ dostępne są na witrynie internetowej.
Kategoria:

Serwis o tarczycy. Znajdą w nim Państwo fachowe treści dotyczące niedoczynności oraz nadczynności tarczycy a także chorób bezpośrednio z nimi związanych, takich jak wole obojętne czy rak tarczycy. Niezbędne informacje znajdą tu również kobiety w ciąży, które dowiedzą się, jak zaburzenia tarczycy wpływają na rozwój płodu i jakie zagrożenie stwarza nieleczona tarczyca. Przeczytaj już teraz i nie pozwól, by choroba tarczycy zawładnęła Twoim organizmem.
Kategoria:

Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji w Katowicach jest doskonale wyposażoną w sprzęt oraz pracowników kliniką leczącą dzieci. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało najlepszą opiekę dentystyczną musisz się z nami skontaktować. Dbamy o dobre samopoczucie odwiedzających nas pacjentów, dlatego też chętnie poddają się one leczeniu i nie boją się go. Co więcej z chęcią wracają w nasze progi. Profilaktyka wykonywana w tym miejscu pozwala na fachowe podejście do każdego z pacjentów oraz wykrywanie wad zgryzu lub też ubytków w zębach. Stosowane przez nas metody zmniejszają ból podczas leczenia bądź sprawiają, że staje się ono prawie zupełnie bezbolesne. Zapraszamy na naszą stronę internetową:
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl