Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
11
66357

Przeprowadzki Kraków


 
Opis KING-Transport - Przeprowadzki Kraków świadczy specjalistyczne usługi transportowe, transport mebli, przeprowadzki instytucji państwowych. Firma posiada duże doświadczenie w transporcie nie tylko w przypadku przeprowadzek prywatnych mieszkań, ale również w przypadku przeprowadzek biur i firm. Posiadamy odpowiedni sprzęt i zabezpieczenia, ponad to każda nasz a usługa jest ubezpieczona. Świadczymy usługi transportowe na terenie Krakowa, województwa małopolskiego i na terenie całej Polski.

 

Słowa kluczowe Przeprowadzki Kraków   Transport Kraków   utylizacja Kraków   niszczenie dokumentów Kraków   tanie przeprowadzki Kraków
Url http://www.king-przeprowadzki.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Apr 1, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Firma Trans-Speed Transport Katowice istnieje od 1996 roku. Świadczy kompleksowe usługi transportowe do 1,5 t na terenie Katowic, Śląska.
Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy rzetelność, bezpieczeństwo, umiarkowane ceny.
Firma Trans-Speed przeprowadzki Katowice
Świadczy kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów, firm na terenie Katowic, Śląska, Zagłębia i całej Polski.
Firma Trans-Speed świadczy również usługi w zakresie:
likwidacji mieszkań, Wywozu mebli, ogólnie zbędnych przedmiotów. Oferta skierowana jest do osób które kupiły, sprzedają, dostały w spadku dom, mieszkanie, lub muszą zdać lokal z powodu śmierci krewnego .
W lokalu znajdują się stare niepotrzebne meble, ubrania, wyposażenie. Nasi pracownicy Zdemontują, spakują, wyniosą, przetransportują na wysypisko.
Oferta utylizacji jest również adresowana do firm czy instytucji państwowych, które wymieniają swoje meble na nowe.
W przypadku usługi utylizacji wystawiamy kartę przekazania odpadu.
Na wszystkie nasze usługi wystawiamy fakturę vat.
ZLEĆ TO NAM, POZBĄDŹ SIĘ PROBLEMU
TEL. 502-793-392
Kategoria:

Propozycja firmy Landpol Sp. z o.o. ze Świdnicy łączy transport i spedycję różnego typu towarów w tym kruszyw, węgla kamiennego, materiałów sypkich oraz paliw płynnych. Nasza propozycja adresowana jest głównie do firm z dziedziny budowlanej. Dla stałych klientów oferujemy nader atrakcyjne warunki współpracy. Warto dodać, że dostarczamy kruszywa takie jak tłuczeń, mieszankę, kliniec bezpośrednio na plac budowy, dokonując przeładunku z wagonów kolejowych na samochody. Landpol Sp. z o.o. funkcjonuje też aktywnie na rynku nieruchomości, pośrednicząc w zakupie i sprzedaży domów, obiektów przemysłowych i komercyjnych oraz działek budowlanych. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą na stronie internetowej.
Kategoria:

Gwarantujemy bezpieczny i szybki przewóz osób pod wskazany adres na teren Niemiec, Belgii oraz Holandii. Jeśli potrzebujesz wynająć busa to również Ci w tym pomożemy. Oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni sprawne, komfortowe i nowoczesne pojazdy wyposażone w systemy DVD, bezprzewodowy Internet a także klimatyzację. Zapraszamy do nawiązania współpracy.
Kategoria:

Skup Aut Trójmiasto, woj. pomorskie - wypłacamy gotówkę bez dodatkowych formalności. Skup samochodów powypadkowych, powypadkowych, uszkodzonych, sprawnych i niesprawnych za gotówkę od firm i osób prywatnych - skup samochodów Gdańsk, Sopot, Gdynia, Wejherowo, Reda, Rumia, Słupsk, Malbork, Tczew, Kwidzyń i Lębork. Sprzedam auto niezależnie od ich stanu - zapraszamy. Interesują nas sprawne w dobrym stanie technicznym, niesprawne, uszkodzone i rozbite, osobowe i dostawcze, zaniedbane i niesprawne, z kratka, Angliki, po taxi, bez przeglądu, ubezpieczenia, do rejestracji. Samochody uszkodzone odbieramy lawetą na własny koszt - nacisk Kładziemy na uczciwość, rzetelność, jasne i przejrzyste zasady. Zapraszamy - Skup aut Gdynia, Gdańsk.
Kategoria:

Firma GARDO istnieje na rynku transportowym od 1998 roku. Świadczymy usługi w zakresie przewozu towarów samochodami dostawczymi głównie na terenie Polski. Nasza oferta to najwyższej jakości usługi nieustannie dostosowywane do Państwa potrzeb.

Zapewniamy:
przewóz materiałów niebezpiecznych ADR,
operatywność kierowców,
rzetelne wykonywanie usług,
dyspozycyjność,
punktualność i szybkość,
solidność i bezpieczeństwo,
fachowość i terminowość,
doświadczenie w transporcie towarów do hipermarketów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl