Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343

Nieruchomości Bydgoszcz Mieszkania


 
Opis Pośrednictwo i obrót Nieruchomości Bydgoszcz Śródmiejskie Bulwary. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami, właściciel biura posiada licencję zawodową nr 516. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Od roku 1995 jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników Pomorza i Kujaw, a od roku 2000 komputerowej sieci biur nieruchomości NESTOR.

 

Słowa kluczowe Mieszkania   mieszkanie   Domy   Działki   Kupno   sprzedaz   obrot   Nieruchomość na sprzedaż   Nieruchomość
Url http://www.bulwary.com.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Firmy wg branż > Nieruchomości
Data wpisu Mar 27, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
BazaBiur.pl to ogólnopolski portal z ofertą biur na wynajem. Specjalizujemy się w największych biurowcach, oferując naszym Klientom jedynie sprawdzone biura, o wysokim komforcie oraz prestiżowej lokalizacji. Posiadamy również szereg dodatkowych usług, wspierających przy wynajmie i urządzaniu biura. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi Konsultantami.
Kategoria:

Firma nasza jest biurem nieruchomości zajmującym się pośredniczeniem w obrocie nieruchomościami na terenie Warszawy i okolic. Agencja działa na rynku od 2003r. Zakres działań biura obejmuje pośredniczenie w sprzedaży, kupnie, wynajmie. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami nieruchomości, tj. mieszkaniami, domami, działkami, lokalami użytkowymi oraz powierzchniami biurowymi.
Kategoria:

ILS Nieruchomości - atrakcyjne ceny, profesjonalna i kompleksowa obsługa, tysiące bezkonkurencyjnych ofert z całej Polski, słonecznej Bułgarii i nie tylko...
ZAPRASZAMY - w ofercie: apartamenty, mieszkania, działki, domy, lokale, obiekty i wiele innych.
ILS Nieruchomości to bezpieczeństwo spełnianych marzeń, zaś Bułgaria lepsza niż giełda.
Kategoria:

Biuro projektowe z Warszawy - Tryboń PPI - zapoczątkowało niedawno swoją działalność jako deweloper. Dzięki temu oferta firmy poszerzyła się o: sprzedaż apartamentów i mieszkań wykończonych pod klucz, lokali usługowych, hal magazynowych a także działek ogrodowych. Wszystkie proponowane nieruchomości dostępne są w nowoczesnych inwestycjach w Warszawie.
Kategoria:

Szukasz mieszkania, w którym będziesz mógł zamieszkać ze swoją rodziną? Zapraszamy do poznania się z oferta jaką przygotowało dla Państwa przedsiębiorstwo W.W. Investment Wiśniewscy sp.j. Od 1999 roku specjalizacją naszą jest budowa domów wielorodzinnych. Obecnie proponujemy mieszkania w Wołominie i Ząbkach. Wyśmienita komunikacja to podstawa naszej firmy, zapraszamy zatem do omówienia wszelkich detali telefonicznie, mailowo indywidualnie w siedzibie naszej firmy w Wołominie bądż też biurze sprzedaży w Ząbkach. Szczegółowe wiadomości na temat działalności oraz jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl