Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25602
415
8
66325

Tenax


 
Opis Polski dystrybutor oraz wyłączny przedstawiciel włoskiej firmy Tenax. W ofercie posiadamy: kleje, szpachle, żywice epoksydowe, materiały ścierne oraz maszyny dla kamieniarstwa. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem past polerskich oraz głowic polerskich.

 

Słowa kluczowe syntetyk   tenax   kleje   szpachle   żywice   maszyny   wózki   kielce   kamieniarstwo   marmur   pomniki
Url http://www.syntetyk.eu
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Firmy wg branż > Maszyny
Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Sep 24, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
Chcesz, żeby w Twojej kuchni był jakiś charakterystyczny element? Szukasz dobrej jakości produktów, które od razu będą zwracały na siebie uwagę? Prezentujemy Ci naszą ofertę i mamy nadzieję, że spełnimy Twoje wysokie wymagania. Specjalizujemy się w produkcji blatów kuchennych z materiałów naturalnych i zawsze zwracamy uwagę na jakość wykonania. U nas możesz liczyć na fachowe wsparcie podczas wyboru konkretnych produktów, ale także na pomoc podczas ich montażu.
Kategoria:

Jeśli poszukujesz solidnego wykonawcy nagrobka, który korzysta z pewnego materiału, warto poznać ofertę Pracowni Kamieniarskiej Grzelińscy w Aleksandrowie Kujawskim. Jesteśmy spadkobiercami tradycyjnej wizji kamieniarskiej i swoją prace traktujemy jako rzemiosło artystyczne, a nie produkcję masową. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie, z dbałością o szczegóły i efekt końcowy. Oferujemy granity o różnych kolorach i wzorach sprowadzane z wielu kontynentów w postaci bloków. Zapewniamy doradztwo i wsparcie w wyborze projektu. Zapraszamy!
Kategoria:

Śledząc sytuację na polskim rynku można zauważyć, iż znacznym zainteresowaniem poważa się oferta firmy Granit Design. Jest to firma z obszernym doświadczeniem, która od lat wykonuje nagrobki. W obfitej ofercie można między innymi odkryć nagrobki pojedyncze, podwójne, podświetlane i wiele innych. Do ich produkcji firma Granit Design wykorzystuje najlepszej jakości granit, dzięki czemu uzyskuje jedyny w swoim typu efekt. Równocześnie, zapewniamy, że nagrobki dostępne są w wielu ciekawych wzorach, bowiem firma pragnie zaspokoić wymagania i oczekiwania jak największej grupy nabywców. Równocześnie, firma tworząc nagrobki wkłada nie tylko zupełną wiedzę i nabywane latami doświadczenie ale także pasję, która jest nie mniej ważna przy obróbce kamienia. Już dziś wybierz doskonały nagrobki. Nie zwlekaj.
Kategoria:

Z myślą o wygodzie klientów firma kamieniarska MM Stone z Zielonej Góry pracuje w mobilnym biurze, dzięki czemu w bardzo szybkim czasie możliwe jest zrealizowanie wstępnej konsultacji technicznej oraz wykonanie wstępnej wyceny usługi oraz zebranie potrzebnych pod wykonanie wymiarów. Firma specjalizuje się w realizacji schodów, stolików i parapetów z marmuru oraz granitu.
Kategoria:

Firma Kami-Bud z Nowego Targu specjalizującej się w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju kamieni takich jak: andezyt,rula,imitacja kamienia,piaskowiec,kostka granitowa,kamień elewacyjny,gneiss,grys ozdobny,kwarcyt,łupek itp.Kamień przed przyklejeniem należy oczyścić drucianą szczotką w ściągnięcia ewentualnego pyłu. Klej należy nakładać za pomocą grzebienia na podłoże i na kamień w taki sposób, aby po przyłożeniu kamienia do ściany linie powstałe od ząbków krzyżowały się. Taki sposób zapewnia przyleganie kamienia w każdym miejscu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl