Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

www.fructopol.com.pl Hurtownia


 
Opis Zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa przemysłu owocowo-warzywnego do współpracy z Towarzystwem Produkcyjno-Handlowego FRUCTOPOL. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Jesteśmy dystrybutorem substancji przetwarzających, składników żywności oraz substancji dodatkowych wielu renomowanych marek o światowym zasięgu. Zapewniamy najwyższą jakość towarów poświadczoną odpowiednimi certyfikatami oraz terminową realizację zamówienia. Osoby zainteresowane pozyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

 

Słowa kluczowe Hurtownia owoców Grobice   hurtowania warzyw Grobice   materiały do produkcji soków Grobice   materiały do produkcji win Grobice   hurtownia owocowo-warzywna Grobice
Url http://www.fructopol.com.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jul 14, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
Wieloletnie praktyka w zakresie rozwiązań estradowych posiada WZU Piasecki i Syn Elżbieta Berlińska-Piasecka w Pomiechówku. Pracujemy przy największych polskich projektach scenograficznych: studia telewizyjne, festiwale, eventy. Jesteśmy partnerem Polsat, TVP, TVN oraz znanych agencji eventowych. Zapewniamy elementy ruchome scenografii z dodatkowymi efektami konstrukcje stalowe: kratownice, łuki/koła z kratownicy, mosty, dźwigary. Realizujemy indywidualne zlecenia dotyczące m. in. dekoracji scenicznych. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Proponujemy Państwu aktywność fundacji pomocy osobom niepełnosprawnym Pomocna Dłoń. organizujemy rozliczne działania mające na celu pomoc osobom niepełnosprawnym we wszystkich zakresach. prowadzimy zbiórki społeczne na potrzeby osób niepełnosprawnych, organizujemy dofinansowania na eliminację barier technologicznych i transportowych- pomagamy w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego, w tym specjalistycznych łóżek, montażu wind i podnośników, dopasowaniu łazienki i innych przydatnych pracach, które pozwolą osobie niepełnosprawnej na jak największą samodzielność. Prowadzimy także bezpłatną terapię takich osób i punkt informacyjny, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o metodach aktywizacji niepełnosprawnych nie tylko na rynku pracy, o należnych świadczeniach i ulgach. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Jesteśmy polską firmą usługową, zajmującą się pracami specjalistycznymi , w zakresie kompleksowej obsługi kominów przemysłowych

- komin stalowy
- komin ceramiczny
- komin żelbetowy


Naszą coraz silniejszą pozycję na rynku zawdzięczamy:

- efektywnej współpracy z inwestorami, uwzględniając ich indywidualne potrzeby

- konkurencyjnym cenom, z reguły ustalanym drogą negocjacji

- wysoką jakością i rzetelnością świadczonych usług

- krótkim terminem realizacji zleconych zadań


Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju
Kategoria:

Szukasz profesjonalnego wyposażenia do swojej łazienki bądź kuchni? Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem artykułów dostępnych w sklepach Leg-Sanit. U nas zakupisz nowoczesne oraz eleganckie kabiny prysznicowe, wanny, umywali, baterie łazienkowe i kuchenne oraz płytki ceramiczne i gresy. Dysponujemy sprzętem cenionych marek, w tym Cersanit, Aquaform. W wskazanym terminie dostarczymy zakupione towary, a nasi pracownicy chętnie doradzą w zakresie urządzenia łazienki bądź kuchni. Przykładowe aranżacje wykonane przez naszych projektantów możecie Państwo obejrzeć w naszych punktach sprzedaży. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Voltmat, która swoją siedzibę posiada w Tychach. Jesteśmy profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem w branży elektrycznej i elektroinstalacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu, naprawie oraz konserwacji instalacji elektrycznych, odgromowych oraz niskoprądowych. Dysponujemy niezbędnymi urządzeniami pomiarowymi, wykonujemy podłączenia i instalujemy systemy alarmowe czy też monitoring. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni jak również firmy. Gwarantujemy rzetelność, korzystne ceny i doradztwo. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl