Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25540
415
6
66303


 
Opis DS Dental Studio to gabinet dentystyczny znajdujący się w Otwocku. W naszej placówce przyjmujemy zarówno pacjentów dorosłych jak i dzieci. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem próchnicy i chorób przyzębia. W naszej pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości i nowoczesne rozwiązania. W zakres naszych prac wchodzi endonocja, chirurgia, ortodoncja, stomatologia zachowawcza i estetyczna. Poza tym wykonujemy prace protetyczne, w tym korony, mosty i protezy. Gwarantujemy przyjemną atmosferę, fachową opiekę lekarską i atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, zachęcamy do odwiedzenia strony www.

 

Słowa kluczowe dentysta Otwock   gabinet dentystyczny Otwock   ortodonta Otwock   gabinet ortodontyczny Otwock   RTG zębów Otwock   stomatolog Otwock   leczenie mikroskopowe zębów Otwock   podtlenek azotu Otwock   chirurg szczękowy Otwock   chirurgia szczękowa Otwock   dobry stomatolog Otw
Url http://www.ds-dentalstudio.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Nov 22, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Medycznych Eugeniusz Biront w Bielsku-Białej oferuje szeroki zakres badań ogólnych i specjalistycznych. Biochemia kliniczna, analityka ogólna, hormony, markery onkologiczne czy alergologia to niektóre z przeprowadzonych badań. Prócz tego proponujemy diagnostykę infekcji wirusowych, bakteryjnych i pasożytniczych czy toksykologię podstawową. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze laboratorium mieści się na liście Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych.
Kategoria:

Gabinet laseroterapii dr med.Tomasz Mrowiecki dr med.Monika Kapinska-Mrowiecka
Zakres działania:

* Dermatologia estetyczna
* Łysienie
* Przebarwienia
* Trądzik, trądzik różowaty
* Zwiotczenie skóry, Zmarszczki, Rozstępy , Cellulit, Obwisła skóra twarzy
* Rozszerzone naczynia (teleangiektazje)
* Nadmierne owłosienia na twarzy, Łojotok
* Redukowanie niekorzystnych następstw promieniowania słonecznego w skórze (przebarwienia, objawy starzenia, zmarszczki)
* Fotorejuvenation- fotoodmładzanie
Rozpoznawanie i leczenie

* łuszczycy
* Atopowego zapalenia skóry
* Wyprysku kontaktowego
* Bielactwa
* Zmian barwnikowym
* zakażeń bakteryjnych i grzybiczych
* chorób pęcherzowych
* chorób tkanki łącznej
* blizn
Kategoria:

Kompleksowe badania oraz diagnostyka w zakresie medycyny pracy to główny zakres oferty, jaką w Tychach realizuje Centrum Medycyny Pracy „Hipokrates” Sp z o.o. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby indywidualne oraz firmy, którym proponujemy korzystne rabaty w przypadku większej grupy pracowników. U nas możecie wykonać badania osób narażonych na promieniowanie jonizujące, badania psychotechniczne oraz wysokościowe, a co więcej szeroki zakres diagnostyki. Oferujemy poza tym konsultacje okulisty, laryngologa i neurologa. Zapraszamy!
Kategoria:

Specjalistyczna Przychodnia Medyczna Plus Medic znajduje się w Lublinie przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 18. Angażujemy doświadczoną kadrę profesjonalnych lekarzy i terapeutów świadczących usługi z wielu dyscyplin medycyny. Między innymi oferujemy szereg zabiegów fizjoterapeutycznych, diagnozujemy i leczymy zaburzenia mowy, zajmujemy się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego, a w ramach profilaktyki przeprowadzamy ginekologiczne badania kontrolne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na temat przychodni oraz jej oferty.
Kategoria:

O ujawnieniu się choroby definiowanej ultra-rzadką mówimy gdy częstotliwość nie wynosi więcej niż 5:10000. Zdaje się to być małym problemem, ale spoglądając holistycznie kwestia ta dotyczy niemalże 2 milionów naszych rodaków. W grupie schorzeń rzadkich jest miopatia mitochondrialna. Należy do chorób o podłożu dziedzicznym. W przypadku miopatii mitochondrialnej pogorszeniu ulega efektywność pracy mitochondriów komórkowych odpowiadających za metabolizowanie energii wymaganej do prawidłowej pracy organizmu. Osoby, które dowiedziały się o pojawieniu się u siebie choroby, o której nawet specjaliści nie są w stanie wiele powiedzieć, poszukują wiedzy na własną rękę, między innymi w internecie. Pomocą dla osób chorujących mitochondrialnie jest witryna www.miopatia.pl. Autorem strony jest trzydziestoparoletni mężczyzna, u którego parę lat temu zdiagnozowaną właśnie te schorzenie. Samemu nie mogąc znaleźć wyczerpujących wiadomości, zaczął gromadzić informacje na tej właśnie stronie. Odszukają tam państwo opis choroby autora strony, dane wzięte z wypisów szpitalnych, wyniki badań diagnostycznych, zalecenia lekarskie oraz dane o farmakoterapii. Z suplementów diety, które stosował do tej pory autor strony pozostały w użyciu takie leki jak Medargin oraz kreatyna, jako najlepiej oddziałujące na jego organizm. Podstawą diagnozowania zaburzeń tego typu są badania genetyczne. Autor strony miał to szczęście że wykonano u niego odpowiednie badanie, które wykazało zaburzenia w genie o nazwie POLG. Bardzo ważną formą terapii i profilaktyki jest rehabilitacja i ciągły kontakt z lekarzami różnych specjalności. Najlepiej pomocy szukać w miejscu zamieszkania w wyszukiwarkę internetową wpisując hasło np. neurolog Zabrze. 
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl