Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295


 
Opis Szczecińska firma Mercedesem.pl oferuje usługi transportowe za pomocą bagażowych taksówek. Organizujemy kierowcę oraz obsługę. Na terenie województwa zachodniopomorskiego zapewniamy możliwość wykonania przeprowadzki od początku do końca. Realizujemy świadczenia powiązane z wniesieniem każdych transportowanych przedmiotów. Wszystkie przewożone przez naszą firmę towary są ubezpieczone. Oferujemy także opcję przewiezienia motocykla. Gwarantujemy także sposobność wynajęcia auta bez kierowcy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Słowa kluczowe wynajem samochodów Szczecin   taxi bagażowe Szczecin.   przeprowadzki Szczecin   bagażówki Poznań   bagażówka Szczecin
Url http://www.mercedesem.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Mar 31, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Epitafium to rodzinna firma z tradycjami, funkcjonująca w Krakowie od 1992 roku. Jesteśmy domem funeralnym świadczącym wszechstronne usługi. Ważnym zakresem wykonywanej pracy jest międzynarodowy transport zmarłych. Przynależność do krajowej Izby Pogrzebowej, długoletnie doświadczenie i zgromadzona flota przystosowanych samochodów zezwala nam zapewnienie Państwu bezpieczny, wypróbowany jak również solidny transport martwych prawie z wszelkiego kraju na ziemi. Gwarantujemy również załatwianie wszystkich formalności ustawowych związanych z przewozem a także poświadczeniami niezbędnymi do pobrania w kraju, z którego transportujemy umarłych. Ta oferta przeznaczona jest zarówno dla jednostek prywatnych jak również i zakładów funeralnych. Transport odbywa się drogą lądową, morską jak jak również lotniczą.
Kategoria:

Z radością prezentujemy Państwu jednostkę spedycyjną Novspeed, która zajmuje się planowaniem i organizacją frachtu towaru. Nasza siedziba mieści się w Malborku, natomiast współpracujemy z jednostkami z całej Polski. Zaufały nam zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje oraz gigantyczni klienci strategiczni. Posiadamy doświadczenie w obsłudze rozlicznych branż: budowlanych, maszynowych, samochodowych, elektronicznych, spożywczych, odzieżowych oraz wielu innych. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Mogą to Państwo zrobić za pośrednictwem formularza na stronie, poprzez e-mail bądź telefonicznie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Oferujemy Wam transport krajowy z windą. Posiadamy m.in. plandeki a także auta z windą. Wybitny personel i wyśmienita drużyna kierowców to nasz atut Zazwyczaj przewozimy powierzone nam ładunki organizując transport do Węgier ale nasza specjalizacja to transport Słowacja. Wieloletnie doświadczenie to nasz as w rękawie. Reasumując – oferujemy ogólnie rozumiany transport międzynarodowy ale również spedycja. Nasze pojazdy są w pełni wyposażone tak aby towar mógł przemieszczać się zawsze na czas. Dodatkowo posiadamy ciągłą łączność GSM i lokalizatory samochodów GPS, dzięki którym można obserwować na bieżąco trasę zleceń. Nasza domena to normy ekologiczne EURO 3 i EURO5 także dbamy o standardy. Ponadto spedycja zbudowana na wieloletniej wiedzy. Polecamy szczerze - posiadamy wyjątkowe usługi z zakresu branży transport i spedycja. MaxTrans to także wypożyczalnia samochodów czyli usługi wynajem samochodów popularnie nazywane Rent a Car. Do dyspozycji m.in. samochody dostawcze i pozostałe. W ofercie również sól drogowa.
Kategoria:

Firma PET-KOMP świadczy usługi w zakresie sprzedaży komputerów,sprzętu komputerowego, projektowania stron internetowych , monitoringu, nawigacji GPS, spedycji, kreowania stron www. Świadczymy usługi dla organizacji publicznych i klientów indywidualnych, zawsze dbając o wysoką jakość ich wykonania i zadowolenie klientów. Dysponujemy sprzętem uznanych marek krajowych i zagranicznych.
Kategoria:

Firma Mark SPEDITION Sp. z o.o. świadczy swoim odbiorcom nader rozległy wachlarz usług spedycyjnych oraz transportowych. Oferujemy naszym odbiorcom m.in.: odbiór oraz wydawanie materiałów, przechowywanie krótko- i długoterminowe artykułów, przeładunki, cross-docking, konfekcjonowanie, znakowanie i etykietowanie, a także obsługę celną. Posiadamy współczesny magazyn rozległego magazynowania z niepylącą podłogą, stabilną temperaturą przechowywania oraz fachowymi rozwiązaniami IT, dzięki czemu magazynowane w naszych magazynach produkty są bezpieczne. Gwarantujemy światowy poziom usług spedycyjnych. Więcej wiadomości o naszych usługach znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl