Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25228
415
6
66205

Wykonujemy projektowanie ogrodów Poznań


 
Opis Z.H.P.U. Panda - ogrody, projektowanie ogrodów Poznań i Piła (oraz okolice). Firma oferuje zakładanie trawników, ogrody, zakładanie ogrodów, nawadnianie, systemy odwodnień i systemy drenaży oraz inne usługi ogrodnicze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzania strony w celu zapoznania się z ofertą firmy. Tereny zieleni - projekty i zagospodarowanie terenów zieleni, systemy automatycznego nawadniania, projektowanie ogrodów Piła, Ogrody Poznań. W ofercie także drewno kominkowe.

 

Słowa kluczowe ogrody   projektowanie ogrodów   ogrody Poznań   projektowanie ogrodów Poznań   ogrody piła
Url http://www.ogrodypoznan.eu
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Oct 14, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Spec Stone to młoda firma, która błyskawicznie podbija polski rynek. Specjalizujemy się w importowaniu i dostarczaniu produktów wykonanych z kamienia, takich jak kamień ozdobny, płyty tarasowe, kruszywa, otoczaki czy nawet architektura ogrodowa. Nasze usługi realizujemy szybko i w pełni kompleksowo. W razie pytań, nasi przedstawiciele chętnie wyjaśnią wszelkie wątpliwości.
Kategoria:

Firma *suna garden* oferuje Państwu profesjonalne usługi z zakresu:

* wykonania inwentaryzacji zieleni;

* wykonania projektów ogrodów przydomowych, działek rekreacyjnych, terenów użyteczności publicznej, zieleni reprezentacyjnej otaczającej siedziby firm; wraz z opisem oraz szczegółowym kosztorysem;

* pielęgnacji ogrodów i zieleni istniejącej (koszenie i nawożenie trawników, cięcie formujące drzew i krzewów oraz ich nawożenie, ochrona roślin, zwalczanie chwastów );

* zakładania ogrodów (przygotowanie podłoża, wyznaczenie ścieżek i rabat, wykonanie nasadzeń: żywopłotowych, alejowych, soliterowych, skalnych, rabatowych, założenie trawnika zarówno przez wysiew jak i z gotowej darni tzw. ''rolki'')
www.sunagarden.olsztyn.pl
Kategoria:

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego HABU to rodzinna firma, w której współpraca jest oparta na zaufaniu i partnerstwie. Sprzedaż i wynajem sprzętu zarówno ogrodniczego, jak i budowlanego odbywa się bez zbędnych formalności. Habu oferuje także klientom szkolenie z zakresu właściwego użycia wypożyczanych urządzeń. Sprzęt jest zawsze należycie przygotowany do użytkowania i dostarczany pod wskazany adres. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego ma elastyczne godziny wydania i przyjęcia sprzętu od 7 do 20 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego obejmuje jedynie profesjonalny sprzęt cenionych producentów takich jak: BOSCH, STIHL, KARCHER, VIKING, MAKITA, HITACHI, HONDA, NUMATIC. Oferta firmy nie ogranicza się tylko do wynajmu sprzętu. Usługi z obszaru fachowego serwisu, m.in. przeglądy okresowe kosiarek czy drobne naprawy serwisowe maszyn ogrodniczych, dokładne sprzątanie i odśnieżanie, jak i pielęgnacja zieleni oraz wywóz odpadów zielonych. Wypożyczalnia sprzętu oferuje obok wynajmu urządzeń dodatkową usługę w postaci pomocy operatora, który profesjonalnie wykona za Ciebie planowaną pracę. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego wraz z fachowcem to najlepsza inwestycja. Poznaj szczegóły na stronie.
Kategoria:

Nawadnianie kropelkowe to metoda dostarczania wody bezpośrednio do systemu korzeniowego lub na powierzchnię gleby w celu oszczędzania wody i uzyskania najlepszych rezultatów. Woda jest dostarczana z małą prędkością przez system małych rurek. Nawadnianie ogrodowe składa się z takich elementów jak linie kroplujące. Pod niewielkim ciśnieniem woda jest dostarczana wężami do żądanego miejsca na miejscu i przez zakraplacze przedostaje się pod każdą roślinę. System nawadniania kroplowego uwolni Cię od biegania z konewkami.
Kategoria:

Ogród kojarzy nam się zwłaszcza z ślicznymi kwiatami i bujną roślinnością. Aby to osiągnąć bardzo przydatne jest dobre nawodnienie. W tym zadaniu może Ci służyć pomocą firma Lustan, której zadaniem jest zawodowe nawodnienie ogrodu. Również zajmuje się precyzyjnym wykończeniem i dekoracją ogrodu, w której skład wchodzą kamienie ogrodowe, rzeźby, figury i inne elementy dekoracyjne. W sprzedaży, Lustan ma także całą paletę siatek ogrodzeniowych pcv oraz siatek plastikowych. Niepowtarzalny ogród? Wybierz centrum ogrodnicze w Łodzi Lustan!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl