Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25228
415
6
66205

Pracownia Stencil-Garden


 
Opis Przygotowanie ciekawego otoczenia dla własnego domu jest marzeniem każdego człowieka. Nasza firma wychodząc naprzeciw takiemu zapotrzebowaniu oferuje Państwu doskonałe usługi związane z przygotowaniem wymarzonego ogrodu. Oferujemy projekty wykonywane na życzenia poszczególnych klientów. Staramy się w czasie wszystkich prac współpracować z klientem, dzięki czemu efekty prac są najlepsze z możliwych. Dodatkowo oferujemy solidne wykonywanie wcześniej przygotowanego projektu przez fachowców, którzy ogrodami zajmują się od lat.

 

Słowa kluczowe projektanci ogrodów   zakładanie ogrodów   architektura krajobrazu
Url http://stencil-garden.com
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Data wpisu Aug 26, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Firma, która oferuje zielone ściany z mchu doskonale radzi sobie z ich zakładaniem, pozwalając klientom na cieszenie się doskonałym, nietypowym ogrodzeniem. Takie rozwiązanie naprawdę bardzo dobrze sprawdza się zarówno przy posesjach prywatnych, jak i przy siedzibach firm. Osoby z zewnątrz bardzo je doceniają, ponieważ wizualnie taka zielona ściana wygląda naprawdę bardzo dobrze i okazuje się być wyjątkowym rozwiązaniem.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Harasimowicz Architektura Krajobrazu, którego siedziba zlokalizowana jest nieopodal Torunia, proponuje klientom usługi powiązane z projektowaniem oraz wykonywaniem terenów zielonych. Indywidualne podejście do każdego kontrahenta pozwala na przygotowywanie ciekawych opcji realizacji. Na każdym etapie realizowanej usługi jesteśmy do dyspozycji klientów w zakresie fachowej porady. Długoletnie doświadczenie w branży oraz odpowiednie kwalifikacje zapewniają doskonałą klasę świadczonych prac. Prowadzimy również bardzo dużą hurtownię kamienia ogrodowego.
Kategoria:

SKLEP INTERNETOWY. W ofercie sklepu IRYDON znajdziecie Państwo szeroki asortyment produktów stosowanych w ogrodnictwie oraz gospodarstwie domowym. Staramy się zaspokoić i sprostać wymaganiom naszych klientów, tak aby każdy z nich miał możliwość wyboru produktów wysokiej jakości i w umiarkowanej cenie. armatura ogrodowa, zraszacze, węże ogrodowe, nawadnianie ogrodów, nawadnianie, narzedzia ogrodnicze, sklep internetowy, sklep irydon, irydon, bradas, produkty bradas, węże bradas, złączki bradas, armatura bradas, dystrybutor produktów bradas, zraszacze bradas, eco, rain star,
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Anta zostało założone w 1990 roku. Wystarczająco dawno, by zdobyć potrzebne w branży doświadczenie. Jest przy tym wystarczająco nowoczesne, by podążać za nowatorskimi trendami. To wszystko sprawia, że spółka cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Największymi atutami Anty jest indywidualne podejście do tematu, szczególna troska w podejściu do klienta. Nasza specjalność to ogrody zimowe.
Kategoria:

To co możemy zaoferować to produkcja, i sprzedaż lampy wykonanych z żeliwa. W naszej ofercie można odszukać lampy ogrodowe, parkowe, czy uliczne, jakie są zrealizowane wyłącznie z żeliwa. Do tego gwarantujemy znaczącą wytrzymałość naszych lamp na wszystkie warunki atmosferyczne, ponieważ malowane są one farbą podkładową, oraz trzykrotnie antykorozyjną. Na Państwa życzenie możemy także zrealizować malowanie w technice proszkowej za niedużą dopłatą. To co nas wyróżnia to niezawodność wykonania jakiejkolwiek lampy, oraz fachowa obsługa, jaka jest stawiana na pierwszym miejscu w naszej pracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl