Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
3
64866


 
Opis Możesz jeszcze nie wiedzieć, że centrum konferencyjne w Krakowie - EXPO Kraków – organizuje w tym mieście najlepsze wydarzenia kulturalne oraz najciekawsze festiwale czy nawet międzynarodowe konwenty, w których zawsze możesz wziąć udział, chcąc się dobrze zabawić czy wykazać. Ale EXPO Kraków to także szansa dla ciebie – jeśli jesteś projektantem mody lub artystą, serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Słowa kluczowe powierzchnie ekspozycyjne   centrum konferencyjne   centrum kongresowe   centrum targowe
Url http://expokrakow.com
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Oct 26, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Informa24 monitoruje i publikuje przetargi z branży budowlanej. Wspieramy inwestorów, wykonawców oraz podwykonawców, a także właścicieli i zarządców nieruchomości. Naszym celem jest przekazywanie rzetelnej i kompetentnej informacji on-line. Kładziemy nacisk na wyznaczanie nowych wzorców i wyższych norm w jakości świadczonych usług.
Kategoria:

Forum dla biznesu - tu dowiesz się jak rozkręcić swój biznes. Możesz nawet sprawdzić jaki pomysł na biznes mają inni. Szerokie grono forumowiczów to niezwykle szerokie tematy do rozmów. Osoby prowadzące własną księgowość dowiedzą się jak prowadzić KPiR oraz uzyskają informacje o korzyściach podatkowych. Samochód w firmie, kontakty przedsiębiorców z ZUS to tylko niektóre z kategorii.
Kategoria:

W imieniu naszego klienta -sieci domow opieki z Wielkiej Brytanii
poszukujemy kandydatów dla pracy na stanowisko CARE Assistant
Obowiązki - Opieka nad osobami starszymi przebywającymi w domu opieki.
Pomoc w codziennych czynnościach.
Pomoc podopiecznym w zachowaniu higieny osobistej, pomoc w karmieniu,
spędzanie czasu z podopiecznym

Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego ,doświadczenie w
opiece nad osobami starszymi .

Oferujemy : wynagrodzenie 6-8 funtów/godzine ( w zależności od
doświadczenia ), pracę w stabilnej firmie .
Praca od zaraz .
Prosimy o przesłanie cv ze zdjęciem w jezyku polskim lub angielskim .
Zaufaj doświadczeniu !
Nasza firma ma 10 lat doświadczenia w pośrednictwie pracy !!!

Katarzyna-szyszko@gawo.pl
rekrutacja@gawo.pl
tel. 601628907
Kategoria:

Jedną z najważniejszych spraw dla każdego kierowcy na wypadek kolizji drogowej lub kradzieży pojazdu jest najlepsze ubezpieczenie samochodu. Dzięki niemu można potem liczyć na dobre warunki odszkodowania oraz ochronę prawną. Jednak ciężko w obecnych czasach przy tak wielu firmach ubezpieczeniowych wybrać dla siebie najlepszą polisę komunikacyjną. Dlatego znakomitym rozwiązaniem dla Ciebie będzie skorzystanie z naszego kalkulatora ubezpieczeń, dzięki któremu po krótkiej chwili będziesz mieć rozeznanie wśród najpopularniejszych ofert na rynku. Nasz kalkulator pokaże Ci, jakie ubezpieczenie OC będzie dla Ciebie dogodnym rozwiązaniem, a także, czy warto postawić na ubezpieczenia OC danej firmy ubezpieczeniowej.
Kategoria:

Zachęcamy do skorzystania z propozycji przygotowanej przez kantor CENT z siedzibą we Wrocławiu. Jesteśmy jednostką z wieloletnim stażem. Funkcjonujemy na rynku już od 1989 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy realizować usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy skup 23 walut z możliwością negocjowania cen. Ponadto gwarantujemy również dyskretną obsługę w specjalnie dopasowanym pomieszczeniu. Można się z nami skontaktować przy użyciu wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Szczegółowe informacje wspólnie z danymi kontaktowymi kantoru mieszczą się na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl