Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
13
64688


 
Opis Możesz jeszcze nie wiedzieć, że centrum konferencyjne w Krakowie - EXPO Kraków – organizuje w tym mieście najlepsze wydarzenia kulturalne oraz najciekawsze festiwale czy nawet międzynarodowe konwenty, w których zawsze możesz wziąć udział, chcąc się dobrze zabawić czy wykazać. Ale EXPO Kraków to także szansa dla ciebie – jeśli jesteś projektantem mody lub artystą, serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Słowa kluczowe powierzchnie ekspozycyjne   centrum konferencyjne   centrum kongresowe   centrum targowe
Url http://expokrakow.com
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Oct 26, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Oferty ubezpieczeniowe zawsze powinny zostać stosownie porównane. Musimy zwrócić uwagę na to, jakiego rodzaju towarzystwa, co konkretnie proponują i wybrać warunki, jakie będą dla nas w pełni odpowiednie. Nie każdy ma jednakże czas na to, aby samodzielnie dokonywać selekcji. Tym samym, warto jest zainwestować w wysokiej jakości ofertę kalkulatora internetowego proponowanego chociażby przez renomowaną na szeroką skalę multiagencję ubezpieczeniową Ubezpieczeniaonline.pl.
Kategoria:

Portal internetowy www.monetary.pl zawiera najbardziej aktualne wiadomości dotyczące branży bankowej oraz finansowej. Na tym portalu można znaleźć cenne informacje związane z zakładaniem oraz funkcjonowaniem przedsiębiorstw a także wszelkie możliwe informacje dotyczące ubezpieczeń zarówno społecznych jak i mienia, prawa pracy czy też najbardziej aktualnych kursów walut. Serdecznie zapraszamy na stronę: www.monetary.pl w celu poznania również innych oferowanych przez firmę Monetary produktów finansowych.
Kategoria:

Firma z dziedziny doradczej proponuje swoje usługi wszystkim, których interesują fundusze unijne oraz skuteczne metody ich uzyskiwania. Kancelaria prowadzi także szkolenia dla pracowników firm i instytucji, dostosowane tematycznie do indywidualnych życzeń. Zapraszamy.
Kategoria:

Podejmuję się negocjacji umów współpracy, przejęć firm, sprzedaży nieruchomości, kontraktów pracowniczych, restrukturyzacji zadłużenia i innych kwestii z obszaru
działalności gospodarczej.
Sama współpraca jest oczywiście wieloetapowa. Począwszy od zdefiniowania problemu,
opracowania zakresu potrzeb, oczekiwań i zagrożeń, poprzez zbudowanie silnej alternatywy dla istniejącej koncepcji, aż do zasadniczych negocjacji, które wcale nie muszą zakończyć się podczas jednego spot- kania zainteresowanych stron.
Kategoria:

Malownicza miejscowość Krapkowice serdecznie zaprasza wszystkich miłośników przyrody! To małe miasteczko na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią aktywny wypoczynek. Krapkowice mają liczne trasy rowerowe, ścieżki o pieszych wędrówek oraz tereny do gry w golfa i jazdy konnej. Czar przyrody tej urzekającej miejscowości podkreślają jedyne zabytki. Warty odwiedzenia jest również Port Jachtowy, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny oraz popływać po Odrze i Osobłodze. Istnieje także możliwość zorganizowania rejsu łodzią spacerową. Posiadamy różne zaplecze gastronomiczne, gdzie serwowane są dania kuchni regionalnej lub obszerna bazę noclegową. Po więcej wiadomości serdecznie zapraszamy na stronę internetową Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl