Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
11
66357

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Nazywam się Artur Szulc i jestem prawnikiem z siedzibą w Częstochowie. Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych i klientów biznesowych. Oferuję indywidualne warunki współpracy. Proponuję wielowymiarową pomoc prawną, zarówno w sprawach z zakresu prawa karnego, karnego - gospodarczego, karnego - skarbowego, jak i w sprawach o wykroczenia. Występuję zarówno jako obrońca jak i pełnomocnik pokrzywdzonych przestępstwem. Oprócz tego proponuje pomoc w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych m. in. sprawami dotyczącymi roszczeń z umów o pracę oraz w sprawach odwołań od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Motto kancelarii to odwaga, rzetelność, zaangażowanie i doświadczenie. Te wartości towarzyszą mi podejmując się nawet najbardziej żmudnych i problematycznych rozpraw. Oferuję dla Państwa także porady online. Warto w tym celu wypełnić formularz, w którym należy wyczerpująco opisać czego dotyczy problem, od jak dawna trwa, czy podjęto jakieś kroku w celu jego rozwiązania. Klient jest regularnie informowany o toku postępowania. Dla osób preferujących spotkania indywidualne zapraszam do kancelarii, przy ul. Dąbrowskiego 28/3 w Częstochowie. Zapraszam także do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu wskazanym na stronie kancelarii. Dopasuję się do Twoich indywidualnych potrzeb. Nie ograniczam się do wykonywania obowiązków na terenie województwa śląskiego. Uważam, że dzięki inicjatywie i nieustępliwości jestem w stanie podjąć najwłaściwsze kroki w celu obrony praw kontrahenta. Warunki współpracy oraz cena są ustalane elastycznie przed jej rozpoczęciem. Każdy problem wymaga innego podejścia, a także innego zakresu czynności do wykonania, stopnia skomplikowania i innych argumentów. Zapraszam.
Kategorie:

Data dodania: Feb 22, 2024 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Odkryj na esemo.pl wzór pozwu o rozwód, który dostosowany jest do Twoich potrzeb. Nasza platforma oferuje sprawdzone dokumenty prawne, umożliwiające skuteczne złożenie pozwu o rozwód. Dowiedz się, jak wypełnić dokument krok po kroku, korzystając z naszych praktycznych wskazówek. Z esemo.pl zyskasz pewność i profesjonalne wsparcie w procesie rozwodowym.
Kategorie:

Data dodania: Jan 10, 2024 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W przypadku firm i właścicieli firm doradztwo podatkowe może pomóc w restrukturyzacji firmy, aby była bardziej efektywna podatkowo. Nasza kancelaria prawno podatkowa może pomóc Ci chronić aktywa Twojej firmy i doradzać w zakresie wymogów podatkowych związanych z ekspansją i projektami specjalnymi. Profesjonalne doradztwo podatkowe może również pomóc w przypadku śmierci bliskiej osoby, poprzez doradzenie w sprawach spadkowych. Zapraszamy do kontaktu z nami i d zapoznania się z ofertą naszych usług.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza kancelaria oferuje pomoc w przejściu przez proces upadłości konsumenckiej i biznesowej oraz restrukturyzacji, z zaangażowaniem w spersonalizowane rozwiązania. Rozumiemy, że każda sytuacja wymaga wyjątkowej uwagi, więc nasz zespół stawia sobie za priorytet zapewnienie najlepszej dostępnej porady dostosowanej specjalnie do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz informacji, czy potrzebujesz pomocy w znalezieniu optymalnego rozwiązania dla Twoich obecnych okoliczności - jesteśmy tu dla Ciebie na każdym kroku, zapewniając wsparcie w całym procesie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 15, 2023 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prawo jest trudnym polem, po którym większość z nas nie potrafi poruszać się swobodnie. Dlatego warto nawiązać współpracę do prawnej obsługi firmy lub skontaktować się z adwokatem, jeśli potrzebujemy porady z zakresu prawa cywilnego, karnego lub sportowego. Na Górnym Śląsku kancelaria Łukasza Staniczka znajduje się w Zabrzu przy ul. św. Urbana 2/3. Spotkanie można umówić telefonicznie — 695752064.
Kategorie:

Data dodania: Jan 24, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakładanie spółek, pomoc prawna przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej i reprezentacja klienta przed sądami oraz organami administracyjnymi — tak w skrócie przedstawia się zakres usług Kancelarii Prawnej MS LEGIT z Wrocławia. Adwokat Michał Słota przyjmuje w biurze od pon. do sob. Spotkanie należy umówić wcześniej telefonicznie lub mailowo. Na stronie można również wysłać szybkie zapytanie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 28, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pomoc prawnika bywa potrzebna. Dzięki konsultacji i wsparciu bezstresowo przejdziemy przez rozwód czy spór z byłym pracodawcą. W Szczecinie przy ul. Monte Cassino 19c/2 działa kancelaria Krzysztofa Konysza. Godziny otwarcia biura — od pon. do czw. w godz. 9.00-17.00 oraz w pt. w godz. 9.00-15.00. Spotkanie należy umówić telefonicznie (604 412 097) lub mailowo (kancelaria@adwokat-konysz.pl).
Kategorie:

Data dodania: Oct 27, 2022 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria prawna LEXPERTS prowadzi dwa biura. Jedno znajduje się we Wrocławiu przy ul. Czajkowskiego 63/1, a drugie w Trzebnicy przy Rynku 12/1. Przyjmowanie petentów odbywa się od pon. do pt. w godz. 9.00-17.00. Spotkanie należy umówić telefonicznie lub e-mailowo. Wszystkie dodatkowe informacje umieszczone są na stronie internetowej. Jest tam również dostępna lista usług i informacje o zespole.
Kategorie:

Data dodania: Sep 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś z Wrocławia lub okolic i potrzebujesz pomocy prawnika? Szukasz kancelarii, która istnieje już długo i gwarantuje zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego klienta? Pracownicy Kancelarii Adwokackiej Sławomira Walidudy są w biurze w dni robocze od 9.00 do 17.00. Adres to: Kościuszki 6/5. Na spotkanie można umówić telefonicznie -535 121 454 lub e-mailowo -kancelaria@waliduda.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Złote Tarasy (czyli ul. Złota 59) w Warszawie to adres Kancelarii Prawnej Radkiewicz Adwokaci i Radcy Prawni. Biuro działa od 12 lat. By zapoznać się z pełną ofertą należy odwiedzić stronę radkiewicz.net.pl. Znajdują się tam również informacje o naszych prawnikach. Prowadzimy sprawy zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Pracujemy w dni robocze w godz. 9.00-17.00. Nasz nr tel.: 22 489 52 65.
Kategorie:

Data dodania: Jul 5, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl