Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25273
415
12
66215

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Każde przedsiębiorstwo powinno być pod stałą opieką kancelarii adwokackiej. Nieważne, czy dopiero zaczyna się przygodę z biznesem i potrzebuje pomocy w założeniu firmy, czy już od dawna działa się na rynku i przyda się wsparcie przy podpisywaniu umów. Kancelaria prawna adw. Anety Rząsa-Nawrot istnieje w Lubinie już od 2011 roku. Na stronie internetowej dostępna jest pełna oferta.
Kategorie:

Data dodania: Jun 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli masz problem prawny i potrzebujesz porady lub poprowadzenia sprawy w sądzie — zdaj się na profesjonalną kancelarię we Wrocławiu! Zapraszamy na kancelaria-polonica.pl. Znajdziesz tam pełną ofertę naszego wykwalifikowanego zespołu. Ddsetek wygranych spraw jest w naszej kancelarii naprawdę wysoki. Głównie zajmujemy się odszkodowaniami, obsługą wierzytelności i frankowiczami.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś z Wrocławia i potrzebujesz profesjonalnej pomocy kancelarii adwokackiej? Skontaktuj się z doświadczonym zespołem z Płatek i Wspólnicy. Nasze biuro znajduje się przy ul. Stacyjnej 1. Chętnych zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie. Świadczymy pomoc z prawa karnego, cywilnego, administracyjnego i prawa pracy. Pomagamy frankowiczom, firmom i ofiarom wypadków.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka dostarcza szeroko rozumiane usługi prawnicze oraz całościową obsługę prawną. Pomoc prawna obejmuje doradztwo i reprezentowanie osób fizycznych, prawnych w tym firm i podmiotów gospodarczych na terenie całego państwa przed organami, urzędami, jak również sądami. Adwokat z miasta Sieradz postrzega satysfakcje Klientów jako główny cel współpracy. Kancelaria adwokacka reprezentuje Klientów na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Adwokat angażuje się w obronę oskarżonych i obwinionych w obszarach karnych i wykroczeniach zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak również wykonawczego (m.in. skazanych). Najważniejsze jest dla adwokata jak najlepsze zabezpieczenie interesów klientów oraz zapewnienie najwyższego stopnia ochrony prawnej. Pomoc prawna bazuje na następujących fundamentach: rzetelność, doświadczenie i zaangażowanie. Specjalizacje kancelarii uwzględniają prawo rodzinne, cywilne, karne czy pracy. Obszar działań obejmuje miasto Sieradz. W przypadku reprezentowania osoby zamieszkałej za granicą nie jest wymagane, aby była obecna w państwie. Jeśli pomoc prawna jest pilna, adwokat jest do Państwa dyspozycji również w innych dogodnych dla Państwa godzinach, jak i w soboty. Kancelaria adwokacka (Sieradz) zachęca do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 24, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adwokat Rozwodowy w Katowicach może zapewnić Ci nie tylko profesjonalne podejście do Twojej sprawy, ale także opiekę. Zajmujemy się zarówno negocjacjami z wierzycielami lub dłużnikami, ale także udzielamy porad w zakresie transakcji międzynarodowych oraz pomagamy zmierzyć się z wszelkimi niesprawiedliwościami, a także zawiłościami. Nasi Adwokaci w Katowicach to osoby pełne pasji, zaangażowania i empatii – wiemy jak czują się klienci naszej Kancelarii GGK.
Kategorie:

Data dodania: Mar 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dolnośląski Holding Prawny oferuje swoim klientom najlepsze usługi prawne zarówno dla przedsiębiorców, jak i odbiorców indywidualnych. Najlepszych adwokatów oraz radców prawnych znajdziesz we Wrocławiu, Jeleniej Górze oraz Legnicy. Oferta obejmuje porady z obszaru prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy. Skorzystaj z możliwości, jakie daje strategiczne doradztwo prawne, również pomoc w ubezpieczeniach AC, OC oraz odszkodowaniach i zadośćuczynieniach. Adwokat z Wrocławia specjalizuje się w prawie pracy oraz ubezpieczeniach społecznych.
Kategorie:

Data dodania: Dec 15, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fachowe porady prawne udzielane przez kompetentnego adwokata mogą uchronić nas przed popełnieniem poważnego błędu związanego z późniejszymi konsekwencjami. By tego uniknąć warto zawsze pamiętać, że możemy udać się do kancelarii prawnej, gdzie wszystkie nasze wątpliwości zostaną rozwiane i dokładnie wyjaśnione. Zawsze. kiedy nie jesteśmy pewni czy ktoś nie próbuje nas oszukać dobrze jest przeanalizować sytuacje z adwokatem, który posiada znakomitą wiedzę z zakresu prawa. Wieloletnie doświadczenie i praktyka zawodowa są gwarancją, że uzyskamy najlepszą pomoc i w razie jakichkolwiek problemów będziemy mogli otrzymać profesjonalną poradę prawną. W Szczecinie usługi związane z doradztwem pełni adwokat rozwodowy, który nie zajmuje się tylko prowadzeniem spraw rozwodowych. Do jego zadań należą także sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz prawa spadkowego. Dlatego szukają Państwo wsparcia, to mogą je odnaleźć w kancelarii w Szczecinie. Porady prawne oferowane są zarówno na miejscu, jak i online oraz w formie rozmowy telefonicznej. Każdy zainteresowany wsparciem profesjonalisty może więc skorzystać z niej w dogodnych dla siebie warunkach. Adwokat rozwodowy cechuje się empatią oraz cierpliwością, dlatego uważnie wysłucha problemów i kłopotów oraz postara się znaleźć najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie. Warto pamiętać, że nawet z pozoru przegrane sprawy spadkowe czy sprawy rozwodowe można doprowadzić do końca tak, by uzyskać oczekiwane rezultaty i chronić dobro klientów kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Nov 30, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doświadczony radca prawny Krzysztof Olechno świadczy profesjonalne usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jak również przedsiębiorców. Podstawowe obszary specjalizacji to, m.in. spory sądowe, upadłość konsumencka oraz prawo cywilne. Prawnik posiada zróżnicowany wachlarz doświadczenia zawodowego, które pozwala mu gruntowanie patrzeć na sprawy Klientów. Kancelaria znajduje się w mieście Warszawa. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z trudnymi aspektami prawnymi (upadłość konsumencka, umorzenie długów, temat darowizn) zachęcamy także do sprawdzenia firmowej strony. Znajduje się tam wiele przydatnych artykułów wyjaśniających zróżnicowane kwestie prawne. Prawnik Krzysztof Olechno zaprasza do współpracy osoby z miasta Warszawa.
Kategorie:

Data dodania: Oct 4, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prawo spadkowe zajmuje się sprawami z zakresu dziedziczenia, sporządzania testamentu, a także zrzekania majątku. Kancelaria prawna Gliwice posiada doświadczenie w zakresie postępowań związanych z prawem spadkowym oraz współwłasności i świadczy pomoc wszystkim, którzy potrzebują porady prawnej z zakresu regulacji majątkowych po śmierci ich właściciela.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalizacją kancelarii prawnej są sprawy związane z kredytami frankowymi. Duże doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta są czymś na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru adwokata, który zajmie się wytoczeniem pozwu oraz sporządzeniem wniosku o wstrzymanie zapłaty. Kompleksowa pomoc sprawia, że każdy klient znajdzie rozwiązanie swoich problemów finansowych dzięki wsparciu doświadczonych prawników.
Kategorie:

Data dodania: Apr 8, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl