Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
3
65164

Baderaum - Kabiny prysznicowe


 
Opis Ciesz się zakupami! My zajmiemy się montażem.

Jesteśmy firmą działającą w branży sanitarnej. Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem elementów wyposażenia łazienek, takich jak kabiny prysznicowe, wanny z hydromasażem, sauny, ceramikę. U nas kupią Państwo również części do kabin prysznicowych. Wiedzę potrzebną do świadczenia profesjonalnych usług zdobywamy już od kilku lat. Dzięki temu z dumą możemy powiedzieć, że nasz klient to zadowolony klient.

Nasza oferta:
- sprzedaż kabin prysznicowych, parowych oraz wanien z hydromasażem (bezpośrednio od producenta);
- montaż kabin prysznicowy wszelkiego typu oraz innej armatury sanitarnej;
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;
- sprzedaż części do kabin prysznicowych (Sanplast, Ravak, Koło, Aquasan, Kludi, Aquaform);
- sprzedaż środków do konserwacji kabin, wanien i ceramiki sanitarnej;
- fachowe doradztwo w zakresie armatury sanitarnej.

Asortyment udostępniamy klientom w naszym nowym salonie łazienkowym w Poznaniu. Polecane przez nas marki to Ravak, Verris, Aquaform, Wema, oraz Sanplast. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe kabiny   kabiny prysznicowe   kabiny parowe   kabiny prysznicowe Poznań   wanny   wanna   kabina   wanny z hydromasażem   wanny Poznań   kabiny natryskowe   sauny   jacuzzi   łazienka   łazienka Poznań   Łazienki   lazienki   meble łazienkowe   kabiny prysznicowe   wyposaż
Url http://www.baderaum.com.pl
Kategorie Budownictwo > Instalacje sanitarne
Data wpisu Apr 29, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Instalacje sanitarne
Przedstawiamy Państwu firmę Luxheizung - wiodącego wytwórcę kolektorów słonecznych. Luxheizung to niemieckie przedsiębiorstwo, które już od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń grzewczych napędzanych energią słoneczną. Firma proponuje swoim kontrahentom tylko ekologiczne i ergonomiczne rozwiązania - technologię na miarę XXI wieku. Pracownicy Luxheizung zajmują się także popularyzowaniem energetyki solarnej w Europie i na całym świecie, w związku z czym chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące oferowanych produktów. Dokładne dane odnaleźć można na stronie internetowej
Kategoria:

Hydraulika jest nauką, która zajmuje się cieczami, a tak naprawdę ich przepływami. Jest potrzebna w naszym codziennym życiu, ponieważ opisuje ruchy wody w rurach domów, rzekach oraz kanałach. Bierze przy tym pod uwagę stosowanie tam i zbiorników wodnych. Hydraulikę stosuje się obecnie w codziennym życiu. W układach hydraulicznych stosuje się między innymi zbiorniki z cieczami, zawory, filtry, pompy hydrauliczne, silniki hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne. Hydraulika stosowana jest w naszych mieszkaniach i domach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Z usług specjalisty w dziedzinie hydrauliki korzystamy na co dzień. Jest to kluczowy specjalista w naszych domach, gdy mamy wyciek w łazience lub kuchni.
Jeżeli szukasz osoby która zna się na hydraulicy i zajmuje się tym od wielu lat polecam usługi firmy HydroGaz24 Robert Kozka.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacyjnych pomieszczeń, mieszkań i domów.
Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę - kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Na życzenie dokonujemy kalkulacji kosztów na podstawie przewidywanych prac, ustalonych na spotkaniu w Państwa lokalu.
W swoim dorobku posiadamy wiele wykonanych zleceń ,posiadamy doświadczenie i wyrobiliśmy sobie zaufanie i uznanie naszych Klientów.
Wieloletnia praktyka daje naszym zleceniodawcom pewność profesjonalnego wykonania usług.
Kategoria:

Szukasz rzetelnej, uczciwej oraz solidnej firmy, która wykona dla ciebie projekt sieci wodnej oraz zadba o jego realizację – firma Wodpol z siedzibą w Żywcu jest dla Ciebie. Zajmujemy się sieciami wodociągowymi oraz kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Do częstych prac, które również wykonujemy dla naszych inwestorów należą zabudowa oraz regulacja koryt rzecznych. W naszych realizacjach stawiamy na najnowsze technologie i wysoce doświadczoną kadrę inżynierską przez co możemy udzielać wieloletniej gwarancji. To dzięki ich zaangażowaniu i sumienności nasze prace wykonane są terminowo i zgodnie z najwyższymi standardami.
Kategoria:

Sklep Mags oferuje tanio urządzenia grzewcze, artykuły sanitarne, kotły wiszące Junkers, piece gazowe, kotły olejowe, zlewozmywaki, zasobniki wody, podgrzewacze wody, wanny Koło, kabiny prysznicowe, kabiny parowe, baterie kuchenne i baterie łazienkowe Franke.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl