Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Akcesoria do telefonów GSM


 
Opis Marka eXtremestyle jest producentem akcesoriów GSM do telefonów, nawigacji i Tabletów. W swojej ofercie posiada również anteny do modemów Huawei oraz ZTE. Głównymi akcesoriami GSM, które przyczyniły się do sukcesu eXtremestyle są: baterie do telefonu, kabury, uchwyty samochodowe na telefon lub nawigację oraz ładowarki samochodowe i sieciowe. Cały asortyment akcesoriów GSM dostępny jest na stronie produktowej. Zainteresowane współpracą w zakresie akcesoriów firmy są proszone o kontakt.

 

Słowa kluczowe akcesoria   gsm   telefon   nawigacja GPS   Tablet   modem
Url http://www.extremestyle.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Telekomunikacja
Data wpisu Jan 30, 2012
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Prowadzimy firmę, która działa na rynku od 1987 roku. Specjalnością naszej firmy są produkty liturgiczne takie jak: kadzielnice, gongi, dzwonki, relikwiarze i wiele innych. Jednak oczywiście poza wykonywaniem nowych produktów zajmujemy się renowacją produktów, które mają już swoje lata. Nasi klienci cenią nas między innymi za doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu możemy zapewnić, że każdy wykonany przez nas produkt stoi na bardzo wysokim poziomie. Każdy kto jest zainteresowany naszymi produktami może je obejrzeć w naszym sklepie w Krakowie.
Kategoria:

Firma Tele-Mobile działa na polskim rynku od 2007r. w swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment towarowy tj. telefonów komórkowych, akcesorii GSM, laptopów, AGD RTV, Aparatów fotograficznych, i wiele wiele innych ciekawych oraz użytecznych artykułów, sprzedaż w SklepOtwarty.pl , spore rabaty i ciekawe promocje. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej witryny www.sklepotwarty.pl Zakup jest Prosty!
Napisz do nas, na maile odpowiadamy do 24h adres mail tele.mobile@sklepotwarty.pl
www.SklepOtwarty.pl Profesjonalny Sklep Internetowy, a Zakup Jest naprawdę Prosty przy Minimum Formalności, Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Chcesz Super ceny, Promocje, okazje i wyprzedaże to wejdź na www.SklepOtwarty.pl
Dołącz do grona zadowolonych klientów.
Sklep Czynny 24H
Kategoria:

Warszawska przedsiębiorstwo Pirat jest dynamicznie działającym wytwórcą konfekcyj ochronnej i roboczej obecnym od 1993r. Odzież robocza z naszej oferty przeznaczona jest do użytku w nader różnych otoczeniach. Wykorzystywana jest w pracach związanych z różnego typu zagrożeniami. Z tego względu nasze wyroby dysponują wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Nasze ubrania są funkcjonalne, trwałe i modne wizualnie. Do produkcji używamy tylko atestowanych materiałów polskich i zagranicznych oraz najwyższej próby dodatków. Naszymi kontrahentami są nie tylko polskie firmy, ale również zagraniczne. Dysponujemy salony sprzedaży w Warszawie i Mińsku Mazowieckim. Szczegóły na stronie:
Kategoria:

Una, to spółka handlowa będąca operatorem importu transakcyjnego, inicjowanego w imieniu własnym oraz na zlecenie, exportu wzt oraz broker platform handlu stock price. Niezależnie od działalności własnej, firma una oferuje wsparcie logistyczne podmiotom gospodarczym działającym w sektorze towarów akcyzowych. Pośredniczy w obrocie handlowym licencjami, technologiami i atrybutami know- how.
Kategoria:

Branża logistyczna jest bardzo wymagająca nie tylko ze względu na inteligencję, którą trzeba wykorzystywać podczas pracy, lecz także ze względu na urządzenia, które niezbędne są do jej wykonywania. Ganeo stanowi kompleksowe wsparcie dla firm, które potrzebują niezawodnych sprzętów do pracy. Posiadamy skanery przemysłowe i dziesiątki innych artykułów, które idealnie spisują się w swoim działaniu. Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl