Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22223
415
5
65290

Akcesoria do telefonów GSM


 
Opis Marka eXtremestyle jest producentem akcesoriów GSM do telefonów, nawigacji i Tabletów. W swojej ofercie posiada również anteny do modemów Huawei oraz ZTE. Głównymi akcesoriami GSM, które przyczyniły się do sukcesu eXtremestyle są: baterie do telefonu, kabury, uchwyty samochodowe na telefon lub nawigację oraz ładowarki samochodowe i sieciowe. Cały asortyment akcesoriów GSM dostępny jest na stronie produktowej. Zainteresowane współpracą w zakresie akcesoriów firmy są proszone o kontakt.

 

Słowa kluczowe akcesoria   gsm   telefon   nawigacja GPS   Tablet   modem
Url http://www.extremestyle.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Telekomunikacja
Data wpisu Jan 30, 2012
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Jednoślady to pojazdy, jakie są mocno popularne na wiosnę oraz latem. Przyjazna aura zachęca wszystkich do przesiadania się z samochodów na pojazdy bez dachu. Hurtex oferuje wysokiej jakości wykonania skutery barton oraz rowery młodzieżowe, dzięki którym można będzie bez większych problemów mieć bliski kontakt z przyrodą. Można będzie na takich urządzeniach poczuć prawdziwy wiatr we włosach. Skutery wyposażone są z wysokiej jakości podzespołów, dzięki którym będzie na pewno możliwość użytkować je przez bardzo długi czas. Nasze rowery męskie są najlepszą propozycją obecną na rynku. Dzięki faktowi, że dostępne są w sprzedawane cenach, tanie rowery sprzedają siębardzo szybko. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www www.polski-rower.pl, na jakiej znajdują się szczegółowe dane o naszych produktach z oferty.
Kategoria:

DecoPlastyk to firma, która z zaangażowaniem i rzetelnością dostarcza swoim nabywcom artykuły i dodatki plastyczne. Dzięki doświadczeniu i obszernej wiedzy firma posiada obecnie wielu stałych, usatysfakcjonowanych ze kooperacji klientów, którzy nie szczędzą przychylnych komentarzy w jej kierunku. Specjalizacją DecoPlastyk jest sprzedaż stacjonarna i internetowa najwyższej jakości narzędzi plastycznych od uznanych producentów i eksporterów. Obszerny asortyment produktów zawiera m.in.: różnego rodzaju farby, pędzle, szpachelki, media malarskie, brystole, tektury, jak też artykuły szkolne, kreślarskie i do szkicowania. Wszystkie produkty dostępne w DecoPlastyk cechują się konkurencyjną ceną i wysoką jakością. Dodatkowym walorem firmy jest rzetelna obsługa każdego klienta i doskonała znajomość branży co idzie w parze z różnorodnym asortymentem. Więcej informacji można wyszukać na stronie internetowej.
Kategoria:

posiadamy zaszczyt przedstawić Państwu przedsiębiorstwo Pe-Pe z Bielska-Białej. Jesteśmy hurtownią wyekwipowania dla gastronomii, działającą na rynku już od 1990 roku. Współdziałamy z najlepszymi fabrykantami porcelany, szkła użytkowego, zmywarek oraz innych maszyn dla gastronomii oraz firm cateringowych. Nasza oferta adresowana jest do hoteli, restauracji, firm cateringowych itp. Gwarantujemy, że oferowane przez nas produkty są najlepszej jakości. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz 100% satysfakcji z naszych usług. Gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Dane teleadresowe prezentujemy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Fronhoffs Polska Sp. z o.o. to producent oraz dystrybutor mrożonych wyrobów cukierniczych, jakiego siedziba jest zlokalizowana w Bydgoszczy. Posiadamy szeroki wybór wyśmienitych tortów, torcików, tradycyjnych ciast na kruchym bądź biszkoptowym spodzie (serników, ciast z owocami, szarlotki i wiele innych). Produkcję opieramy na tradycyjnych oraz sprawdzonych recepturach, które gwarantują niepowtarzalny smak ciast. Gwarancją bezpieczeństwa i najlepszej jakości wyrobów są wdrożone Systemy Zarzadzania Jakością według IFS4 oraz BRC, a także przyznane certyfikaty, m. in. „Najlepsze w Polsce”. Nasze wyroby dostarczamy do sklepów i do firm gastronomicznych w całej Polsce i zagranicą. Dokładnych informacji dostarczy Państwu strona internetowa, na którą serdecznie zapraszamy.
Kategoria:

Wermikulit ekspandowany – jest to sypki, porowaty minerał w kształcie płytek łuskowatych, posiadający wysoką ognioodporność, niską gęstość, słabą przewodność cieplną, chemiczną i biologiczną obojętność w środowiskach agresywnych, niezwilżany przez stopione metale, posiadający wysokie właściwości chłonne, czysty ekologicznie (nietoksyczny).
Produkcja wermikulitu ekspandowanego i produktów na jego bazie: dodatek do ściółki wermikulit, agrowermikulit, dodatek paszowy wermikulit, mineralne podłoże do terrarium wermikulit, podłoże do akwarium roślinnego wermikulit.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl