Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23001
415
6
65572

www.mtmstal.pl


 
Opis MTMStal zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych, a w szczególności handel stalą jakościową w postaci prętów walcowanych i kutych. Świadczymy dodatkowo usługi przycinania zamówionych materiałów, wypalanie elementów z blach oraz transport wyrobów hutniczych. Dbamy o całościową obsługę naszych klientów. Szeroką ofertę gatunków stali jakościowej oraz wszystkich usług, jakie świadczymy opisujemy na stronie. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań oraz do współpracy.

 

Słowa kluczowe stal jakościowa producent   stal jakościowa   pręty stalowe producent   pręty stalowe okrągłe   pręty walcowane producent   pręty walcowane płaskie   pręty walcowane kwadratowe   pręty łuszczone producent   pręty stalowe walcowane okrągłe   pręty stalowe walcowane płaskie
Url http://mtmstal.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 2, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
W przetwórstwie odpadów z tworzyw sztucznych specjalizuje się P.U.P.H Mag-Bar z Granowa. Jesteśmy firmą recyklingową, która działa głównie na terenie Poznania i Wielkopolski, ale też w kraju. Odbieramy z zakładów produkcyjnych i przetwarzamy tworzywa takie, jak polistyren (PS), polichloerk winylu (PVC, PWC), polietylen (PE), polipropylen (PP), polioksymetylen (POM), poliamid (PA) czy poliwęglan (PC). Posiadamy niezbędne dokumenty i pozwolenia na zbieranie, odzysk, transport oraz przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych. Działamy kompetentnie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Dariusz Prochera z Lubnowa, od 1993 roku specjalizuje się w produkcji rozległej gamy maszyn i urządzeń, które wykorzystywane są w przemyśle meblarskim oraz stolarskim do szlifowania fragmentów prostych, krzywoliniowych, łukowych i profilowych. Pośród nich wymienić można: bębny szlifierskie, szlifierki bębnowe, szlifierko-polerki, nakładarki kleju, linie do olejowania i przenośniki, które od wielu lat znajdują zastosowanie w zakładach wytwarzających okna, drzwi, schody, taborety, krzesła, fotele, stoły, łóżka, narożniki, zestawy wypoczynkowe i zabawki. Każdy klient odnajdzie tu materiały i sprzęty szlifierskie do szlifowania fragmentów drewnianych, drewnopochodnych, jak też metalu, skóry, gumy, tworzyw sztucznych i akrylu. Żeby zapoznać się na naszą ofertą, wystarczy wejść na stronę internetową:
Kategoria:

Sprężarki, sprężarki powietrza AEG w sklepie ABC KOMPRESORY dostępne w Tychach lub na stronie internetowej sklepu. Sprężarki powietrza zakupione w sklepie dostarczamy kurierem. Wszystkie sprężarki powietrza objęte gwarancją producenta. Kompresory AEG to najnowszy wyrób na rynku. Sprężarki powietrza AEG wyróżniają się na tle konkurencji bardzo cichą pracą. Przykładowo sprężarka powietrza o pojemności 50 l to hałas 70 dB. Sprężarki powietrza o wydajności 850 l/min to hałas 70 dB. ABC KOMPRESORY oferuje serwis sprężarek. Wykonujemy instalacje pneumatyczne, W szerokiej ofercie sklepu; sprężarki tłokowe, sprężarki śrubowe, sprężarki bezolejowe, pompa, sprężarkowa, zbiorniki powietrza, armatura pneumatyczna.
Kategoria:

Jeśli szukasz dobrej jakości skarpetek w konkurencyjnych cenach nie zwlekaj i już w dniu dzisiejszym skontaktuj się z P.P.H.U. "MARGARITA" z siedzibą w Łodzi. Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę tych artykułów przeznaczonych zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Do wyboru modele klasyczne i sportowe o rozmaitych kolorach i wzorach. Fabrykujemy je z dobrej jakości materiałów za pomocą specjalistycznych urządzeń. jesteśmy znani z indywidualnego podejścia i troski o najmniejszy szczegół. Dla nas Zleceniodawca jest najważniejszy, dlatego będziemy wdzięczni za ewentualne uwagi dotyczące naszej pracy. Więcej informacji na witrynie internetowej.
Kategoria:

Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję przygotowaną przez firmę Jan&Tom z siedzibą w Krakowie. Jesteśmy producentem opakowań kosmetycznych najwyższej jakości. Wyprzedajemy opakowania sporządzone z tworzyw sztucznych, szkła oraz wszelkie inne potrzebne do zapakowania kosmetyków, szczególnie kolorowych do makijażu. Przygotujemy opakowania według Twojego pomysłu i potrzeb, drukując na nich zaprojektowany przez Ciebie wzór w rozmaitych kolorach. Oferujemy wszelkiego rodzaju słoiczki, kasetki, opakowania kredek do makijażu oczu i ust oraz wiele innych artykułów, dzięki którym Twoje kosmetyki będą doskonale zabezpieczone oraz wygodne w użyciu. Zapewniamy dużą solidność naszych opakowań, nasza propozycja jest bardzo elastyczna- dostosujemy się do oczekiwań Klienta. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl