Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22761
415
7
65506

www.mtmstal.pl


 
Opis MTMStal zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych, a w szczególności handel stalą jakościową w postaci prętów walcowanych i kutych. Świadczymy dodatkowo usługi przycinania zamówionych materiałów, wypalanie elementów z blach oraz transport wyrobów hutniczych. Dbamy o całościową obsługę naszych klientów. Szeroką ofertę gatunków stali jakościowej oraz wszystkich usług, jakie świadczymy opisujemy na stronie. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań oraz do współpracy.

 

Słowa kluczowe stal jakościowa producent   stal jakościowa   pręty stalowe producent   pręty stalowe okrągłe   pręty walcowane producent   pręty walcowane płaskie   pręty walcowane kwadratowe   pręty łuszczone producent   pręty stalowe walcowane okrągłe   pręty stalowe walcowane płaskie
Url http://mtmstal.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Dec 2, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Charakterystyka

Termoformowanie - wyroby z tworzyw sztucznych Firma Tech-Form jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby przemysłu, transportu, budownictwa i reklamy.
Specjalizacja

* Termoformowanie
* Formowanie
* Frezowanie CNC 2D i 3D
* Projektowanie
Kategoria:

Firma Alba Service to prawdziwy ekspert w obszarze wyposażania pralni najróżniejszego typu. W jej bogatej ofercie odnajdą Państwo również szeroki wybór urządzeń do uzdatniania wody czy produkcji pary technologicznej, a także części zamienne. Ogromna rozpiętość propozycji sprawia, że skorzystają z niej zarówno osoby prowadzące pralnie wodne, jak także chemiczne i nowej generacji - oparte na tzw. rozpuszczalnikach alternatywnych. Alba Service to również grono doświadczonych fachowców służących kompetentną radą oraz oferujących fachowe usługi serwisowe. Dzięki współpracy jedynie ze znanymi wytwórcami firma jest w stanie zaproponować klientom to co najlepsze. Więcej na
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu firmę Jarma z siedzibą w miejscowości Watorowo. Jesteśmy zakładem włókienniczym specjalizującym się w produkcji wypełnień, jakie wykorzystywane są w meblarstwie, kołdrach, poduszkach, śpiworach oraz wielu innych asortymentach. Oferujemy: kulkę silikonową, frytkę kolorową, frytkę białą, watę poliestrową niepalną, szarpankę, granulat i mieszankę kulki oraz frytki. Nasze wypełnienia wytwarzane są na własnych maszynach, wyprodukowanych przez naszą firmę „JARMA-TECH”. Mamy nadzieję, iż zechcą Państwo dołączyć do grona naszych solidnych Klientów! Jesteśmy również pomysłodawcą oraz inwestorem pomysłu i budowy farmy wiatrowej. Tym samym przyłączamy się do krajowej strategii, zakładającej wzrost fabrykacji energii elektrycznej w najbliższych latach, pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Dzięki temu projektowi przyczyniamy się również do zmniejszenia rocznej emisji zakażeń do atmosfery. Więcej informacji zamieszczonych jest również na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Aspat działa w branży przecinarek, oferując urządzenia sprawdzonej, renomowanej marki BIANCO-BTM. Aspat zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale także usługami serwisowymi i doradztwem technicznym. Oferowane przecinarki do metalu zapewniają precyzyjne cięcie pionowe oraz pod kątem i idealnie sprawdzą się w pracach remontowo-budowlanych. Niezawodność, solidne wykonanie, doskonałe parametry techniczne, wydajność – to najważniejsze atuty przecinarek automatycznych, ręcznych i półautomatycznych.
Kategoria:

Strona firmy GT85 Polska Sp. z o.o. - producenta preparatów chemii przemysłowej oraz dystrybutora myjek ultradźwiękowych firmy Telsonic Ultrasonic Inc.Firma wykonuje również myjnie przemysłowe GT Sonic, oraz oferuje technologie mycia ultradźwiękowego, zanurzeniowego i natryskowego oparte o użycie bezpiecznych wodnych środków myjących, oraz technologię chemicznej obróbki powierzchni w zakresie: fosforanowania, trawienia, usuwanie rdzy, zendry oraz odkamieniania.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl