Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24052
415
7
65810

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł > Telewizja przemysłowa

Wpisy
Sortowanie :
AVAL prowadzi sprzedaż sprzętu do systemów alarmowych przeciwwłamaniowych i przeciwpożarowych. W ofercie urządzenia sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych.
Sprzedajemy najwyższej jakości czujki alarmowe, w tym czujki ruchu, czujki zbicia szkła, czujniki kontaktronowe, czujki wibracyjne i różnego rodzaju czujki dualne. Oferujemy sprzęt uznanych firm Alarmtech, Bosch, Crow, Satel i Siemens. W przypadku central alarmowych w znacznej mierze opieramy się renomowanym polskim producencie, firmie Satel. Mamy pełną ofertę tego producenta.
Oczywiście w naszej ofercie nie brakuje akumulatorów, różnego rodzaju obudowów do central alarmowych i manipulatorów, zasilaczy oraz osprzętu instalacyjnego.
W ofercie AVAL są także inne systemy technicznej ochrony mienia, w tym monitoring wizyjny, kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy oraz domofony i wideodomofony. Ponadto sprzedajemy anteny, systemy konferencyjne i nagłośnienia oraz szafy rack 19-calowe.
Zapewniamy szeroki wybór towarów, atrakcyjne ceny i doradztwo techniczne. Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne systemy rabatowe i przedłużone terminy płatności.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 4.96 Głosów: 206

Komentarze Ranking

Znajdujące się w Łodzi przedsiębiorstwo P.H.P.U. ASD Jolanta Cegielska oferuje klientom szeroki wybór systemów służących do sygnalizacji napadu, pożaru a także elementów telewizji przemysłowej. Wszytkie produkty z naszej propozycji dostępne są w naszym sklepie internetowym eurofocus.pl. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na wyselekcjonowanie producentów i dostawców, dzięki czemu możemy zaoferować klientom tylko sprawdzone produkty o doskonałej jakości. Zatrudnieni konsultanci doradzają klientom jak wybrać dopasowane do wymagań i możliwości towary, które spełnią założone oczekiwania.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Stanisława Boguszewskiego proponuje szeroki zakres usług elektrycznych. Naszą specjalnością jest skontrolowanie stanu technicznego elektryki i zakładanie i modernizacja różnego typu instalacji elektrycznych, w tym nowych linii elektrycznych i przyłączy. W zakres naszej działalności wchodzi też automatyka przemysłowa. Montowane przez nas instalacje są trwałe oraz niezawodne - odpowiadają one obowiązującym standardom, spełniają normy przeciwpożarowe, nie sprawiają trudności w obsłudze. Zachęcamy do skorzystania z usług naszych fachowców i do zapoznania się z ofertą opublikowaną na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalistyczne urządzenia z zakresu elektrotechniki i automatyki dostępne są z wykorzystaniem mikołowskiego przedsiębiorstwa KAZ Sp. z o.o.. Przedsiębiorstwo jest wykwalifikowanym oraz doświadczonym wytwórcą oprzyrządowania zaś jednocześnie przetestowanym i szanowanym dystrybutorem m.in. sprzętu do przenośników taśmowych bądź przeciwwybuchowego dla górnictwa (reprezentant pierwszorzędnej firmy ZAM SERWIS) i specjalistycznych zgniatarek do opakowań czy też brykietu. W ofercie KAZ Sp. z o.o. znajdą się również rozmaite odkurzacze przemysłowe mobilne albo stacjonarne. Strona internetowa firmy wymienia wszystkie szczegółowe informacje o produktach.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalne kamery IP do monitoringu wizyjnego klienci będą mogli zakupić za pomocą tej witryny internetowej. Przy pomocy oferowanych produktów możliwe stanie się stworzenie prostego w modyfikacji, jak również i w pełni skutecznego centrum monitoringu wizyjnego. Internauci surfując po stronie internetowej firmy będą mogli zapoznać się z szeroką gamą produktów, będą mogli zaznajomić się też z ich rozbudowanymi opisami specyfikacji. Oprócz kamer mega pikselowych, albo też serwerów wideo, interesanci będą mogli dokonać zakupu także i całkiem profesjonalnego oprogramowania.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakład Alarmix para się szeroko rozumianymi systemami zabezpieczenia zarówno lokali użytkowych, mieszkalnych jak i przemysłowych. Najwyższej klasy urządzenia pojawiające się na rynku krajowym jak również zagranicznym. Propozycja skierowana do nabywców obejmuje alarmy, sejfy i kasy pancerne, telewizję przemysłową, systemy przeciw pożarowe, a także rolety zewnętrzne. Dbałość o jakość oferowanych towarów, ale również edukację pracowników posiadających licencję ochrony II stopnia, sprawia że współpraca z zakładem Alarmix jest najlepszym wyjściem jakie pojawia się na rynku.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Satlan na dzień obecny jest wiodącą korporacją, która oferuje kompleksowe i sprawdzone rozwiązania dla prężnie rozwijającej się branży kablowej, cyfrowej oraz dodatkowo IPTV. Firma działa na terenie całej Polski oferując sprawdzone i jakościowe rozwiązania , a ponadto towary. Firma Satlan cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością z względu na posiadane poprzez nią ogromne doświadczenie , a dodatkowo wszystkie niezbędne kwalifikacje.
Kategorie:

Data dodania: Sep 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma BreTerm prowadzi działalność usługową w zakresie wykonywania pomiarów termowizyjnych, audytów energetycznych oraz świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Podstawą działalności firmy BreTerm jest rzetelność realizacji zleceń, elastyczność wobec zmieniających się wymagań klienta, a także profesjonalizm i odpowiedzialność w pełnym zakresie świadczonych usług.
Metoda pomiaru w podczerwieni daje ogromne możliwości i pozwala wykryć wszelkie nieprawidłowości działania urządzeń, połączeń elektrycznych czy wykonania izolacji termicznej budynków.
Kategorie:

Data dodania: Feb 1, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Proponujemy rozwiązania oszczędnościowedlafirm od Orange.Orange Bydgoszcz i MSystem to oferta dla firm z regionu kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się w doradztwie mobilnym zakresu usług Orange dla firm. W naszej ofercie przedłużenia umów, nowe aktywacje, internet bezprzewodowy. Naszą domeną jest obsługa klienta biznesowego Orange na miejscu u klienta.
Kategorie:

Data dodania: Aug 16, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi montażu, sprzedaży, serwisu systemów alarmowychtelewizji przemysłowej ,kamery bezprzewodowe ,kamery w windach,kamery cctv.kontroli dostępu,modernizacja telewizji przemysłowejświadczymy dla wielu firm i przedsiębiorstw na terenie naszego kraju.
Możemy zagwarantować Państwu wysoki poziom doboru głównych składowych instalacji zabezpieczającej mienie.

Z naszych usług korzystają firmy państwowe i prywatne, obiektyhandlowe, instytuty, placówki zdrowotne i edukacyjne, banki, osobyprywatne.

Z zakresu:
systemów alarmowych
TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA
instalacji dyskretnej obserwacji
kontroli dostępu
INSTALACJA KAMER
serwis systemów alamowycch
naprawa alarmów
MONITORING
modernizacja telewizji przemysłowej
naprawa alarmów satel
MONTAŻ KAMER
montaż alarmów
SYSTEMY ALARMOWE


Oferujemy rozwiązania kompleksowe jak i jednostkowe elementysłużące rozbudowie czy też wymianie w już istniejących konfiguracjach.Zapewniamy fachową poradę oraz wybór optymalnego rozwiązania zarównodla osób prywatnych jak i dla firm.
Kategorie:

Data dodania: Mar 21, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl